سامانه های فناوری اطلاعات

سایت شاتل shatel.ir + راهنمای تصویری ورود به این سامانه

بدون شک دسترسی به اینترنت در زندگی امروزی بسیار مهم و ضروری می باشد، از این رو مردم تمایل دارند برای راحتی خود شرکتی را انتخاب نمایند که علاوه بر در اختیار قرار دادن اینترنت پرسرعت، پشتیبانی و خدمات قابل قبول و خوبی داشته باشد. شرکت شاتل یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت به مشترکان در ایران است که با راه اندازی سایت شاتل کیفیت خدمات رسانی خود را بهبود بخشیده است. به دلیل گسترده بودن خدمات این سایت و عدم نیاز به تماس گرفتن با شماره های پشتیبانی، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی مهم ترین بخش های سایت شاتل بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سایت شاتل

معرفی سایت شاتل

همانطور که گفتیم شاتل یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده بسته های اینترنت به مشترکان می باشد که علاوه بر اینترنت ثابت به تازگی اینترنت همراه را نیز برای گوشی های تلفن همراه جزء بسته ها و خدمات خود قرار داده است. طی سالیان گذشته اکثر امورات مشترکان از طریق تماس های تلفنی انجام می شد ولی امروزه به دلیل گسترس و ارتقاء سایت این شرکت، کمتر افرادی تمایل به برقراری تماس تلفنی دارند و خدمات مورد نظر خود را از سایت دریافت می کنند.

سایت این شرکت بخش ها و امکانات مختلف و متنوعی را در بر می گیرد که انتخاب را برای مشترکان راحت تر کرده زیرا افراد می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن نوع بسته و خدمات خود را انتخاب کنند و از پشتیبانی خوبی بهرمند شوند. همچنین بهتر است بدانیم برخی از بخش های این سایت برای تمامی افراد چه کسانی که مشترک شاتل محسوب می شوند و چه کسانی که هنوز به جمع مشترکان شاتل ملحق نشده اند خدمات ارائه می دهد، ولی برخی از بخش ها مختص مشترکین ثبت نام شده در شاتل می باشند.

راهنمای تصویری ورود به مای شاتل

برای ورود به صفحه کاربری یا همان مای شاتل باید نشانی اینترنتی صفحه اصلی سایت که shatel.ir می باشد را در مرورگر رایانه یا گوشی تلفن همراه خود درج و جستجو نمایید تا از این طریق صفحه ای مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. در این صفحه باید از سمت چپ گزینه مای شاتل را انتخاب نمایید.

ورود به مای شاتل سایت شاتل

در مرحله جدید از شما خواسته می شود شناسه کاربری یا همان کد اشتراک و رمز عبور خود را در قسمت های مشخص شده درج نمایید.

خدمات مای شاتل سایت شاتل

راهنمای ورود به شاتل کلاب

درمورد شاتل کلاب بهتر است بدانیم که شرکت شاتل برای مشترکان جدید و قدیمی خود با توجه به خدماتی که درخواست می دهند امتیاز در نظر می گیرد و سپس در باشگاه مشتریان یا همان شاتل کلاب خدماتی را با توجه به امتیاز دریافتی در اختیار مشترکان قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است با به روزرسانی صفحه اصلی این سایت عنوان شاتل کلاب حذف شده و به باشگاه مشتریان شاتل تغییر نام یافته است. همچنین گزینه ورود به صفحه شاتل کلاب از قسمت بالایی صفحه اصلی سایت به پایین منتقل شده که با درج نشانی اینترنتی shatel.ir در مرورگر و جستجوی آن، صفحه ای مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود.

ورود به کلاب شاتل سایت شاتل

با انتخاب گزینه باشگاه مشتریان وارد صفحه جدیدی مطابق با تصویر زیر می شوید که لازم است شناسه کاربری و رمز عبور مای شاتل را نیز در همین قسمت درج کرده و بر روی گزینه با لبخند وارد شوید کلیک نمایید.

باشگاه مشتریان سایت شاتل

نحوه تنظیمات اینترنت شاتل موبایل

همانطور که گفتیم شرکت شاتل علاوه بر ارائه اینترنت های ثابت، برای موبایل نیز بسته های اینترنتی در نظر گرفته است که برای آشنایی با این بخش می توانید مطابق با تصویر زیر از صفحه اصلی سایت این شرکت گزینه محصولات و خدمات، سپس شاتل موبایل را انتخاب نمایید.

شاتل موبایل سایت شاتل

تلفن پشتیبانی سایت شاتل

درست است که با گسترش خدمات و بخش های سایت این شرکت نیاز مشترکان به تماس تلفنی با پشتیبان های شاتل کاهش یافته است ولی این بخش همواره به مشترکان خدمات خود را ارائه می دهد. بهتر است بدانیم بخش پشتیبانی تلفنی فقط برای رفع مشکل نیست بلکه افراد می توانند برای دریافت راهنمایی درمورد خرید بسته ها و اشتراک نیز با تلفن پشتیبانی که شماره آن در جدول زیر درج شده است، تماس بگیرند.

شماره تلفن پشتیبانی سایت شاتل9981000000
پیش شمارهبدون نیاز به پیش شماره

آیا می توان برای گوشی موبایل نیز از سایت شاتل بسته اینترنت تهیه کرد؟

بله، شرکت شاتل این امکان را نیز برای اینترنت تلفن همراه فراهم کرده است.

آیا شماره تلفن پشتیبانی سایت شاتل فقط برای رفع مشکل می باشد؟

خیر، می توانید برای دریافت راهنمایی در موارد مختلفی که مربوط به خدمات این شرکت می باشد نیز با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

آیا برای ورود به بخش شاتل کلاب به رمز عبور جدید نیاز است؟

خیر، همان شناسه کاربری و رمز عبوری که برای ورود به مای شاتل استفاده می کنید را در بخش شاتل کلاب استفاده نمایید.

آیا تمامی بخش های سایت شاتل برای مشترکین این شرکت می باشد؟

خیر، برخی از بخش ها برای عموم مردم نیز قابل دسترس هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *