سامانه های اجتماعی

سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir

فدارسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران با راه اندازی سایت بیمه ورزشی، امکانی را فراهم کرده تا ورزشکاران تمامی رشته ها فارغ از مدت زمانی که مشغول به فعالیت هستند، نسبت به ثبت نام و دریافت بیمه ورزشی اقدام کنند. بدون شک داشتن بیمه ورزشی یکی از موارد ضروری برای هر ورزشکار است زیرا هیچ فردی از رخ دادن حادثه، ایجاد صدمه و آسیب های مختلف جسمی مطلع نیست، بنابراین ضروری است که ورزشکاران نسبت به ثبت نام و خرید بیمه ورزشی اقدام کنند.

خوشبختانه با راه اندازی وب سایت مذکور، خرید بیمه ورزشی راحت تر شده و از این طریق ورزشکاران نیازی به رفت و آمد و مراجعات حضوری ندارند. با توجه به اهمیت و ضرورت ثبت نام و دریافت بیمه ورزشی برای تمامی ورزشکاران کشورمان، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سایت بیمه ورزشی بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آشنایی با بیمه ورزشی

تهیه انواع بیمه نامه های مختلف به منظور ایجاد آسودگی خاطر و جبران بخشی از خسارت ایجاد شده در مواقع بروز حادثه، بیماری و… انجام می شود. در کنار سایر بیمه نامه هایی که توسط شرکت های بیمه ای ارائه می شوند، بیمه ورزشی نیز به منظور جبران خسارت ناشی از صدمات ورزشی برای ورزشکاران صادر می گردد. متولی ثبت نام ورزشکاران جهت دریافت بیمه ورزشی، فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی است. این فدراسیون با راه اندازی سایت بیمه ورزشی امکان ثبت نام و خرید بیمه ورزشی را به صورت غیر حضوری برای ورزشکاران فراهم کرده است.

برای اطلاع از امکانات سایت سازمان بهزیستی کشور بر روی لینک کلیک کنید.

تا قبل از راه اندازی این وب سایت، مسئولان باشگاه ها، مربیان و یا ورزشکاران باید به فدراسیون ورزشی شهر خود مراجعه کرده و بیمه نامه ورزشی را دریافت می کردند. خوشبختانه با آغاز به کار سایت بیمه ورزشی دیگر نیازی به مراجعات حضوری نیست و تمامی مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه بیمه ورزشی به صورت غیر حضوری انجام می شوند.

ورود به سایت بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir

فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران به منظور افزایش رفاه ورزشکاران و بهرمندی از گسترش بسترهای الکترونیکی و آنلاین در کشور، سایت بیمه ورزشی را راه اندازی کرده است. با آغاز به کار این وب سایت، دیگر ورزشکاران نیازی به مراجعات حضوری جهت دریافت کارت بیمه ورزشی ندارند. حال چنانچه قصد ورود به این سایت را دارید باید نشانی اینترنتی insurance.ifsm.ir را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی سایت برای شما نمایش داده شود، سپس بخش و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ورود به سایت بیمه ورزشی

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت سازمان خصوصی سازی بر روی لینک کلیک کنید.

سایت ثبت نام بیمه ورزشی insurance.ifsm.ir

همانطور که گفتیم تمامی مراحل ثبت نام، عضویت و صدور بیمه ورزشی از طریق ورود به سایت بیمه ورزشی انجام می شوند و وب سایت مجزایی برای انجام این کار وجود ندارد. حال چنانچه قصد انجام ثبت نام و دریافت بیمه ورزشی را دارید باید به صفحه اصلی این سایت وارد شده و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک نمایید.

ثبت نام در سایت بیمه ورزشی

سپس کد ملی و عبارت امنیتی را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

مراحل ثبت نام در سایت insurance.ifsm.ir

در مرحله جدید باید مشخصات خواسته شده را وارد کرده و بر روی گزینه “ذخیره” کلیک نمایید.

روش ثبت نام در سایت insurance.ifsm.ir

با انجام مراحل قبلی، سامانه پیش نمایشی از مشخصات وارد شده را ارائه می دهد، چنانچه از صحت آن ها اطمینان دارید، گزینه “ذخیره” را انتخاب کنید.

ثبت نام بیمه ورزشی

سپس باید مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “ارسال کد” کلیک نمایید.

خرید بیمه ورزشی

به محض دریافت کد تایید آن را در مرحله جدید وارد کنید، سپس از شما خواسته می شود یک رمز عبور برای حساب کاربری خود انتخاب کرده و بر روی گزینه “ذخیره” کلیک نمایید.

شیوه ثبت نام در سایت بیمه ورزشی

حال با ورود به پنل کاربری خود باید گزینه “ثبت عضویت جدید” را انتخاب کنید.

ثبت عضویت جدید در سایت بیمه ورزشی

در مرحله جدید باید رشته، فدراسیون، باشگاه، شهر و… را انتخاب کنید.

دریافت بیمه ورزشی

در نهایت تمامی مشخصات وارد شده برای شما نمایش داده می شوند، حال باید بعد از تایید تیک پذیرش قوانین، درگاه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قوانین ثبت نام در سایت بیمه ورزشی

برای اطلاع از نحوه عضویت در سایت سازمان نظام روانشناسی بر روی لینک کلیک کنید.

دریافت بیمه ورزشی آنلاین insurance.ifsm.ir

امروزه بسیاری از امورات مورد نیاز زندگی از طریق سایت ها و سامانه های آنلاین انجام می شوند، خرید بیمه نامه های مختلف نیز از این موضوع مستثنی نیستند. فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران نیز به منظور افزایش رفاه ورزشکاران، سایت بیمه ورزشی را راه اندازی کرده تا ورزشکاران برای خرید بیمه ورزشی نیازی به مراجعات حضوری نداشته باشند. در قسمت قبلی همین مقاله نحوه ثبت نام در این سایت و خرید بیمه ورزشی را توضیح دادیم. بنابراین بهتر است از مراجعات حضوری به فدراسیون های ورزشی خودداری کرده و بیمه ورزشی خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنید.

برای اطلاع از امکانات سایت سازمان نظام وظیفه بر روی لینک کلیک کنید.

استعلام بیمه ورزشی

برخی از افراد تمایل دارند از جزئیات بیمه ورزشی که دریافت کرده اند، مطلع شوند. در سایت بیمه ورزشی شرایطی فراهم شده تا ورزشکاران بتوانند به جزئیاتی از قبیل تاریخ پایان مهلت کارت بیمه ورزشی خود مطلع شوند. برای انجام این کار باید به پنل کاربری خود در سایت مذکور وارد شده و بر روی گزینه “تاریخچه عضویت” کلیک نمایید.

استعلام بیمه ورزشی

برای اطلاع از راهنمای خرید و ثبت نام طرح ترافیک بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توانیم به سایت بیمه ورزشی وارد شویم؟

برای ورود به این سایت باید از نشانی اینترنتی insurance.ifsm.ir استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا امکان خرید بیمه ورزشی به صورت غیر حضوری وجود دارد؟

بله، برای خرید بیمه ورزشی باید به سایت ثبت نام بیمه ورزشی وارد شوید.

آیا امکان استعلام جزئیات بیمه ورزشی از طریق سایت ثبت نام آن وجود دارد؟

بله، نحوه استعلام بیمه ورزشی در همین مقاله توضیح داده شده است.

آیا دریافت بیمه ورزشی هزینه دارد؟

بله، در آخرین مرحله از ثبت نام، هزینه بیمه ورزشی نیز به اطلاع ورزشکاران می رسد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *