سامانه های اجتماعی

سایت ایساکو isaco.ir

تامین قطعات مورد نیاز خودرو یکی از موضوعات مهم برای صاحبان خودرو می باشد زیرا تامین قطعات مصرفی و یدکی اصلی کار به نسبت سختی است، در اغلب موارد قطعات غیر اصلی روانه بازار شده و صاحبان خودروها چندین مرتبه برای رفع یک مشکل و تعویض قطعه به مکانیکی ها مراجعه می کنند. سایت ایساکو در راستای خدمت رسانی به هم وطنانی که از شرکت ایران خودرو نسبت به خرید خودرو اقدام کرده اند راه اندازی شده تا این افراد در مورد تامین قطعات، خدمات پس از فروش و مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو دچار مشکل نباشند.

بدون شک تمامی افرادی که ماشین به اصطلاح صفر کیلومتر را خریداری می کنند تا پایان مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش به نمایندگی های همان خودروسازی مراجعه کرده تا از این طریق با مشکلی مواجه نباشند، به همین منظور ضروری است هم وطنانی که خودروهای شرکت ایران خودرو را خریداری کرده اند با جوانب مختلف سایت شرکت ایساکو آشنا باشند.

به دلیل اهمیت موضوع مطرح شده ما قصد داریم در این مقاله به بخش ها و امکانات مختلف سایت ایساکو بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ورود به سایت ایساکو ایران خودرو

ورود به سایت ایساکو

قبل از معرفی سایت مذکور بهتر است با خدمات کلی شرکت ایساکو آشنا شویم. شرکت ایساکو در حال حاضر تامین کننده قطعات مورد نیاز خودروهای شرکت ایران خودرو در کشورمان می باشد و اغلب مردم ایساکو را با عنوان شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو می شناسند.

بهتر است بدانیم در اساس نامه شرکت ایساکو علاوه بر واردات و صادرات قطعات یدکی خودروها، صادرات و واردات انواع خودرو از قبیل سواری، وانت، مینی بوس، اتوبوس و… نیز درج شده، بنابراین حوزه فعالیت ایساکو محدود به تهیه قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو نیست ولی در حال حاضر با این عنوان شناخته می شود.

برای اطلاع از امکانات سامانه مشوق بیمه ای بر روی لینک کلیک کنید.

بدون شک همه ما می دانیم خودروهایی که از کارخانه های خودروسازی به بازار عرضه می شوند تا مدت زمانی مشخص گارانتی داشته و صاحبان خودروها می توانند به هنگام مواجه شدن با مشکلات فنی خودرو به نمایندگی های شرکت مورد نظر مراجعه کرده و از خدمات پس از فروش خودرو استفاده کنند.

البته مراجعه به نمایندگی های مجاز شرکت های خودروسازی محدود به مدت زمان اعتبار گارانتی نبوده و هم وطنان می توانند برای دریافت خدمات فنی خودروها و تعمیر اصولی حتی بعد از به پایان رسیدن مدت زمان گارانتی نیز به نمایندگی های مجاز مراجعه کنند ولی در این صورت باید هزینه های دریافت خدمات را پرداخت کنند.

برای اطلاع از خدمات سامانه نما اموال مسروقه بر روی لینک کلیک کنید.

لازم به ذکر است در سایت ایساکو امکانات مختلفی به هم وطنانی که خودروهای شرکت ایران خودرو را خریداری کرده اند ارائه می شود که در ادامه مطلب به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

  • سامانه نوبت دهی جهت مراجعه به نمایندگی ها مجاز
  • معرفی لیست نمایندگی های ایران خودرو در سراسر کشور
  • اعطای امتیاز نمایندگی
  • استعلام لیست و قیمت قطعات خودروها
  • ارائه راهنمایی جهت تشخیص استعلام اصالت قطعات
  • انتشار اخبار مزایده و مناقصه های شرکت ایران خودرو
  • انتشار اخبار و اطلاعیه های مرتبط با محصولات ایران خودرو
  • ارائه راهنمای گارانتی خودروها
  • فایل اپلیکیشن ایساکو
  • فروش اعتباری ایساکو کارت

بنابراین چنانچه شما نیز در حال حاضر از خودروهای شرکت ایران خودرو استفاده می کنید بهتر است با جوانب و امکانات مختلف سامانه ایساکو به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکت ایران خودرو آشنا شوید.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه مالیات حقوق بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور برای ورود به سایت ایساکو ابتدا باید نشانی اینترنتی isaco.ir را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی وب سایت مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده شود، سپس بخش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

وارد شدن به سایت isaco.ir

سامانه نوبت دهی نمایندگی های ایساکو isaco.ir

بخش های سایت ایساکو

طی چند سال اخیر با توجه به گسترش بسترهای الکترونیکی و آنلاین در کشور تقریبا تمامی سازمان ها، ادارات، نهادها، وزارتخانه ها، شرکت های دولتی و خصوصی و… نسبت به راه اندازی سامانه ها و سایت های مختلف اقدام کرده و بخش عمده ای از خدمات خود را به صورت غیر حضوری از این طریق در اختیار مردم قرار می دهند.

گسترش سامانه های آنلاین علاوه بر اینکه میزان مراجعات حضوری و ازدحام جمعیت در مراکز مربوطه را کاهش می دهند بلکه از اتلاف وقت، هزینه های اضافی و انرژی نیز جلوگیری کرده و در عین حال روند انجام امورات را تسریع می بخشند.

برای اطلاع از بخش های سامانه سرا خانه کارگر بر روی لینک کلیک کنید.

سایت ایساکو ایران خودرو نیز با در نظر گرفتن همین موارد طراحی و فعال شده تا مشتریان شرکت ایران خودرو برای انجام اکثر موضوعات مورد نظر خود نیازی به مراجعات حضوری به نمایندگی های شرکت ایران خودرو نداشته باشند.

بهتر است بدانیم ایساکو در حال حاضر شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تامین کننده قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو می باشد.

لازم به ذکر است در سامانه ایساکو خدمات، امکانات و بخش های مختلفی در دسترس هستند که استفاده از آن ها نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد زیرا خدمات ارائه شده فقط برای صاحبان خودروهای متعلق به ایران خودرو مفید بوده و برای ديگران مزیتی ندارند.

برای اطلاع از خدمات سامانه باربرگ بر روی لینک کلیک کنید.

یکی از بخش های کاربردی که از اتلاف وقت مردم در نمایندگی های خدمات پس از فروش ایران خودرو جلوگیری به عمل می آورد، بخش نوبت دهی غیر حضوری است. در این راستا صاحبان خودروهای متعلق به شرکت ایران خودرو می توانند قبل از مراجعه حضوری به نمایندگی های این شرکت ابتدا از طریق سایت ایساکو نسبت به دریافت نوبت اقدام کرده تا از اتلاف وقت در نمایندگی ها جلوگیری به عمل آورند.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه ستاد ایران بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور چنانچه قصد دریافت نوبت غیر حضوری از طریق سایت ایساکو را دارید ابتدا باید از طریق نشانی اینترنتی isaco.ir وارد صفحه اصلی وب سایت شده و سپس مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “نوبت دهی” کلیک نمایید.

نوبت دهی سایت ایساکو

سپس از شما خواسته می شود شماره موبایل خود را جهت دریافت کد تایید در قسمت مربوطه وارد کرده و گزینه “دریافت کد تایید” را انتخاب کنید.

اخذ نوبت در سایت ایساکو

به محض دریافت کد تایید باید آن را در مرحله جدید وارد کرده و بر روی گزینه “ارسال کد تایید” کلیک نمایید.

کد تایید سایت isaco.ir

سپس وارد صفحه ای خواهید شد که نحوه استفاده از خدمات پس از فروش توضیح داده شده است، حال باید مطابق با تصویر زیر گزینه “دریافت نوبت” را انتخاب کنید.

مراحل نوبت دهی

با انجام مراحل قبلی وارد صفحه جدیدی خواهید شد که مراحل اخذ نوبت غیر حضوری مطابق با تصویر زیر نمایش داده شده اند.

مراحل دریافت نوبت از سایت ایساکو

حال برای شروع مراحل دریافت نوبت از سایت شرکت ایساکو باید بر روی گزینه “افزودن خودرو جدید” کلیک نمایید.

افزودن خودرو جدید

سپس مطابق با تصویر زیر باید شماره شاسی و شماره پلاک خودرو را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ثبت” را انتخاب کنید.

درج مشخصات خودرو

سپس ادامه مراحل یعنی انتخاب روز مراجعه به نمایندگی، اعلام ایرادات خودرو در نهایت اخذ نوبت را طی کنید.

برای اطلاع از امکانات سامانه سخا نظام وظیفه بر روی لینک کلیک کنید.

شرکت ایساکو علاوه بر اینکه امکان دریافت نوبت از طریق سایت شرکت را فراهم کرده بلکه این امکان از طریق مراجعه به اپلیکیشن ایساکو نیز در دسترس می باشد. به همین منظور چنانچه برنامه ایساکو را بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود نصب کرده اید حال باید مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “نوبت دهی” کلیک نمایید.

دریافت نوبت از اپلیکیشن

سپس نام، نام خانوادگی و شماره تحویل دهنده را در قسمت های مربوطه درج کرده و وارد مرحله بعدی شوید.

درج مشخصات تحویل دهنده

در مرحله جدید باید شماره شاسی، شماره پلاک، بارکد پستی و کد VIN خودرو را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید.

تکمیل مراحل نوبت دهی

مراحل بعدی اخذ نوبت از طریق اپلیکیشن ایساکو نیز مانند سایت این شرکت می باشد، بنایراین باید روز مراجعه را انتخاب کرده، ایرادات به وجود آمده برای خودرو را وارد کنید و در نهایت نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایید.

برای اطلاع از بخش های سامانه مدیریت امور داروخانه ها بر روی لینک کلیک کنید.

بخش قطعات خودرو سایت ایساکو isaco.ir

همانطور که گفتیم در سایت شرکت ایساکو امکان مشاهده لیست قطعات و همچنین قیمت آن ها وجود دارد، بنابراین صاحبان خودروهای متعلق به شرکت ایران خودرو می توانند بدون دغدغه و نگرانی از لیست قطعات موجود و قیمت آن ها اطلاع یابند.

به همین منظور باید از طریق نشانی اینترنتی isaco.ir وارد صفحه اصلی سایت ایساکو شده و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “قطعات خودرو” کلیک نمایید.

بخش قطعات خودرو سایت ایساکو

در مرحله جدید علاوه بر اینکه لیست تمامی قطعات موجود ارائه شده است بلکه امکان جستجو عنوان گروه قطعات جهت دسترسی راحت تر نیز فراهم می باشد.

لیست قطعات خودرو

بعد از اینکه قطعه مورد نظر خود را در سایت ایساکو پیدا کردید حال می توانید با کلیک بر روی تصویر قطعه وارد صفحه توضیحات آن شده، سپس با انتخاب گزینه قیمت و در نهایت انتخاب نوع خودرو از منو سمت راست، از قیمت قطعه مورد نظر نیز مطلع شوید.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه صدور کارت سوخت المثنی بر روی لینک کلیک کنید.

نمایندگی های ایساکو isaco.ir

شناسایی نمایندگی های ایساکو در شهرهای مختلف کشور برای صاحبان خودروهای تولیدی توسط شرکت ایران خودرو ضروری می باشد، زیرا این افراد برای استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی باید به نمایندگی های مجاز شرکت ایران خودرو مراجعه کنند.

در غیر این صورت چنانچه به مرکز دیگری که نمایندگی مجاز ایران خودرو محسوب نمی شود مراجعه کنند، خودرو مشمول دریافت خدمات پس از فروش نخواهد شد.

همچنین بهتر است بدانیم در نمایندگی های مجاز ایران خودرو مشکلات خودروهایی که بازه زمانی گارانتی آن ها به پایان رسیده است نیز برطرف می شوند ولی هزینه خدمات ارائه شده باید توسط صاحبان خودروها پرداخت شوند.

برای اطلاع از امکانات سامانه ارزش افزوده بر روی لینک کلیک کنید.

بنابراین برای اطلاع از لیست نمایندگی های مجاز ایران خودرو باید از طریق نشانی اینترنتی isaco.ir وارد صفحه اصلی سایت ایساکو شده و مطابق با تصویر زیر از کادر بالایی صفحه ابتدا بر روی گزینه “نمایندگی ها” و سپس گزینه “نمایندگی های فعال” کلیک نمایید.

لیست نمایندگی های ایساکو

در مرحله جدید باید نام شهر یا استان مورد نظر خود را در قسمت مشخص شده جستجو نمایید.

جستجو نمایندگی در سایت ایساکو

دانلود اپلیکیشن ایساکو

در حال حاضر که دسترسی به گوشی های تلفن همراه هوشمند بسیار راحت شده، اغلب مردم تمایل دارند به جای استفاده از نسخه تحت وب سایت ها و سامانه های مختلف از برنامه نصب شده بر روی گوشی های تلفن همراه هوشمند استفاده کنند.

شرکت ایساکو نیز جهت افزایش رفاه مشتریان شرکت ایران خودرو در راستای دریافت خدمات پس از فروش به صورت غیر حضوری، نسبت به طراحی و فعال سازی اپلیکیشن ایساکو اقدام کرده است.

برای اطلاع از بخش های سامانه ایرانیان اصناف بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور چنانچه قصد دریافت فایل این برنامه را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی isaco.ir وارد صفحه اصلی وب سایت شده و با مراجعه به انتهای صفحه، مطابق با تصویر زیر یکی از روش های دریافت فایل اپلیکیشن ایساکو را انتخاب کنید.

دانلود اپلیکیشن ایساکو

برای سهولت در دریافت لینک اپلیکیشن ایساکو ما در ادامه مطلب لینک دانلود را قرار می دهیم:

نسخه اندروید اپلیکیشن ایساکودانلود
نسخه ios اپلیکیشن ایساکودانلود

برای اطلاع از خدمات سامانه امتا بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سایت ایساکو وارد شد؟

برای ورود به سایت شرکت ایساکو باید از نشانی اینترنتی isaco.ir استفاده کنید و مطابق با مراحل گفه شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا برای استفاده از خدمات سایت شرکت ایساکو باید حساب کاربری ایجاد کنیم؟

خیلی لزومی به ایجاد حساب کاربری وجو ندارد.

آیا می توان از طریق اپلیکیشن ایساکو نسبت دریافت نوبت مراجعه به نمایندگی های اقدام کرد؟

بله، این امکان از طریق اپلیکیشن ایساکو فراهم شده است.

آیا در سایت شرکت ایساکو لیست نمایندگی های مجاز این شرکت وجود دارد؟

بله، دسترسی به لیست نمایندگی های شرکت ایساکو در سایت متعلق به آن فراهم می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *