سامانه های تحصیلی

سایت ایران آزمون iran-azmoon.ir + ورود و ثبت نام در آزمون های سایت

سایت ایران آزمون، بستری مناسب برای اعلام آزمون های مختلف استخدامی و شرایط ثبت نام در آن ها است. داوطلبان شرکت در آزمون ها با ورود به این سایت می توانند علاوه بر شرایط استخدامی هر کدام از شرکت ها، نتایج آزمون خود را نیز در این سایت پیگیری کنند. لذا شرکت های مختلف می توانند در آن، آزمون های استخدامی خود را در اختیار داوطلبان قرار دهند و برای افرادی که به دنبال کار هستند گزینه خوبی باشند.


این دسته از افراد برای ثبت نام و شرکت در آزمون ها باید وارد سایت ایران آزمون شوند و مراحل بعدی آن را طی کنند. لذا برای آشنایی بیشتر کاربران با سایت ایران آزمون و مراحل ورود به آن قصد داریم در ادامه در مورد آن صحبت کنیم تا با آگاهی کامل وارد سایت ایران آزمون شده و از امکانات آن استفاده کنند.

معرفی سایت ایران آزمون

معرفی سایت ایران آزمون

همان گونه که از نامش پیدا است، سایت ایران آزمون سایتی برای برگزاری انواع آزمون های استخدامی است. افرادی که جویای کار هستند می توانند با ورود به این سایت، در مورد آزمون های استخدامی شرکت های مختلف اطلاعاتی به دست بیاورند. سپس در صورت صلاحیت در آن ها شرکت و ثبت نام کنند. در نهایت نیز نتیجه آزمون خود را در این سامانه پیگیری کنند و مراحل بعدی استخدامی خود را پشت سر بگذارند.

جهت آشنایی با سامانه نظارت آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک کنید.

هم اکنون با ورود به سایت ایران آزمون برخی از آزمون های برگزار شده و در مرحله ثبت نام داوطلبان را مشاهده خواهید کرد. بنابراین در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید با مطالعه شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی در آن نام نویسی کنید. معمولا مراحل مختلف هر کدام از آزمون های استخدامی به صورت جداگانه در سایت ایران آزمون اطلاع رسانی می شوند. لذا شما برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی iran-azmoon.ir مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی کلیک کنید.

علاوه بر افراد جویای کار شرکت هایی که به دنبال جذب نیروی کار متخصص و عادی هستند می توانند با ورود به این سایت اطلاع رسانی کنند. عمدتا در این سامانه شرکت های مرتبط با نفت و پتروشیمی زیاد آگهی جذب قرار می دهند. پتروشیمی جم، بوشهر، گچساران و غیره از جمله این شرکت ها هستند که شما با مراجعه به وب سایت آن ها می توانید اطلاعات لازم را در این خصوص کسب کنید. خوب است بدانید که فعالیت این شرکت ها در سایت ایران آزمون تنها به جذب نیرو خلاصه نمی شود. بلکه آن‌ها فعالیت های دیگری را نیز در این سایت انجام می دهند.

ورود به سایت ایران آزمون iran-azmoon.ir

سایت ایران آزمون، مجری برگزاری آزمون های استخدامی در کشور است. به طوری که بستر لازم برای اطلاع رسانی های ثبت نام آزمون های استخدامی شرکت ها را فراهم کرده است. داوطلبان شرکت در هر کدام از آزمون ها نیازی به ورود جداگانه یا ثبت نام در سایت ایران آزمون را ندارند. بلکه می توانند به سامانه مرجع آزمون استخدامی شرکت مدنظر خود مراجعه کنند.

جهت اطلاع از سامانه سوت زنی و نحوه کار با آن کلیک کنید.

برای این کار می توانید مراحل زیر را طی کنید:
• آدرس اینترنتی iran-azmoon.ir را در مرورگر خود جستجو نمایید.
• در صفحه باز شده عناوین آزمون های استخدامی مختلفی را مشاهده خواهید کرد که در آن بسته به نیاز خود می توانید وارد یکی از آن ها شوید.

ورود به سایت ایران آزمون

• با کلیک کردن بر روی گزینه “ورود به سامانه” هر آزمون، می توانید به صفحه آن وارد شوید. سپس اطلاعات لازم را در این خصوص کسب نمایید.

آموزش تصویری ورود به سایت ایران آزمون

ثبت نام در آزمون های سایت ایران آزمون

همان طور که بیان شد سایت ایران آزمون مجری برگزاری انواع آزمون های استخدامی مختلف در کشور است. این آزمون ها می توانند از جانب شرکت های دولتی یا آزاد باشند. داوطلبان شرکت در آزمون می توانند با ورود به صفحه اصلی هر کدام از آگهی ها شرایط و هزینه ثبت نام در آزمون را مشاهده کنند. هزینه شرکت در آزمون استخدامی هر کدام از شرکت ها متفاوت است که شما به هنگام مشاهده اطلاعیه آن می توانند از این مبلغ مطلع شوند.

جهت آشنایی با سامانه مدرسه هوشمند بر روی لینک کلیک کنید.

داوطلبان شرکت در آزمون بهتر است قبل از ثبت نام در آزمون های سایت ایران آزمون شرایط استخدامی آن را به خوبی مطالعه کنند، سپس با آگاهی کامل در این سامانه نام نویسی کنند. حال در صورتی که شرایط استخدام در آزمون های مختلف را مطالعه کرده باشید می توانید طبق روش زیر، اقدام به ثبت نام در آزمون های سایت ایران آزمون نمایید:


• ابتدا وارد سایت ایران آزمون به نشانی اینترنتی iran-azmoon.ir شوید. سپس در میان آگهی های استخدام مختلف یکی را به دلخواه خود انتخاب کنید. به عنوان مثال آزمون استخدامی گروه خدمات مدیریت بصیر را انتخاب نمایید.

ثبت نام در آزمون های سایت ایران آزمون

• بعد از کلیک کردن بر روی سایت گروه خدمات مدیریت بصیر به صفحه اصلی سامانه آزمون شرکت در آن هدایت خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه جامع روابط کار کلیک کنید.

• در این صفحه اطلاعات جامعی را در مورد شرایط استخدام، تاریخ شروع آزمون و غیره مشاهده خواهید کرد.

راهنمای ثبت نام در آزمون های سایت iran-azmoon.ir

• حال در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون باشید روی عنوان ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه جدیدی هدایت شوید. در این صفحه نکات مهم ثبت نام در آزمون ذکر شده است. حالا برای شروع فرآیند ثبت نام در آزمون گروه خدمات مدیریت بصیر، باید روی عبارت آبی رنگ کلیک کنید.

شیوه ثبت نام در آزمون های سایت ایران آزمون

• کاربران وارد بخش ثبت نام در آزمون گروه خدمات مدیریت بصیر می شوند که در آن باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.

نام نویسی در آزمون های سایت iran-azmoon.ir

• حالا با توجه به شرایط سامانه می توانید مراحل بعدی ثبت نام در آزمون گروه خدمات مدیریت بصیر را انجام دهید تا در آخر با پرداخت هزینه شرکت در آزمون، کد رهگیری آن را دریافت کنید. صدور این کد به معنای اتمام فرآیند ثبت نام در آزمون است. داوطلبان باید این کد را برای پیگیری های بعدی یادداشت کرده و در نزد خود نگهداری کنند.

برای سامانه بیمه بیکاری و نحوه دریافت بیمه بیماری کلیک کنید.

با انجام مراحل بالا شما می توانید در هر کدام از آزمون های مختلف کشور ثبت نام کنید. اما اگر به هنگام ثبت نام در آزمون های سایت ایران آزمون به هر مشکلی برخورد کردید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سامانه رسمی صحبت کنید.

آزمون های سایت ایران آزمون iran-azmoon.ir

آزمون های سایت iran-azmoon.ir

در سایت ایران آزمون شرکت های زیادی برای ثبت آگهی استخدام مراجعه می کنند و در آن دفترچه راهنمای ثبت نام خود را در اختیار داوطلبان قرار می دهند. کاربران نیز با مشاهده آن ها می توانند در استخدامی های مختلف شرکت کنند. در حال حاضر آزمون های سایت ایران آزمون بسیار متنوع است که شما با ورود به آن می توانید آخرین وضعیت استخدامی را مشاهده کنید. حال در زیر به چند مورد از آزمون های سایت ایران آزمون اشاره می کنیم:

برای اطلاع از نحوه ورود و ثبت نام در سامانه سنهاب بیمه مرکزی کلیک کنید.

گروه خدمات مدیریت بصیر

یکی از آگهی های منتشر شده در سایت ایران آزمون متعلق به گروه خدمات مدیریت بصیر است. این گروه برای تکمیل کادر اداری و تخصصی خود از میان داوطلبان واجد شرایط نیرو جذب می کند. داوطلبان شرکت در این آزمون باید دارای مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد در رشته های مرتبط باشند. آخرین مهلت ثبت نام در این آزمون 9 تیر 1401 است.

پتروشیمی قائد بصیر

این شرکت واقع در گلپایگان قصد دارد از میان داوطلبان مرد ترجیحا بومی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در کادر اداری و تخصصی خود نیرو جذب کند. محل برگزاری آزمون در گلپایگان است و داوطلبان تا 4 تیر ماه 1401 مهلت دارند در سامانه این شرکت ثبت نام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه سلب امتیاز سیم کارت کلیک کنید.

شرکت های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان

شرکت های مذکور طی اعلامیه قصد دارند برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان داوطلبان مرد نیرو استخدام کنند. در این آزمون دارندگان دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس بر اساس شرایط موجود در دفترچه می توانند در آزمون شرکت کنند. کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون مراجعه کنند.

شرکت پتروشیمی شازند

این شرکت نیز با انتشار آگهی جذب استخدام قصد دارد نیروی مورد نیاز خود را طی برگزاری آزمون کتبی در اواخر خرداد ماه 1401 انتخاب کند. مهلت ثبت نام در این آزمون در تاریخ 13 خرداد ماه 1401 تمام شده است و داوطلبان شرکت در آزمون باید خود را برای آزمون کتبی آماده کنند.

جهت آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام در سامانه سینا بنیاد ملی نخبگان، کلیک کنید.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران-منطقه هرمزگان

یکی از آزمون های سایت ایران آزمون، متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در منطقه هرمزگان است. این آزمون در تاریخ 20 خرداد 1401 برگزار شده است و در حال حاضر داوطلبان آزمون باید منتظر نتیجه آزمون خود باشند.

سایت ایران آزمون، یکی از سامانه های اطلاع رسانی در مورد آزمون های استخدامی مختلف کشور است. در این سامانه اطلاعات جامعی در مورد نحوه ثبت نام در آزمون، شرایط آن، مراحل پیگیری و غیره بیان می کند. لذا شما با ورود به صفحه اصلی سایت ایران آزمون می توانید ضمن کسب اطلاعات کافی در این مورد به صفحه شرکت مدنظر خود وارد شوید و در مورد آزمون اطلاعاتی را به دست بیاورید.

برای آشنایی بیشتر داوطلبان نحوه ورود و ثبت نام در سایت ایران آزمون را به صورت کامل در بالا بیان کردیم. اگر شما بعد از مطالعه مقاله بالا هر گونه سوالی داشته باشید، کارشناسان سامانه رسمی در خدمت شما هستند.

سوالات متداول

امکانات سایت ایران آزمون چیست؟

در این سامانه به نشانی اینترنتی iran-azmoon.ir اطلاعات جامعی در مورد آزمون های استخدامی اعلام می شود. به طوری که کاربران با ورود به این سایت می توانند از مراحل ثبت نام در آزمون، شرایط، هزینه، محل برگزاری و تاریخ برگزاری آن اطلاعاتی را به دست بیاورند. البته بعد از برگزاری آزمون امکان پیگیری نتیجه آزمون و مراحل بعدی استخدام نیز در این سامانه وجود دارد.

سایت ایران آزمون مجری برگزاری کدام شرکت ها است؟

در این سایت عمدتا شرکت های پتروشیمی و نفت آگهی استخدامی درج می کنند. هر چند که حوزه فعالیت این سایت تنها به این محدوده نیست.

چگونه در سایت ایران آزمون ثبت نام کنیم؟

شما برای مشاهده آگهی استخدامی شرکت های مختلف در سایت ایران آزمون نیازی به ثبت نام در آن ندارید. اما برای شرکت در هر کدام از آزمون ها باید ضمن ثبت نام باید هزینه شرکت در آن را نیز پرداخت کنید که مراحل آن را در بالا به صورت مفصل بیان کردیم.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *