سامانه های حقوقی

سایت بیمه دات کام bimeh.com

انجام استعلام، مقایسه قیمت، ثبت نام و خرید از سایت بیمه دات کام برای عموم مردم امکان پذیر است. با راه اندازی سامانه بیمه دات کام امکانی فراهم شده تا هر فردی در هر ساعت از شبانه روز بتواند جزئیات بیمه نامه مورد نظر خود را از حدود 15 شرکت بیمه ای مورد استعلام قرار داده و سپس خریداری کند. با فراهم شدن چنین امکانی میزان مراجعات حضوری و اتلاف وقت کاهش می یابد، محدودیت زمان کاری برای خرید بیمه نامه حذف می شود و در نتیجه استفاده از خدمات بیمه ای تسهیل می یابد.

در سایت بیمه دات کام خدمات گسترده و متنوعی در اختیار عموم مردمی که قصد خریداری بیمه نامه دارند و همچنین کاربران این سایت قرار گرفته اند. با توجه به اهمیت خرید انواع بیمه نامه ها، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سایت بیمه دات کام بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آشنایی با بیمه دات کام

بیمه دات کام یک سامانه آنلاین و گسترده ارائه دهنده خدمات پیرامون انواع بیمه نامه هاست. بدون شک اولین راهکاری که برای خرید انواع بیمه نامه به ذهن هر فردی می رسد، مراجعه به دفاتر یکی از شرکت های بیمه گر می باشد. این روش از ابتدای تاسیس شرکت های بیمه ای شکل گرفته و در حال حاضر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ولی با راه اندازی سایت بیمه دات کام امکانی فراهم شده تا بدون نیاز به مراجعات حضوری، بیمه نامه مورد نظر خود را از میان حدود 15 شرکت بیمه گر مقایسه کرده و سپس در هر ساعت از شبانه روز که فرصت و تمایل دارید، آن را خریداری کنید.

برای اطلاع از امکانات سایت سازمان بازرسی کل کشور بر روی لینک کلیک کنید.

در سایت بیمه دات کام امکان خرید نقدی و اقساطی انواع بیمه نامه ها اعم از خودرو، شخص ثالث، بدنه، کرونا، آتش سوزی، درمان، عمر و… فراهم شده است. بنابراین بیمه دات کام یک شرکت بیمه گر نیست، بلکه یک سامانه میزبان شرکت های بیمه گر می باشد.

ورود به سایت بیمه دات کام bimeh.com

خدمات سامانه بیمه دات کام به عنوان یک سایت ارائه دهنده بیمه نامه های شرکت های مختلف به دو دسته تقسیم می شوند. خدماتی که نیاز به ایجاد حساب کاربری ندارند مانند آشنایی با جزئیات بیمه نامه ها و خدماتی که استفاده از آن ها مستلزم ثبت نام و سپس ورود به پنل کاربری هستند. چنانچه قبلا در این سامانه ثبت نام کرده اید، حال برای ورود به پنل کاربری خود باید نشانی اینترنتی bimeh.com را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی سایت برای شما نمایش داده شود، سپس از کادر بالایی صفحه بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به سایت بیمه دات کام

در مرحله جدید باید نام کاربری خود را در قسمت مربوطه درج کرده و گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

نحوه ورود به سایت بیمه دات کام

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه مودیان مالیاتی بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام در سایت بیمه دات کام bimeh.com

همانطور که گفتیم از طریق سایت بیمه دات کام می توانید انواع بیمه نامه های شرکت های مختلف را مقایسه کرده و در نهایت بیمه نامه مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری به روش نقدی و یا اقساط خریداری کنید. حال چنانچه قصد استفاده از خدمات بیشتری در سامانه بیمه دات کام دارید باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. برای انجام این کار بعد از ورود به صفحه اصلی سایت، از کادر بالایی بر روی گزینه “ثبت نام کلیک نمایید.

ثبت نام در سایت بیمه دات کام

در مرحله جدید شماره موبایل خود را درج کرده و گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

عضویت در سایت بیمه دات کام

با انجام مراحل قبلی یک کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال خواهد شد، به محض دریافت کد آن را در مرحله جدید وارد کنید.

ایجاد حساب کاربری در سایت bimeh.com

سپس مرحله وارد کردن مشخصات فردی و اطلاعات کاربری را طی کنید تا رمز عبور سامانه برای شما فعال شود.

مراحل عضویت در سایت بیمه دات کام

برای اطلاع از خدمات سامانه شکایات بیمه مرکزی بر روی لینک کلیک کنید.

راهنمای استعلام از سایت بیمه دات کام bimeh.com

در سامانه بیمه دات کام شرایطی فراهم شده تا با انتخاب هر یک از انواع بیمه نامه ها مانند سفرهای زیارتی، کرونا، عمر، آتش سوزی، بدنه، خودرو، شخص ثالث، مسئولیت های شغلی و… بتوانید مشخصات وسیله، ملک و یا اطلاعات فردی خود را وارد کرده و جزئیات آن ها اعم از قیمت را با یکدیگر مقایسه کنید. بنابراین برای انجام استعلام در مورد هر کدام از انواع بیمه نامه ها، باید در سامانه بیمه دات کام گزینه بیمه نامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و ادامه مراحل را به انجام برسانید.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه شکایات سازمان بازرسی کل کشور بر روی لینک کلیک کنید.

راهنمای پیگیری خرید از سایت بیمه دات کام

در سامانه بیمه دات کام امکان خرید انواع بیمه نامه به صورت آنلاین و 24 ساعته فراهم شده است. بعد از خرید بیمه نامه از این سامانه و تکمیل مراحل آن، یک کد رهگیری برای شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. حال چنانچه قصد پیگیری خرید را در سامانه بیمه دات کام دارید باید بعد از ورود به صفحه اصلی سایت، از کادر بالایی بر روی گزینه “پیگیری خرید” کلیک نمایید.

پیگیری خرید در سایت bimeh.com

سپس در مرحله بعدی کد رهگیری را در قسمت مربوطه درج کرده و گزینه “پیگیری” را انتخاب کنید.

نحوه پیگیری خرید در سایت بیمه دات کام

برای اطلاع از خدمات سامانه ثبت شکایت اینترنتی بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توانیم به سایت بیمه دات کام وارد شویم؟

برای ورود به این سایت باید از نشانی اینترنتی bimeh.com استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا امکان بازیابی رمز عبور در سامانه بیمه دات کام وجود دارد؟

بله، امکان بازیابی رمز عبور در سایت مذکور فراهم است.

آیا می توانیم از سامانه بیمه دات کام، بیمه نامه ها را اقساطی خریداری کنیم؟

بله، این امکان در سامانه بیمه دات کام فراهم شده است.

آیا سامانه بیمه دات کام، بیمه بدنه خودرو را نیز ارائه می دهد؟

بله، امکان خرید انواع بیمه نامه از سامانه بیمه دات کام فراهم است.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *