سامانه های مالی و سرمایه

سایت بانک پارسیان parsian-bank.ir

با توجه به گسترش بسترهای الکترونیکی و آنلاین در کشور، تمامی بانک ها از طریق راه اندازی وب سایت و سامانه های مختلف بسیاری از خدمات خود را به صورت غیر حضوری در اختیار مشتریان قرار می دهند. سایت بانک پارسیان نیز در همین راستا طراحی و راه اندازی شده و در حال حاضر اکثر خدمات این بانک را به صورت غیر حضوری به مشتریان ارائه می دهد. زندگی امروزی به نحوی پیش می رود که مردم تمایلی به مراجعات حضوری برای انجام امورات مختلف ندارند و سعی می کنند تا حد امکان از سایت ها و سامانه های آنلاین استفاده کنند.

خوشبختانه بانک های کشور در زمینه گسترش خدمات غیر حضوری بسیار کارآمد عمل کرده و اکثر مردم را برای انجام امورات بانکی از مراجعات حضوری بی نیاز کرده اند. به دلیل گسترده بودن و همچنین اهمیت خدمات ارائه شده در وب سایت متعلق به بانک پارسیان، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سایت بانک پارسیان بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سایت بانک پارسیان

معرفی سایت بانک پارسیان

می توان گفت بانک های کشور یکی از پیشگامان عرصه گسترش خدمات غیر حضوری هستند، در ابتدای راه اندازی وب سایت های متعلق به بانک ها خدمات انگشت شماری به صورت غیر حضوری به مشتریان ارائه می شدند.

ولی در حال حاضر اکثر امورات بانکی تا حد امکان از طریق مراجعه به وب سایت ها و سامانه های بانکی مختلف انجام خواهند شد. بانک پارسیان نیز از این مورد مستثنی نبوده و با راه اندازی سایت بانک پارسیان بستر لازم جهت ارائه خدمات غیر حضوری به عموم مردم و مشتریان خود را فراهم کرده است.

برای اطلاع از امکانات سامانه جامع پذیرندگان سداد بر روی لینک کلیک کنید.

در سایت متعلق به بانک پارسیان امکانات گسترده ای از قبیل دسترسی به اینترنت بانک، دریافت شماره شبا، دانلود همراه بانک، درگاه ورود به سامانه های مختلف، شرایط دریافت تسهیلات، پرداخت اقساط و قبوض، سامانه صیاد و… قرار داده شده است که برخی از این خدمات در اختیار عموم مردم قرار گرفته و بسیاری از آن ها نیز مختص مشتریان بانک پارسیان می باشند. در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی دو بخش اصلی سایت متعلق به بانک پارسیان بپردازیم:

بخش بانکداری الکترونیک

بانکداری الکترونیک طی چند سال اخیر و با توجه به گسترش بسترهای الکترونیکی و آنلاین و استقبال مردم از خدمات غیر حضوری به وب سایت بانک های کشور اضافه شده است.

بخش بانکداری الکترونیکی بانک پارسیان ارائه دهنده خدمات گسترده، متنوع و کارآمدی می باشد که اغلب امورات مورد نیاز مردم را به صورت غیر حضوری ارائه می دهد. لازم به ذکر است این بخش خود به دو زیر مجموعه بانکداری اینترنتی و بانکداری تلفن و تلفن همراه تقسیم شده که خدمات هر کدام از این موارد مجزا می باشند.

برای مثال از طریق مراجعه به بخش بانکداری اینترنتی می توانید به اینترنت بانک دسترسی پیدا کنید، نسبت به پرداخت قبوض مورد نظر اقدام کرده و به سامانه مختلف متعلق به بانک پارسیان وارد شوید. همچنین از جمله امکانات بخش بانکداری تلفن و تلفن همراه می توان به همراه بانک، تلفن بانک، استفاده از نرم افزار تاپ و… اشاره کرد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه کارگزاری بانک کشاورزی بر روی لینک کلیک کنید.

بخش خدمات

یکی دیگر از بخش های مهم و گسترده سایت متعلق به بانک پارسیان بخش خدمات می باشد که ارائه دهنده موارد مربوط به حساب ها و کارت های بانکی، همچنین دریافت تسهیلات و پرداخت اقساط است.

بنابراین چنانچه مشتری بانک پارسیان هستید و یا قصد افتتاح حساب در این بانک را دارید بهتر است با جوانب مختلف سایت متعلق به این بانک آشنا شوید.

برای اطلاع از نحوه استعلام چک در سامانه صیاد بانک ملی بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه ورود به سایت بانک پارسیان parsian-bank.ir

بخش های سایت بانک پارسیان

زندگی در دنیای امروزی مستلزم استفاده از خدمات غیر حضوری می باشد، در حال حاضر تمامی سازمان ها، ادارات، ارگان ها، بانک ها و حتی بسیاری از مراکز خصوصی در کشور به منظور گسترش خدمات غیر حضوری و افزایش رفاه مراجعه کنندگان خود اقدام به راه اندازی وب سایت و سامانه های آنلاین مختلفی کرده اند.

گسترش خدمات غیر حضوری نه تنها میزان مراجعات حضوری و ازدحام جمعیت در مراکز مربوطه را کاهش می دهد بلکه از اتلاف وقت، هزینه های اضافی، انرژی و همچنین رخ دادن خطاهای سهوی جلوگیری به عمل می آورد.

برای اطلاع از نحوه ثبت چک در سامانه صیاد پست بانک بر روی لینک کلیک کنید.

بانک پارسیان نیز با در نظر گرفتن همین اهداف اقدام به راه اندازی و گسترش سایت بانک پارسیان کرده است تا از این طریق میزان رضایت مشتریان این بانک افزایش یابد. در حال حاضر اغلب موارد مورد نیاز مشتریان بانک پارسیان از طریق مراجعه به وب سایت این بانک قابل انجام می باشد.

به همین منظور چنانچه قصد ورود به سایت متعلق به بانک پارسیان را دارید ابتدا باید نشانی اینترنتی parsian-bank.ir را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی سامانه برای شما نمایش داده شود، سپس به بخش مورد نظر خود در این وب سایت مراجعه کنید. ما در ادامه مطلب نحوه ورود به دو بخش اصلی سایت یعنی بانکداری الکترونیک و خدمات اشاره می کنیم:

ورود به بخش خدمات

بعد از ورود به صفحه اصلی وب سایت بانک پارسیان باید از کادر بالایی صفحه مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “خدمات” کلیک کرده و سپس گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ورود به بخش خدمات سایت بانک پارسیان

برای اطلاع از نحوه انتقال چک در سامانه صیاد بانک مسکن بر روی لینک کلیک کنید.

ورود به بخش بانکداری الکترونیک

چنانچه قصد استفاده از خدمات ارائه شده در بخش بانکداری الکترونیک را دارید باید بعد از ورود به صفحه اصلی وب سایت مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “بانکداری الکترونیک و سامانه های جانبی” کلیک کرده و سپس گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ورود به بخش بانکداری الکترونیک

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه صیاد بانک رفاه بر روی لینک کلیک کنید.

خانه پارسیان parsian-bank.ir

بهتر است بدانیم یکی از امکانات بسیار کاربردی و جالب سایت متعلق به بانک پارسیان مربوط به “سامانه خانه” می باشد. مشتریان بانک پارسیان می توانند از طریق انجام احراز هویت غیر حضوری در سامانه خانه، برای ورود به دیگر سامانه های بانک پارسیان نام کاربری و رمز عبور دریافت کنند.

تا قبل از راه اندازی سامانه خانه دریافت رمز عبور سامانه های بانک پارسیان فقط از طریق مراجعات حضوری به شعب این بانک امکان پذیر بود. البته دسترسی به سامانه خانه مستلزم برخورداری از شرایطی می باشد که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم:

  • داشتن حساب و کارت بانکی متعلق به بانک پارسیان
  • فعال بودن رمز دوم کارت بانکی
  • ثبت اطلاعات تلفن همراه و تلفن ثابت متقاضی در سیستم بانک پارسیان

به همین منظور چنانچه قصد ورود و ثبت نام در سامانه خانه را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی parsian-bank.ir وارد صفحه اصلی وب سایت بانک پارسیان شده، به انتهای صفحه مراجعه کنید و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک نمایید.

سامانه خانه پارسیان

با وارد شدن به مرحله جدید عنوان مراحل پیش رو جهت فعال شدن سامانه خانه را مشاهده می کنید. بنابراین باید تمامی مراحل احراز هویت غیر حضوری را طبق همین مراحل طی کنید.

مراحل ثبت نام در سامانه خانه پارسیان

برای اطلاع از امکانات سامانه صیاد بانک توسعه تعاون بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه ورود به اینترنت بانک پارسیان

یکی از امکانات مهم سایت متعلق به بانک پارسیان، اینترنت بانک آن می باشد که دسترسی و ورود به آن از طریق همین وب سایت امکان پذیر است. به همین منظور چنانچه قصد ورود به اینترنت بانک پارسیان را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی parsian-bank.ir وارد صفحه اصلی وب سایت شده و مطابق با تصویر زیر از کادر بالایی صفحه بر روی گزینه “اینترنت بانک” کلیک نمایید.

اینترنت بانک پارسیان

سپس با ورود به مرحله جدید باید نام کاربری، رمز عبور و عبارت امنیتی که در صفحه مشاهده می کنید را در قسمت های مربوطه درج و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

رمز عبور اینترنت بانک

برای اطلاع از بخش های سامانه سمات بر روی لینک کلیک کنید.

شعبه های بانک پارسیان parsian-bank.ir

در کنار استفاده از خدمات غیر حضوری وب سایت متعلق به بانک پارسیان، مراجعه به شعب این بانک نیز در برخی از موارد ضروری می باشد، بنابراین باید از آدرس شعب این بانک در شهر مورد نظر خود مطلع شوید.

در سایت بانک پارسیان بخشی قرار داده شده که می توانید از طریق درج نام شهر یا انتخاب شهر از نقشه به لیست شعب شهر مورد نظر دسترس پیدا کنید. بهتر است بدانیم در لیستی که ارائه می شود آدرس شعبه، نام مسئول آن، شماره تلفن شعبه و همچنین خدماتی که در آن ارائه می شود نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از خدمات سامانه اعتبار من بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور برای دسترسی به لیست شعب بانک پارسیان باید بعد از ورود به صفحه اصلی وب سایت این بانک به قسمت انتهایی صفحه مراجعه کرده و مطابق با تصویر زیر نام شهر مورد نظر را جستجو و یا شهر را بر روی نقشه انتخاب کنید.

لیست شعب بانک پارسیان

دانلود همراه بانک پارسیان parsian-bank.ir

به دلیل دسترسی اکثر مردم به گوشی های تلفن همراه هوشمند، افراد تمایل دارند به جای استفاده از نسخه تحت وب سامانه های ضروری و مورد نیاز خود، اپلیکیشن آن را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنند.

بانک پارسیان نیز در راستای افزایش رضایت مشتریان خود همراه بانک پارسیان را طراحی و فعال کرده و لینک دانلود آن را نیز در سایت بانک پارسیان قرار داده است. البته فعال شدن همراه بانک برای مشتریان بانک پارسیان مستلزم مراجعه حضوری به یکی از شعب این بانک و دریافت رمز عبور می باشد.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه زمرد بانک تجارت بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور چنانچه قصد نصب همراه بانک پارسیان را دارید باید بعد از ورود به صفحه اصلی سایت بانک پارسیان مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “بانکداری الکترونیک” سپس گزینه “بانکداری تلفن و تلفن همراه” و در نهایت گزینه “همراه بانک پارسیان من” کلیک نمایید.

همراه بانک پارسیان

برای دسترسی راحت تر به لینک دانلود همراه بانک پارسیان، در ادامه مطلب لینک دانلود این برنامه را قرار می دهیم:

نسخه اندروید همراه بانک پارسیاندانلود
نسخه ios همراه بانک پارسیاندانلود

استخدام بانک پارسیان 1401

بانک پارسیان در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود در سال گذشته از طریق برگزاری آزمون استخدامی اقدام به استخدام کارمند در چند شهر کشور از جمله تهران، کرمان، سیرجان، اهواز، آبادان، قم و کرج کرده است. برای سال 1401 در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر استخدام و برگزاری آزمون متعلق به بانک پارسیان اعلام نشده است.

برای اطلاع از امکانات سامانه معین بانک رفاه بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سایت بانک پارسیان وارد شد؟

برای ورود به سایت متعلق به بانک پارسیان باید از نشانی اینترنتی parsian-bank.ir استفاده کنید و مطابق با مراحل گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا برای استفاده از خدمات اینترنتی بانک پارسیان باید به شعب این بانک مراجعه کنیم؟

بله، فعال سازی و ارائه رمز عبور همراه بانک از طریق مراجعات حضوری به شعب بانک پارسیان انجام می شود.

آیا برای فعال سازی سامانه خانه بانک پارسیان باید رمز دوم کارت بانکی را نیز در سایت وارد کنیم؟

بله، بدون ارائه رمز دوم، سامانه خانه پارسیان فعال نخواهد شد.

آیا می توان از طریق سایت بانک پارسیان قبوض و اقساط را نیز پرداخت کنیم؟

بله، این امکان در سات متعلق به بانک پارسیان فراهم شده است.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *