سامانه های اجتماعی

سایت تلوبیون + راهنمای دانلود با لینک مستقیم

با گسترش فضاهای مجازی تمایل مردم برای دسترسی به برنامه های تلویزیونی، سریال ها، فیلم های سینمایی و حتی فوتبال به صورت آنلاین و پخش زنده افزایش یافته است، از این رو سایت تلوبیون به این منظور طراحی و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. تلوبیون با توجه به امکانات گسترده ای که دارد دسترسی افراد به برنامه های مختلف به صورت آرشیو و یا پخش زنده را تسهیل بخشیده و از این رو مخاطبان این سایت رو به افزایش می باشد. برای آگاهی بخشی بیشتر درمورد تلوبیون و امکانات آن، ما در این مقاله قصد داریم به بررسی جزئیات بیشتری از سایت تلوبیون بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سایت تلوبیون

معرفی سایت تلوبیون

این سایت مربوط به کشور خودمان می باشد و برنامه های مختلفی از جمله سریال، فیلم تلویزیونی، سینمایی، پخش خانگی، مسابقات تلویزیونی، فوتبال و… که از شبکه های مختلف تلویزیونی پخش می شوند را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین تلوبیون فیلم ها و سریال های مربوط به کشورهای خارجی یا همان سینمای جهان را نیز نمایش می دهد. لازم به ذکر است که تلوبیون نه تنها آرشیو برنامه ها را در اختیار مردم قرار می دهد بلکه پخش زنده تمامی برنامه های شبکه های تلویزیون ایران را نیز در دسترس عموم مردم قرار داده است.

به این ترتیب افرادی که در موقعیت های مختلف به تلویزیون دسترسی ندارند می توانند از طریق این سایت برنامه مورد نظر خود را مشاهده نمایند. همچنین بهتر است بدانیم تلوبیون دارای اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه هوشمند اندروید و ios نیز می باشد. به این ترتیب هر فردی با هر امکاناتی که در دسترس دارد می تواند از خدمات و برنامه های تلوبیون استفاده کند.

نحوه ورود به سایت تلوبیون

برای ورود به این سایت باید نشانی اینترنتی آن که www.telewebion.com می باشد را در مرورگر رایانه یا گوشی تلفن همراه خود درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی این سایت مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده شود.

ورود به سایت تلوبیون

راهنمای تصویری ورود به سایت تلوبیون

همانطور که در تصویر قبل مشاهده می کنید در صفحه اصلی این سایت تمامی امکانات آن قابل دسترس می باشد و به راحتی می توانید سریال، فیلم سینمایی، پخش خانگی، فوتبال و… مورد نظر را تماشا کنید، همچنین در سمت راست این سایت امکان انتخاب شبکه مورد نظر نیز وجود دارد. بهتر است بدانید شما می توانید به عنوان یکی از مخاطبان تلوبیون در این سایت ثبت نام کنید، برای این کار کافی است مطابق با تصویر زیر گزینه مشخص شده در سمت چپ صفحه اصلی را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

ثبت نام در سایت تلوبیون

در مرحله جدید ابتدا باید حساب کاربری ایحاد کنید، برای این کار بر روی گزینه مشخص شده در کادر سمت چپ کلیک کنید.

ایجاد حساب در سایت تلوبیون

در این مرحله می توانید نوع ایجاد حساب کاربری را مشخص نمایید، یعنی تمایل دارید با ایمیل خود وارد شوید یا شماره تلفن همراه.

ورود با شماره به سایت تلوبیون

با انجام مراحل فوق شما یکی از مخاطبان تلوبیون محسوب می شوید، ولی بدون این کار نیز می توانید از امکانات تلوبیون استفاده نمایید.

دانلود تلوبیون با لینک مستقیم

همانطور که گفتیم تلوبیون این امکان را فراهم کرده تا مخاطبان بتوانند اپلیکیشن آن را بر روی گوشی های هوشمند نصب کنند، به همین منظور در ادامه مطلب لینک دانلود این اپلیکیشن را قرار می دهیم.

نسخهلینک دانلود مستقیم
نسخه اندرویددانلود
نسخه iosدانلود

امکانات برنامه تلوبیون

همانطور که گفتیم تلوبیون امکانات گسترده ای را در اختیار مخاطبان قرار می دهد تا با توجه به علایق خود برنامه ها را انتخاب کرده و تماشا کنند، از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پخش زنده شبکه های تلویزیونی

تمامی شبکه های تلویزیونی و رادیویی ایران از طریق تلوبیون قابل دسترس می باشند تا کاربران در هر موقعیتی بتوانند پخش زنده برنامه مورد نظر خود را تماشا کرده و یا به برنامه رادیویی گوش دهند.

آرشیو برنامه ها

تمامی برنامه های تلویزیونی به صورت آرشیو در تلوبیون قابل دریافت هستند.

آخرین برنامه های پخش زنده شبکه ها

شما می توانید آخرین برنامه های زنده ای که در شبکه های مختلف پخش شده اند را در تلوبیون مشاهده نمایید.

آیا استفاده از سایت تلوبیون و مشاهده برنامه ها نیاز به اینترنت دارد؟

بله، اتصال به اینترنت ضروری بوده و طبق قوانین این سایت هزینه حجم اینترنت مصرفی به عهده مخاطب می باشد.

آیا اپلیکیشن تلوبیون نیز در دسترس است؟

بله، در همین مقاله لینک دانلود مستقیم این اپلیکیشن قرار داده شده است.

آیا در سایت تلوبیون فوتبال نیز پخش می شود؟

بله

آیا سریال های پخش خانگی نیز در تلوبیون قابل دسترس هستند؟

هر سریالی که اجازه پخش را در اختیار تلوبیون قرار دهد در لیست برنامه های این سایت قرار می گیرد حتی سریال های پخش خانگی.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *