سامانه های اجتماعی

پورتال شرکت ملی نفت portal.nioc.ir

پورتال شرکت ملی نفت به نشانی اینترنتی portal.nioc.ir توسط شرکت نفت ایجاد شده است. این سامانه مانند تمامی سامانه های سازمان های بزرگ کشور جهت آسایش و راحتی کارکنان راه اندازی شده است. به طوری که کارکنان شرکت نفت در آن می توانند بسیاری از امور مربوط به خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری در سامانه های اختصاصی انجام دهند. پورتال مذکور نیز سعی می کند خدمات این شرکت را به صورت آنلاین در اختیار تمامی کاربران قرار دهد.

ورود به پورتال شرکت ملی نفت

پورتال شرکت ملی نفت با هدف ارائه خدماتی مانند دریافت فیش حقوقی به کارمندان ایجاد شده است. به طوری که می توانید فیش حقوقی خود را به صورت آنلاین در هر زمانی دریافت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازمان غذا و دارو بر روی لینک کلیک نمایید.

کارکنان شرکت نفت برای این که بتوانند فیش حقوقی خود را دریافت کنند باید با مراحل ورود به پورتال شرکت ملی نفت آشنایی داشته باشند که برای این کار نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارند. در ادامه برای آشنایی بیشتر کارکنان مراحل آن را به صورت گام به گام بیان می کنیم:

برای ورود به پورتال مذکور باید در مرورگر سیستم خود آدرس اینترنتی portal.nioc.ir را جستجو کنید تا به صورت مستقیم وارد صفحه اصلی سایت شوید.

ورود به پورتال شرکت ملی نفت

در پنجره باز شده، در سمت چپ، نام کاربری و رمز عبور خود را درج نموده سپس بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید. اگر برای اولین بار وارد پورتال شرکت ملی نفت می شوید نام کاربری و رمز عبور شما به ترتیب شماره پرسنلی و شماره پرونده پرسنلی خواهد بود ولی بعد از آن که وارد پورتال شرکت ملی نفت شدید می توانید آن ها را تغییر دهید.

جهت استفاده از امکانات سایت پلیس من کلیک کنید.

فراموشی رمز عبور پورتال شرکت ملی نفت ایران portal.nioc.ir

فراموشی رمز عبور، یکی از شایع ترین مشکلاتی است که کارکنان وزارت نفت به هنگام ورود به پورتال شرکت ملی نفت دچار می شوند. در این صورت نگران بازیابی رمز عبور خود نباشید؛ زیرا با انجام چند حرکت ساده می توانید رمز عبور خود را در سایت portal.nioc.ir بازیابی کنید. در ادامه مراحل بازیابی رمز عبور را برای شما بیان می کنیم:

آدرس اینترنتی portal.nioc.ir را در مرورگر خود جستجو کنید تا وارد صفحه اصلی پورتال مذکور شوید.
در بخش ورود به سامانه بر روی گزینه «دریافت/فراموشی رمز عبور» کلیک کنید.

فراموشی رمز عبور پورتال شرکت ملی نفت ایران

در صفحه جدیدی که برای شما باز می شود شماره پرسنلی و کد امنیتی مشخص شده را وارد کنید. حالا روی گزینه «اعتبار سنجی» کلیک نمایید. توجه داشته باشید که شماره تماس شما حتما در سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات (پورتال شرکت ملی نفت ایران) ثبت شده باشد.

برای ورود به سایت ایساکو کلیک نمایید.

فراموشی رمز عبور پورتال شرکت ملی نفت

بعد از ورود نام کاربری و تقاضای کد پرسنلی، کد اعتبار سنجی شما مشخص خواهد شد و باکس کلید اول آن نیز پر می شود. حالا شما کد اعتبار سنجی را به شماره 9820000616 پیامک کنید تا کلید دوم را به شماره تماس شما ارسال نمایند.

بازیابی رمز عبور

پس از دریافت کلید دوم به صورت پیامک در گوشی خود، آن را در جای خود در سامانه درج کنید. سپس کلمه عبور جدید خود را وارد و آن را تکرار کنید. سپس روی گزینه «تغییر کلمه عبور» کلیک نمایید.
حالا با رمز عبور جدید خود می توانید وارد پورتال شرکت ملی نفت شوید.

راهنمای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت portal.nioc.ir

در حال حاضر پورتال شرکت ملی نفت ایران مخصوص دریافت فیش حقوقی کارکنان شرکت ملی نفت است؛ اما اگر جزو یکی از بازنشستگان وزارت نفت هستید باید برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان خود به سایت sama.oipf.ir (سامانه سما نفت) مراجعه کنید. در واقع امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از طریق سایت portal.nioc.ir وجود ندارد.

جهت اطلاع از امکانات و مزایا پیگیری ثبت نام مسکن ملی کلیک کنید.

خوب است بدانید که آدرس سامانه سما نفت در صفحه پورتال شرکت ملی نفت ایران وجود دارد. به طوری که شما وقتی وارد سایت مذکور شدید در قسمت پایین صفحه بخشی را به عنوان «همکاران محترم بازنشسته و بازماندگان» مشاهده خواهید کرد که در آن جا با کلیک کردن بر روی گزینه موردنظر به صفحه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت مراجعه خواهید کرد. در ادامه برای راهنمایی بیشتر کاربران قصد داریم مراحل دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت را بیان کنیم:

بدون استفاده از فیلترشکن آدرس اینترنتی sama.oipf.ir را در مرورگر خود جستجو کنید.

راهنمای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

حالا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. در این جا بازنشستگان شرکت نفت باید به جای نام کاربری، شماره پرسنلی و باز ماندگان نیز کد ملی خود را وارد کنند. در صورتی که برای اولین بار وارد سامانه سما نفت می شوید و رمز عبور خود را مشخص نکرده اید باید عدد 123456 را به عنوان رمز عبور وارد کنید.

برای ورود به سایت ثبت نام سایپا کلیک کنید.

حالا در قسمت زیر از میان درخواست های موجود گزینه «فیش حقوقی» را انتخاب کنید. در صفحه باز شده ماه و سال را مشخص کنید و با درج دریافت فیش حقوقی، آن را مشاهده کنید. سپس در صورت لزوم فیش حقوقی خود را چاپ کنید.

شما با مطالعه این مقاله باید مراحل ورود به پورتال شرکت ملی نفت ایران و نحوه بازیابی رمز عبور را در سایت portal.nioc.ir یاد گرفته باشید. از آن جا که به هنگام انجام هر کدام از مراحل بالا احتمال این که به خطایی برخورد کنید، وجود دارد لذا توصیه می شود برای دریافت راه حل سریع با کارشناسان سامانه رسمی صحبت کنید.

سوالات متداول

آیا امکان دریافت فیش حقوقی در پورتال شرکت ملی نفت ایران وجود دارد؟

در این سامانه تنها کارمندان شاغل در شرکت نفت می توانند فیش حقوقی خود را مشاهده و آن را دریافت کنند؛ اما کارمندان بازنشسته و بازمانده شرکت نفت باید به سایت سما به آدرس sama-oipf.ir مراجعه کنند.

چگونه وارد پورتال شرکت ملی نفت ایران شویم؟

همان گونه که در بالا به آن اشاره کردیم. کلیه کاربران شرکت نفت برای ورود به پورتال شرکت ملی نفت ایران باید به جای کد ملی، شماره پرسنلی و به جای رمز عبور، شماره پرونده پرسنلی خود را درج کنند. برای راهنمایی بیشتر در مقاتله بالا توضیحات کامل را در این مورد بیان کردیم.

هدف از راه اندازی پورتال شرکت ملی نفت ایران چیست؟

این سامانه با هدف ارائه خدمات آنلاین برای کارمندان شرکت نفت ایجاد شده است. به طوری که آن ها با ورود به این سایت می توانند از امکانات غیرحضوری شرکت نفت استفاده کنند.

4.2/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *