سامانه های اجتماعی

سایت دفتر پیشخوان دولت epishkhan.ir

سایت دفتر پیشخوان دولت یکی از سامانه های آنلاین دولت الکترونیک است که با هدف ارائه خدمات مختلف در بخش های عمومی دولتی و غیر دولتی در دفاتر پیشخوان دولت روی کار آمده است. این سامانه قصد دارد خدمات دولتی و امور مربوط به جامعه را به صورت غیر حضوری انجام دهد. در حال حاضر خدمات الکترونیکی زیادی تحت پوشش این سامانه قرار دارد که آن را در زیر سامانه های خود ارائه می دهد. در واقع هر کدام از این زیر سامانه ها بخشی از خدمات آنلاین سایت دفتر پیشخوان دولت را ارائه می دهند.

بنابراین بسیار ضروری است که کاربران با نحوه کار و خدمات سایت دفتر پیشخوان دولت آشنایی داشته باشند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم در مورد سایت دفتر پیشخوان دولت و کار با قسمت های مختلف آن صحبت کنیم.

نحوه ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت

در حال حاضر سامانه دفتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور به نشانی اینترنتی epishkhan.ir در اختیار کاربران قرار دارد. آن دسته از افرادی که قصد استفاده از خدمات این سامانه را دارند می توانند با در دست داشتن اطلاعات کاربری خود به سایت دفتر پیشخوان دولت وارد شوند.

جهت ورود به سامانه ستاد ایران کلیک کنید.

خوب است بدانید که برای ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی آن باید قبلا در این سایت ثبت نام کرده باشید تا با در دست داشتن اطلاعات کاربری خود وارد سایت دفتر پیشخوان دولت شوید. با فرض این که شما قبلا در سایت دفتر پیشخوان دولت ثبت نام کرده اید مراحل بعدی آن را طبق روش زیر می توانید به پیش ببرید:

• نشانی اینترنتی epishkhan.ir را در مرورگر خود جستجو کنید تا وارد صفحه اصلی سایت دفتر پیشخوان دولت شوید.

نحوه ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت

• در صفحه اصلی سایت، کادر ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت را مشاهده خواهید کرد که در آن جا باید نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی را درج نموده و بر روی گزینه «ورود به سیستم» کلیک نمایید.

جهت استفاده از خدمات سایت ایساکو کلیک کنید.

آموزش تصویری نحوه ورود به سایت epishkhan.ir

• با انجام مراحل بالا شما وارد پنل کاربری خود در سامانه دفتر پیشخوان دولت خواهید شد که در آن جا می توانید خدمات مربوط به پیشخوان دولتی و غیر دولتی را انجام دهید.

در برخی مواقع پیش می آید که کاربران به هنگام ورود به سایت مذکور، رمز ورود خود را فراموش می کنند. در این گونه مواقع نگران بازیابی رمز عبور خود نباشید؛ زیرا با ورود به بخش «کلمه رمز را فراموش کرده ام» می توانید آن را بازیابی کنید. البته کارشناسان سامانه رسمی نیز در این مورد می توانند شما را راهنمایی کنند.

راهنمای عضویت در سایت دفتر پیشخوان دولت epishkhan.ir

همان طور که در بالا اشاره کردیم افرادی که قصد ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت دارند باید در آن ثبت نام کنند. بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام خود در سایت دفتر پیشخوان دولت، یک حساب کاربری منحصر به فرد خواهید داشت که با ورود به آن می توانید از خدمات غیر حضوری سامانه دفتر پیشخوان دولت استفاده نمایید. خوب است بدانید که در سایت مذکور تنها دفاتر خدمات پیشخوان دولت یا بخش عمومی غیر دولتی می توانند ثبت نام کنند.

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی کلیک کنید.

حال در صورتی که شما قصد ورود به سامانه دفتر پیشخوان دولت را دارید باید آدرس اینترنتی epishkhan.ir را در مرورگر خود جستجو کنید و سپس مراحل ثبت نام در سایت مذکور را طبق روش زیر پیش ببرید:

• پس از ورود به صفحه اصلی سامانه، روی گزینه «عضویت در سامانه پیشخوان» کلیک کنید.

راهنمای عضویت در سایت دفتر پیشخوان دولت

• بر روی لینک عضویت در سیستم کلیک کرده سپس مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه مشخص شده کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما نشان داده شود.

راهنمای تصویری عضویت در سایت epishkhan.ir

• فرم ثبت نام در سامانه دفتر پیشخوان دولت برای شما ظاهر خواهد شد که باید تمامی فیلدهای مربوط به آن را در این سامانه تکمیل نمایید، بعد از تکمیل فیلدهای مربوطه بر روی گزینه «ثبت اطلاعات» کلیک کنید.

برای ورود به سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن کلیک کنید.

عضویت در سایت epishkhan.ir

معرفی بخش های سایت دفتر پیشخوان دولت epishkhan.ir

روزانه افرادی زیادی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنند و در آن امور مربوط به خود را در این دفاتر و بخش عمومی غیر دولتی انجام می دهند. سایت دفتر پیشخوان دولت با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به این دسته از افراد ایجاد شده است؛ بنابراین افرادی که قصد استفاده از این دفاتر و خدمات آنلاین آن دارند می توانند با ورود به سایت مذکور به نشانی epishkhan.ir در آن ثبت نام کنند. سپس از امکانات تعبیه شده در این سایت استفاده کنند. در زیر برای راهنمایی بیشتر کاربران، به معرفی بخش های مختلف سایت دفتر پیشخوان دولت می پردازیم:

ثبت نام راننده

یکی از مهم ترین بخش های سامانه دفتر پیشخوان دولت، ثبت نام راننده است. این بخش مخصوص افرادی است که می خواهند در سرویس مدارس به عنوان راننده ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که در این بخش فقط داوطلبان ثبت نام در رانندگی سرویس مدارس می توانند نام نویسی کنند و افراد دیگر مجاز به ثبت نام در آن نیستند.

جهت ورود به سامانه سپند مدارس کلیک کنید.

تاکسی فرسوده

آن دسته از افرادی که دارای تاکسی های فرسوده هستند می توانند با ورود به بخش تاکسی فرسوده سایت دفتر پیشخوان دولت یا بخش غیر دولتی آن در تاکسی های فرسوده ثبت نام کنند. دفاتر پیشخوان نیز موظف هستند اطلاعات آن ها را به صورت غیر حضوری در سامانه درگاه پیشخوان دولت در بخش مربوطه ثبت و نگهداری کنند.

پیشخوان الکترونیک

یکی از بخش هایی که در سامانه دفتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور ارائه می شود، بخش پیشخوان الکترونیک است. افراد مختلف با کمک این بخش می توانند به خدمات غیر حضوری و الکترونیک دفاتر پیشخوان دولت دسترسی داشته باشند.

آموزش مجازی

معرفی بخش های سایت دفتر پیشخوان دولت

در بخش آموزش مجازی، آموزش های لازم در مورد ارائه خدمات به درگاه های پیشخوان دولت به دفاتر پیشخوان و بخش عمومی غیر دولتی کشور قرار داده شده است. به طوری که افراد مختلف با مراجعه به این بخش می توانند از خدمات و آموزش های مربوط به آن استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه یکپارچه فروش خودرو کلیک کنید.

خلاصه مطالب

در این مقاله از سامانه رسمی در مورد سایت دفتر پیشخوان دولت به نشانی اینترنتی epishkhan.ir صحبت کردیم. این سامانه مخصوص افرادی است که می خواهند به سامانه دفتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی کشور مراجعه کنند و از خدمات غیر حضوری و آنلاین آن استفاده کنند. کاربرانی که قصد ورود به سایت مذکور را دارند باید در نشانی اینترنتی epishkhan.ir ثبت نام کنند.

سپس با در دست داشتن نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه شوند. در سایت مذکور بخش های زیادی قرار دارد که در ادامه مقاله به آن اشاره کردیم. اگر شما نیاز به توضیحات بیشتری در مورد سایت دفتر پیشخوان دولت دارید می توانید با مشاوران سامانه رسمی صحبت کنید.

سوالات متداول

چه اطلاعاتی برای ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت لازم است؟

شما برای ورود به سایت دفتر پیشخوان دولت باید نام کاربری و کلمه عبور داشته باشید که آن را می توانید به کمک ثبت نام در سایت دریافت کنید.

چه افرادی در سایت دفتر پیشخوان دولت می توانند ثبت نام کنند؟

در این سامانه، کلیه دفاتر پیشخوان یا بخش عمومی غیر دولتی می توانند ثبت نام کنند.

سایت دفتر پیشخوان دولت چه خدماتی را به کاربران ارائه می دهد؟

این سامانه امکانات زیادی را در قبال خدمات دولتی و غیر دولتی به عموم مردم ارائه می دهد. به طوری که در بالا در مورد آن صحبت کردیم.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *