سامانه های حقوقی

سایت بیمه سینا www.sinainsurance.com

سایت بیمه سینا یک از سامانه های شرکت بیمه سینا برای ارائه خدمات آنلاین و غیرحضوری است. راه اندازی این سامانه یک امتیاز و مزایا برای مشتریان آن به شمار می آید؛ بنابراین کاربران شرکت بیمه سینا بدون نیاز به مراجعه حضوری جهت انجام امور خود می توانند به سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.sinainsurance.com وارد شوند و از خدمات مختلف آن استفاده نمایند.

در حال حاضر علاوه بر مشتریان شرکت بیمه سینا، کارکنان و همکاران این شرکت نیز با ورود به سایت بیمه سینا می توانند از خدمات آن استفاده کنند. سایت نامبرده از بخش های مختلفی تشکیل شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

نحوه ورود به سایت بیمه سینا

شرکت بیمه سینا برای اطلاع رسانی های خود به مردم و مشتریانش، سایت بیمه سینا به نشانی اینترنتی www.sinainsurance.com را ایجاد کرده است. به طوری که می توانید به صورت آنلاین و غیرحضوری از خدمات سایت بیمه سینا استفاده کنید.

در سایت بیمه سینا بخش های مختلفی تعبیه شده است که عموم مردم می توانند به آن دسترسی داشته باشند؛ اما برخی از آن ها تنها برای مشتریان سایت بیمه سینا قرار داده شده است. لذا تنها مشتریان سایت بیمه سینا با داشتن اطلاعات شخصی می توانند وارد این بخش ها شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت بیمه دی کلیک کنید.

آن دسته از افرادی که قصد دارند وارد سایت بیمه سینا شوند باید مراحل آن را طی کنند. خوب است بدانید که نحوه ورود به سایت بیمه سینا بسیار آسان است؛ زیرا این سایت در اختیار عموم مردم قرار دارد و آن ها با جستجو کردن عبارت «پورتال بیمه سینا» به نشانی اینترنتی www.sinainsurance.com در مرورگر سیستم خود می توانند وارد صفحه اصلی سایت بیمه سینا شوند.

نحوه ورود به سایت بیمه سینا

سپس با توجه به نیاز خود از امکانات سایت بیمه سینا استفاده کنند. افرادی که جزو همکاران شرکت بیمه سینا به شمار می آیند با ورود به بخش «ورود همکاران» و درج نام کاربری و رمز عبور خود می توانند وارد پورتال همکاران بیمه سینا شوند.

آموزش تصویری ورود به سایت www.sinainsurance.com

راهنمای نحوه استعلام بیمه سینا

اگر با سایت های مختلف بیمه‌گر کشور آشنایی داشته باشید باید بدانید که یکی از مهم ترین بخش های این سایت ها، بخش استعلام است. در این بخش بیمه شدگان می توانند انواع بیمه نامه ها، نرخ بیمه نامه ها و غیره را استعلام بگیرند و در صورت لزوم، بدهی و اقساط خود را از طریق آن ها پرداخت کنند. برای آشنایی با نحوه استعلام بیمه سینا لازم است کاربران به بخش خدمات الکترونیکی در سایت بیمه سینا مراجعه کنند و در آن جا انواع بیمه نامه ها را استعلام بگیرند.

جهت ورود به سامانه بیمه توانیر کلیک کنید.

راهنمای نحوه استعلام بیمه سینا

استعلام بیمه سینا کمک می کند تا کاربران با جزئیات هر یک از بیمه نامه ها آشنا شوند و در صورت لزوم امور مربوط به آن ها را در این سایت انجام دهند. مشتریان بیمه سینا با ورود به بخش استعلام می توانند استعلام های زیر را انجام دهند:

 • استعلام وضعیت بیمه نامه عمر تلفیقی سینا
 • استعلام و مشاهده وضعیت پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین
 • استعلام سود مشارکت منافع بیمه نامه عمر
 • استعلام قیمت بیمه بدنه
 • استعلام و اطلاع از پوشش های مختلف بیمه عمر گروهی
 • استعلام اطلاعات بیمه خودرویی به صورت برخط
 • استعلام و اطلاع از پوشش های مختلف بیمه حوادث گروهی
 • استعلام قیمت بیمه شخص ثالث سینا

حال اگر شما نیاز به توضیحات بیشتری در مورد راهنمای نحوه استعلام بیمه سینا هر کدام از آن ها داشته باشید کارشناسان سامانه رسمی می توانند به شما کمک کنند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بیمه سینا، بیمه نامه های خود را به صورت آنلاین استعلام بگیرید.

جهت اطلاع از سامانه مشوق بیمه ای و کار با پنل آن کلیک کنید.

بخش خدمات الکترونیکی بیمه سینا

سایت بیمه سینا از بخش های مختلفی ایجاد شده است که کاربران بر اساس نیاز خود می توانند از آن ها استفاده کنند. یکی از مهم ترین بخش های آن، بخش خدمات الکترونیکی بیمه سینا است. کاربران برای دسترسی به بخش خدمات الکترونیکی بیمه سینا می توانند از طریق منوی بالای سایت یا میانه سایت استفاده کنند. در این بخش خدمات زیادی به مشتریان و مردم ارائه می شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • خدمات بیمه درمان: این بخش مختص افرادی است که در خدمات بیمه درمان سینا ثبت نام کرده اند و از آن استفاده می کنند.
 • صدور معرفی نامه: در این بخش برای کلیه افرادی که بیمه شده سینا هستند به صورت آنلاین معرفی نامه صادر می شود. آن ها از این معرفی نامه می توانند در مراکز بیمارستانی، پاراکلینیکی و غیره استفاده کنند.
 • واریز اقساط بیمه ای به صورت آنلاین
 • استعلام خسارت بیمه نامه درمان
 • دانلود نرم افزار گوشی تلفن همراه بیمه سینا
 • خرید آنلاین بیمه نامه بدون مراجعه حضوری
 • استعلام انواع بیمه نامه ها مانند بیمه نامه عمر، بیمه بدنه، بیمه نامه شخص ثالث خودرو و غیره

جهت ورود به سامانه آزمون پژوهشکده بیمه و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مراکز تحت پوشش بیمه سینا

هر یک از شرکت های بیمه گر با مراکز مختلفی قرارداد همکاری می بندند تا خدمات خود را به واسطه آن ها به بیمه شدگان ارائه دهند. حال در صورتی که شما قصد دسترسی به هر یک از این مراکز تحت پوشش بیمه سینا دارید می توانید به سایت www.sinainsurance.com مراجعه کنید و از منوی بالای سایت روی گزینه «مراکز ارائه خدمات» کلیک کنید. سپس یکی از گزینه های زیر را به دلخواه خود انتخاب کنید:

مراکز خسارت بیمه سینا:

افرادی که به دنبال دریافت لیست مراکز خسارت بیمه سینا هستند می توانند با انتخاب این گزینه وارد صفحه آن شوند. در آن جا می توانید روی استان و شهرستان محل سکونت خود کلیک کرده تا لیست مراکزی که برای پرداخت خسارت بیمه سینا وجود دارند را مشاهده کنید.

مراکز درمانی طرف قرارداد:

مراکز تحت پوشش بیمه سینا

این بخش یکی از مهم ترین بخش های سایت بیمه سینا است که در آن تمامی بیمه شدگان تکمیلی سینا با وارد کردن اطلاعات لازم مانند استان، نوع مرکز درمانی و نوع ارائه خدمات می توانند از مراکز درمانی تحت پوشش بیمه سینا استفاده کنند.

برای استفاده از امکانات سامانه جامع بیمه کشاورزی (سابکا) کلیک کنید.

در این مقاله از سایت سامانه رسمی در مورد سایت بیمه سینا به نشانی اینترنتی www.sinainsurance.com صحبت کردیم. خریداران طرح های بیمه سینا می توانند با در دست داشتن اطلاعات کاربری خود در این سایت، از خدمات آن استفاده کنند. سایت نامبرده بخش های زیادی دارد که مهم ترین آن ها بخش استعلام، خدمات الکترونیکی و مراکز تحت پوشش بیمه سینا هستند که در مقاله به آن ها اشاره کردیم. اگر شما نیاز به توضیحات بیشتری در مورد سایت بیمه سینا و امکانات آن داشته باشید، مشاوران سامانه رسمی در خدمات شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

سوالات متداول

سایت بیمه سینا چه خدماتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟

سایت بیمه سینا خدمات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. استعلام انواع بیمه نامه، خدمات الکترونیکی، مراکز خسارت بیمه سینا، مراکز درمانی تحت پوشش بیمه سینا و غیره از جمله آن ها هستند.

آدرس اینترنتی سایت بیمه سینا کدام است؟

در حال حاضر کاربران و مشتریان بیمه سینا برای انجام امور مربوط به بیمه نامه خود می توانند به سایت www.sinainsurance.com مراجعه کنند.

آیا امکان خرید بیمه نامه سینا از طریق سایت www.sinainsurance.com وجود دارد؟

بله، کلیه کاربرانی که قصد خرید بیمه نامه های سینا را دارند می توانند به سایت www.sinainsurance.com مراجعه کنند و طبق مطالب ذکر شده، در سایت سینا اقدام کنند. حال اگر نیاز به توضیحات بیشتری داشته باشند می توانند با مشاوران سامانه رسمی در تماس باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *