سامانه های اجتماعی

سایت سایپا یدک saipayadak.org

شرکت خودرو سازی سایپا اقدام به راه اندازی سایت سایپا یدک کرده است تا از این طریق بسیاری از خدمات مرتبط با سایپا یدک همچون خرید قطعات یدکی را به صورت غیر حضوری در اختیار مشتریان قرار دهد. سامانه سایپا یدک از بخش های مختلفی تشکیل شده تا مشتریان این شرکت خودرو سازی برای انجام امورات مورد نیاز و دریافت اکثر خدمات پس از فروش نیازی به مراجعات حضوری نداشته باشند.

سایت مذکور برای عموم مردم قابل دسترس می باشد ولی به طور کلی محصولات و خدمات وب سایت نامبرده برای افرادی قابل استفاده می باشند که خودروهای شرکت سایپا را خریداری کرده اند.

بنابراین با توجه به توضیحات گفته شده بهتر است افرادی که از محصولات گروه خودرو سازی سایپا استفاده می کنند با بخش های سامانه سایپا یدک آشنا شوند. به همین منظور ما در ادامه مطلب به بررسی جوانب مختلف سایت سایپا یدک می پردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سایت سایپا یدک

معرفی سایت سایپا یدک

قبل از اینکه به بررسی وب سایت مذکور و امکانات آن بپردازیم بهتر است با اهداف تاسیس سایپا یدک بیشتر آشنا شویم. سایپا یدک شرکت تامین کننده قطعات مورد نیاز گروه خودروسازی سایپا می باشد که علاوه بر تامین قطعات برای شرکت سایپا، قطعات یدکی مورد نیاز خریداران خودروهای سایپا را نیز تامین کرده و در کنار ارائه محصولات به عموم مردم، قطعات یدکی خودروهای شرکت سایپا را در اختیار نمایندگی ها نیز قرار می دهد.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه ره نور بر روی لینک کلیک کنید.

شرکت سایپا یدک به منظور افزایش رفاه و رضایت افرادی که قصد دریافت خدمات از این شرکت دارند، اقدام به راه اندازی سایت سایپا یدک کرده است تا از این طریق بخش عمده ای از خدمات خود اعم از فروش قطعات، اطلاع از جزئیات گارانتی، نوبت دهی اینترنتی، مشاهده لیست نمایندگی ها و تعمیرگاه های منتخب و… را به صورت غیر حضوری در اختیار عموم مردم قرار دهد.

همانطور که گفتیم سایت سایپا یدک از بخش ها و قسمت های مختلفی تشکیل شده تا امکانات گسترده ای را به صورت غیر حضوری در اختیار مردم قرار دهد، بهتر است بدانیم ورود به برخی از بخش ها و استفاده از خدمات آن ها مستلزم ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری می باشد ولی برخی دیگر از بخش ها بدون نیاز به ثبت نام برای عموم مردم قابل دسترس می باشند.

برای اطلاع از امکانات سامانه مشاغل خانگی بر روی لینک کلیک کنید.

ورود به سایت سایپا saipayadak.org

با توجه به گسترش بسترهای الکترونیکی و آنلاین در کشور بر تعداد وب سایت ها و سامانه های اینترنتی افزوده شده و اکثر امورات مورد نیاز مردم به صورت غیر حضوری قابل دریافت می باشند. شرکت سایپا نیز از این مورد مستثنی نشده و علاوه بر وب سایت خود، سایت سایپا یدک را به منظور ارائه خدمات غیر حضوری شرکت سایپا یدک راه اندازی کرده است.

بنابراین افرادی که قصد مشاهده و خرید قطعات یدکی خودرو، اطلاع از جزئیات خدمات پس از فروش، شرایط اخذ نمایندگی، دریافت خدمات امدادی، مشاهده اخبار شرکت سایپا و… را دارند بهتر است بدون مراجعه حضوری به نمایندگی های این شرکت، به سامانه سایپا یدک مراجعه کنند.

برای اطلاع از روش های استعلام نمره منفی گواهینامه بر روی لینک کلیک کنید.

لازم به ذکر است در سایت نامبرده علاوه بر ارائه خدمات به عموم مردم، بخش هایی برای نمایندگی های مجاز این شرکت نیز در نظر گرفته شده است.

با توجه به توضیحات گفته شده چنانچه قصد ورود به سایت مذکور را دارید ابتدا باید نشانی اینترنتی saipayadak.org را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی سایت مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. سپس بخش مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا برای ورود به حساب کاربری در کادر بالایی صفحه شناسه کاربری و کلمه عبور خود را درج کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به سایت سایپا یدک

برای اطلاع از خدمات سامانه سدف بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه ایجاد حساب کاربری در سایت سایپا یدک saipayadak.org

همانطور که در قسمت قبلی همین مقاله توضیح دادیم برای استفاده از برخی بخش های سامانه سایپا یدک همچون خرید محصولات و قطعات یدکی باید نسبت به ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری اقدام کنید. ثبت نام در سامانه سایپا یدک نیازی به مراجعات حضوری نداشته و تمامی مراحل از طریق همین سایت به انجام می رسند.

توجه داشته باشید در پایان ثبت نام یک نام کاربری و کلمه عبور در اختیار شما قرار خواهد گرفت که برای دفعات بعدی ورود به سامانه باید از آن ها استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام وام ناباروری بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور چنانچه قصد ایجاد حساب کاربری در سایت سایپا یدک را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی saipayadak.org وارد صفحه اصلی سایت شده و از کادر بالایی صفحه ابتدا بر روی گزینه “خدمات مشتری” و سپس گزینه “نوبت دهی اینترنتی” کلیک نمایید.

ایجاد حساب کاربری در سایت سایپا یدک

در مرحله جدید باید مطابق با تصویر زیر گزینه “ایجاد حساب کاربری” را انتخاب کنید.

ثبت نام در سایت سایپا یدک

سپس با ورود به صفحه جدید باید کد ملی، شماره موبایل و عبارت امنیتی که در تصویر مشاهده می کنید را در قسمت های مربوطه درج کرده، تیک مربوط به پذیرش قوانین را به تایید رسانده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک نمایید.

دریافت نام کاربری سایت سایپا یدک

در نهایت وارد صفحه ای مطابق با تصویر زیر خواهید شد که باید مشخصات خواسته شده را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “عضویت در سایت” را انتخاب کنید.

عضویت در سایت سایپا یدک

برای اطلاع از امکانات سامانه ساجات بر روی لینک کلیک کنید.

نوبت دهی اینترنتی سایت سایپا یدک saipayadak.org

بدون شک تمامی خدمات یک شرکت، سازمان و یا اداره به صورت غیر حضوری در اختیار مردم قرار نمی گیرند، بلکه برخی از خدمات با مراجعات حضوری قابل دریافت هستند. در همین راستا سایپا یدک به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و اتلاف وقت مراجعه کنندگان به نمایندگی ها و یا تعمیرگاه های منتخب شرکت سایپا، سامانه نوبت دهی اینترنتی را راه اندازی کرده است.

ورود به سامانه مذکور از طریق مراجعه به سایت سایپا یدک امکان پذیر می باشد تا از این طریق افراد بتوانند برای تاریخ مراجعه به نمایندگی یا تعمیرگاه مورد نظر خود نوبت رزرو کنند.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه شهروند سپاری شیراز بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور برای ورود به سامانه نوبت دهی اینترنتی سایپا یدک باید از طریق نشانی اینترنتی saipayadak.org وارد صفحه اصلی سایت شده و مطابق با تصویر زیر از کادر بالایی صفحه بر روی گزینه “خدمات مشتری” و سپس گزینه “نوبت دهی اینترنتی” کلیک نمایید.

نوبت دهی اینترنتی سایت سایپا یدک

در مرحله جدید باید نام کاربری، کلمه عبور و عبارت امنیتی که در تصویر مشاهده می کنید را در قسمت های مربوطه درج و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

رزرو نوبت در سایت سایپا یدک

بهتر است بدانیم در صورتی که نام کاربری یا رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید در همین مرحله امکان بازیابی رمز برای شما فراهم می باشد.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه استعلام پلاک فعال با کد ملی بر روی لینک کلیک کنید.

بخش نمایندگی های شرکت سایپا یدک saipayadak.org

همانطور که گفتیم سایپا یدک شرکت تامین کننده قطعات یدکی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش برای خودروهای تولید شده در شرکت خودروسازی سایپا می باشد، بنابراین باید نمایندگی هایی را در سطح شهرهای مختلف کشور داشته باشد.

بدون شک تمامی افرادی که از خودروهای شرکت سایپا استفاده می کنند حداقل یک بار به منظور بررسی خودرو از لحاظ فنی و تایید گارانتی به یکی از نمایندگی های سایپا مراجعه خواهند کرد، به همین منظور ضروری است با لیست انواع نمایندگی ها و آدرس دقیق آن ها آشنا شده و در صورت لزوم به نزدیک ترین نمایندگی محل سکونت خود مراجعه کنند.

برای اطلاع از بخش های سایت صندوق بازنشستگی بر روی لینک کلیک کنید.

با توجه به توضیحات گفته شده چنانچه قصد اطلاع از لیست نمایندگی های شرکت سایپا را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی saipayadak.org وارد صفحه اصلی سایت سایپا یدک شده و مطابق با تصویر زیر از کادر بالایی صفحه بر روی گزینه “نمایندگی ها” کلیک نمایید.

بخش نمایندگی های سایت سایپا یدک

فروشگاه قطعات سایپا یدک

فروشگاه آنلاین سایت سایپا یدک

یکی از مهم ترین بخش های سامانه شرکت سایپا یدک، بخش فروشگاه اینترنتی قطعات می باشد که با نام سایپا یدک آنلاین نیز شناخته می شود. بنابراین افرادی که از خودروهای تولید شده شرکت سایپا استفاده می کنند برای مشاهده، انتخاب و خرید قطعات یدکی مورد نیاز خودرو می توانند به این بخش از سایت سایپا یدک مراجعه کنند.

بهتر است بدانیم خرید محصولات و قطعات یدکی خودروهای شرکت سایپا به صورت آنلاین و از طریق سامانه مذکور دارای چند مزیت می باشد که در ادامه مطلب به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • امکان خرید قطعات یدکی کمیاب
  • اطمینان از اصالت کالا و عدم فروش کالای غیر اصلی
  • خرید محصول با نازل ترین قیمت

همانطور که در قسمت های قبلی همین مقاله گفتیم برای استفاده از خدمات بخش فروشگاه قطعات سایپا یدک ابتدا باید در سایت مذکور ثبت نام کرده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

برای اطلاع از خدمات سامانه ساجون بر روی لینک کلیک کنید.

با توجه به توضیحات گفته شده چنانچه قصد ورود به سایپا یدک آنلاین یا همان فروشگاه قطعات یدکی سایپا را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی saipayadak.org وارد صفحه اصلی سایت شده و با مراجعه به قسمت انتهایی صفحه، مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “فروشگاه قطعات” کلیک نمایید.

ورود به سایپا یدک آنلاین

با ورود به صفحه جدید امکان مشاهده تمامی محصولات این شرکت برای شما فراهم می باشد.

مشاهده محصولات سایپا یدک

همچنین می توانید با استفاده از کادری که در تصویر زیر مشخص کرده ایم نسبت به جستجو نام محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

جستجو در سایپا یدک آنلاین

در نهایت با افزودن محصول مورد نظر به سبد خرید و ورود به حساب کاربری امکان خرید محصول برای شما فراهم خواهد شد.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه جامع تجارت بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سایت سایپا یدک وارد شد؟

برای ورود به سایت مذکور باید از نشانی اینترنتی saipayadak.org استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا امکان خرید قطعات یدکی از طریق ورود به سایت شرکت سایپا یدک وجود دارد؟

بله، فروش اینترنتی قطعات یدکی یکی از خدمات غیر حضوری شرکت سایپا یدک می باشد.

آیا در سایت شرکت سایپا یدک لیست نمایندگی ها و نعمیرگاه های مجاز نیز قرار داده شده است؟

بله، لیست نمایندگی ها و تعمیرگاه های مورد تایید شرکت سایپا از طریق ورود به سایت شرکت مذکور قابل دسترس می باشد.

آیا نمایندگان سایپا یدک نیز امکان ورود به سایت این شرکت را دارند؟

بله، بخشی برای ورود نمایندگان این شرکت به پنل کاربری آن ها در سایت مذکور وجود دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *