سامانه های اجتماعی

سایت اهدای عضو ehda.sbmu.ac.ir + ورود و ثبت نام


سایت اهدای عضو برای پیاده سازی فرهنگ اهدای عضو در کشور راه اندازی شده است. هر کسی که در سایت اهدای عضو ثبت نام می کند می تواند جان چندین انسان را نجات دهد. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت نام کارت اهدا عضو هستند. برای این کار باید با مراحل ورود به سایت و نحوه دریافت کارت اهدای عضو آشنایی داشته باشید تا فرهنگ اهدا عضو را در بین جامعه رواج دهید.

در حال حاضر سایت اهدای عضو به نشانی اینترنتی ehda.sbmu.ac.ir در اختیار کاربران مختلف قرار دارد. به طوری که علاوه بر ثبت نام کارت اهدا عضو، در آن اطلاع رسانی های لازم را در مورد آن به افراد مختلف ارائه می دهند تا فرهنگ اهدای عضو در میان افراد جامعه رواج پیدا کند. لذا هدف اصلی راه اندازی سایت اهدای عضو، فرهنگ سازی آن در جامعه است.

سایت اهدای عضو هم اکنون در اختیار تمام کاربران قرار دارد و هیچ گونه محدودیتی در دسترسی کاربران به امکانات آن وجود ندارد. اگر شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت اهدای عضو و فرهنگ آن هستید می توانید این مقاله را دنبال کنید.

معرفی سایت اهدای عضو

معرفی سایت اهدای عضو

اهدا عضو فرهنگی است که باید در جامعه پیاده سازی شود تا از این طریق افرادی که به بازگشت زندگی دوباره امیدی ندارند، با اهدا عضو نجات پیدا کنند. تاریخچه پیوند اعضا در ایران به 85 سال پیش بر می گردد، زمانی که برای اولین بار در کشور قرنیه چشم فردی را به فرد دیگری پیوند زدند و از این طریق انسان هایی که امیدی به بازگشت آن ها برای زندگی دوباره وجود نداشت با پیوند اعضا جان انسان های دیگر را نجات دادند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه کارمند وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

خوب است بدانید که روزانه افراد زیادی در جهان به دلیل نرسیدن عضو مناسب از دنیا می روند. به همین دلیل اهمیت فرهنگ اهدا عضو بسیار مهم است. لذا علاقه مندان می توانند برای این کار به سایت اهدای عضو به نشانی اینترنتی ehda.sbmu.ac.ir در کشور مراجعه کنند.

در این سایت امکانات زیادی برای کاربران ارائه می شود مانند: ثبت نام کارت اهدا عضو، مشاهده لیست پیوندهای قابل اهدا و غیره. همه مردم می توانند به این سایت دسترسی داشته باشند و از خدمات آن استفاده کنند. در واقع افرادی که قصد اهدا عضو یا دریافت عضو خاصی برای حفظ سلامتی خود هستند می توانند با مراجعه به این سایت از خدمات آن استفاده کنند.

ورود به سایت دریافت کارت اهدای عضو ehda.sbmu.ac.ir

آن دسته از افرادی که می خواهند از خدمات سایت اهدا عضو استفاده کنند باید مراحل ورود به سایت را بدانند تا بتوانند برای دریافت کارت اهدای عضو ثبت نام کنند. مراحل ورود به سایت دریافت کارت اهدای عضو بسیار آسان است و هر کسی می تواند به راحتی در چند دقیقه وارد آن شود. لذا شما برای ورود به این سامانه می توانید طبق روش زیر به پیش بروید:

جهت آشنایی با سامانه ایران من اصناف بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

• در مرورگر سیستم خود آدرس اینترنتی ehda.sbmu.ac.ir را جستجو کنید.
• در صفحه باز شده روی عبارت «ورود به سیستم» کلیک کنید.

ورود به سایت دریافت کارت اهدای عضو


• حالا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و روی گزینه “ورود” کلیک کنید تا به پنل کاربری خود در سایت اهدای عضو هدایت شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه رشد کلیک کنید.

آموزش ورود به سایت دریافت کارت اهدای عضو

ثبت نام کارت اهدا اعضا

یکی از مهم ترین خدماتی که از جانب سایت اهدای عضو به کاربران ارائه می شود، ثبت نام کارت اهدا اعضا است. به طوری که کاربران می توانند با ثبت نام در این سامانه از کارت اهدای عضو آن بهره مند شوند. در واقع شخصی که قصد دریافت کارت اهدا عضو دارد می تواند با ورود به سایت ehda.sbmu.ac.ir اقدام به ثبت نام کارت اهدا اعضا کند. کاربران جهت دریافت کارت اهدای عضو می توانند طبق روش زیر به پیش بروند:

جهت اطلاع از نحوه ورود و ثبت نام در سامانه هوشمند امداد و کارآمد، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

• ابتدا وارد سایت اهدای عضو به نشانی اینترنتی ehda.sbmu.ac.ir شوید.
• در کادر سبز رنگ روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

ثبت نام کارت اهدا اعضا


• حالا یک فرم برای ثبت نام کارت اهدا اعضا برای شما نمایش داده می شود که باید آن را به دقت پر کنید.
• در نهایت اعضای مدنظر خود را انتخاب کرده و پس از تکمیل این اطلاعات، روی گزینه «ثبت» کلیک کنید تا فرم ثبت نام در این سایت ذخیره شود.

برای ورود به سامانه صدور پروانه ها وزارت بهداشت کلیک کنید.

مراحل ثبت نام کارت اهدا اعضا


حال اگر شما به هنگام تکمیل فرم ثبت نام کارت اهدا اعضا به هرگونه اطلاعاتی نیاز داشته باشید می توانید با کارشناسان سامانه رسمی صحبت کنید.

نحوه دریافت کارت اهدای عضو ehda.sbmu.ac.ir

خوب است بدانید که بعد از ثبت نام کارت اهدا عضو در سایت ehda.sbmu.ac.ir امکان دریافت کارت آن نیز وجود دارد. در واقع وقتی شما در سیستم اهدای عضو ثبت نام کردید می توانید کارت آن را نیز به همراه خود داشته باشید. اما بسیاری از افراد در رابطه با نحوه دریافت کارت اهدای عضو به مشکل برخورد می کنند و نمی دانند که چگونه کارت اهدا عضو را دریافت کنند. به همین دلیل به دنبال پیگیری کارت اهدای عضو خود نیستند.

جهت اطلاع از سامانه ارسال لیست بیمه کلیک کنید.

برای اطلاع از نحوه دریافت کارت اهدای عضو می توانید به سایت ehda.sbmu.ac.ir مراجعه کنید. بعد از ورود به سایت اهدای عضو باید اطلاعات خواسته شده را برای ورود به پنل کاربری خود وارد کرده و درخواست خود را برای دریافت کارت ارسال کنید. حال برای آشنایی بیشتر کاربران برای نحوه دریافت کارت اهدای عضو در ادامه قصد داریم آن را بیان کنیم:

• ابتدا سایت اهدای عضو به نشانی اینترنتی ehda.sbmu.ac.ir را در اینترنت جستجو کنید.
• بعد از ورود به سایت اهدای عضو در کادر سبز رنگ گزینه «ورود به سیستم» را کلیک کنید.
• نام کاربری و رمز عبور خود را جهت ورود به پنل کاربری درج کرده، سپس روی گزینه “ورود” کلیک کنید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید می توانید با ضربه زدن بر روی گزینه قرمز رنگ آن را بازیابی کنید.

نحوه دریافت کارت اهدای عضو


• بعد از ورود به سایت اهدای عضو امکان دریافت کارت اهدای عضو به صورت اینترنتی وجود دارد و شما نیازی به مراجعه حضوری به مراکز مرتبط ندارید.

پیگیری کارت اهدای عضو

افراد مختلف برای دریافت کارت اهدای عضو در سامانه ehda.sbmu.ac.ir می توانند به صورت اینترنتی و غیر حضوری اقدام کنند و برای این کار به مراجعه حضوری نیازی ندارند. کارت اهدای عضو معمولا بر اساس اطلاعات هر کدام از ثبت نام کنندگان به صورت اینترنتی صادر می شود و نیازی به پیگیری کارت اهدای عضو به صورت حضوری با مراجعه به مراکز ذی ربط ندارد.

جهت اطلاع از سامانه نوید کلیک کنید.

در صورتی که افراد مختلف قصد پیگیری کارت اهدای عضو داشته باشند می توانند وارد پنل کاربری خود در سایت اهدای عضو شوند، سپس روند مربوط به پیگیری کارت اهدای عضو را دنبال کنند. خوب است بدانید که بعد از آن که فرد اطلاعات خود را به عنوان اهدا کننده عضو در سامانه ehda.sbmu.ac.ir ثبت کند، اطلاعات او به سازمان اهدای عضو کشور منتقل می شود. به طوری که اگر اقدام به پیگیری کارت اهدای عضو خود نیز نکند باز هم اطلاعات او در سازمان اهدای عضو ثبت می شود و تفاوتی با دریافت کارت اهدای عضو آن ندارد.

سایت اهدای عضو یک از سایت های معتبر کشور است که در آن افراد داوطلب برای اهدای عضو خود می توانند ثبت نام کرده و کارت اهدای عضو خود را دریافت کنند. اگر با مطالعه مقاله بالا در مورد سایت اهدای عضو هر گونه سوالی داشته باشید می توانید با مشاوران سامانه رسمی صحبت کنید.

سوالات متداول

اهداف سایت اهدای عضو چیست؟

این سایت با هدف ترویج فرهنگ اهدای عضو در جامعه راه اندازی شده است. به طوری که ضمن اطلاع رسانی های لازم در این زمینه، کاربرانی که در سایت ehda.sbmu.ac.ir ثبت نام کردند‌ را کارت اهدای عضو می دهد.

آیا پیگیری کارت اهدا عضو ضروری است؟

خیر، وقتی که داوطلبان در سایت ehda.sbmu.ac.ir مشخصات خود را ثبت کردند می توانند برای پیگیری کارت اهدا عضو نیز از طریق همین سامانه اقدام کنند. در حالی که داشتن این کارت برای آن ها ضروری نیست. بلکه تنها ثبت نام در سامانه ehda.sbmu.ac.ir برای آن ها اولویت دارد.

چه افرادی می توانند در سایت اهدای عضو ثبت نام کنند؟

هیچ گونه محدودیتی در ثبت نام افراد مختلف در سایت اهدای عضو به نشانی اینترنتی ehda.sbmu.ac.ir وجود ندارد. لذا همه افراد در صورت تمایل می توانند در این سامانه نام نویسی کنند.

4.5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *