سامانه های فناوری اطلاعات

سایت اسنپ snapp.ir


یکی از سامانه های معروفی که اکثر مردم تاکنون در مورد آن چیزهایی را شنیده اند، سایت اسنپ است. این سایت در جهت ارائه خدمات تاکسی اینترنتی راه اندازی شده است. در واقع شما به کمک این سامانه و اپلیکیشن آن می توانید در هر جا که هستید از نزدیک‌ترین تاکسی اسنپ برای رسیدن به مقصد مورد نظر کمک بگیرید. استفاده از خدمات اسنپ باعث شده تا گرفتن تاکسی برای شما آسان شود. به همین دلیل اسنپ جزو یکی از کاربردی ترین سایت های اینترنتی کشور است. همچنین نرم افزار این سایت نیز در اختیار شما قرار دارد. به طوری که با نصب این نرم افزار بر روی گوشی خود می توانید در هر جا که هستید به راحتی تاکسی اسنپ بگیرید.

با توجه به این که سایت اسنپ و نرم افزار آن جزو یکی از پرکاربردترین نرم افزارها و سایت های کشور هستند، به همین دلیل در این مقاله از سامانه رسمی قصد داریم در مورد معرفی سایت اسنپ و نحوه دانلود برنامه آن برای گوشی های آیفون و اندروید صحبت کنیم. سپس نحوه ثبت نام راننده اسنپ را نیز بیان خواهیم کرد، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سایت اسنپ

دانلود برنامه اسنپ برای اندروید از سایت اسنپ

اسنپ یکی از سایت هایی است که در زمینه سفرهای درون شهری و بیرون شهری به شما سرویس ارائه می دهد. با ورود به سایت اسنپ به صورت آنلاین می توانید از خدمات آن برای انجام سفرهای خود استفاده کنید. البته این کار را می توانید به کمک نرم افزار آن نیز انجام دهید.

برای اطلاع از خدمات سایت نماد الکترونیکی بر روی لینک کلیک کنید.

شما برای گرفتن تاکسی اینترنتی در سایت اسنپ تنها کافی است بعد از ورود به سایت یا دانلود نرم افزار آن بر روی گوشی خود مبدا و مقصد را بر روی نقشه مشخص کنید. سپس منتظر تایید آن و رسیدن راننده به مبدا باشید. با توجه به کم هزینه بودن سفرها و در دسترس بودن راننده ها در سامانه اسنپ، این سامانه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. به طوری که با فراگیر شدن سایت اسنپ استفاده از روش سنتی تاکسی تلفنی به تدریج منسوخ شده است.

دانلود برنامه اسنپ برای اندروید

با وجود آن که سایت اسنپ در حال حاضر به آدرس اینترنتی snapp.ir در اختیار شما در سراسر کشور قرار دارد؛ اما به دلیل این که استفاده از گوشی های تلفن همراه هوشمند راحت تر است، اکثر کسانی که تاکسی اسنپ می گیرند از نرم افزار آن استفاده می کنند. دانلود برنامه اسنپ برای تمامی گوشی های اندروید امکان پذیر است. حال جهت دانلود برنامه اسنپ برای اندروید می توانید طبق روش های زیر اقدام کنند:

برای آشنایی با سایت اوانو، بر روی لینک کلیک کنید.

دانلود برنامه اسنپ برای اندروید با استفاده از نرم افزار گوگل پلی:

جهت دانلود برنامه اسنپ برای اندروید می توانید وارد برنامه گوگل پلی گوشی های هوشمند شوید و در آن جا اپلیکیشن اسنپ را دانلود و نصب کنید. برای انجام این کار باید برنامه اسنپ یا snapp در گوگل پلی گوشی خود جستجو کرده و آن را دانلود کنید.

دانلود برنامه اسنپ با استفاده از نرم‌افزار بازار:

مراجعه به نرم افزار بازار نیز می تواند یکی از روش های رایج دانلود برنامه اسنپ برای اندروید است. به طوری که شما در این نرم افزار با جستجوی برنامه اسنپ می توانید آن را نصب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در این مورد می توانید با کارشناسان سامانه رسمی تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت همراه من بر روی لینک کلیک کنید.

دانلود برنامه اسنپ برای آیفون

دانلود برنامه اسنپ برای آیفون

امکان دانلود برنامه اسنپ علاوه بر دارندگان گوشی های اندروید، برای دارندگان گوشی های آیفون نیز فراهم شده است. برای این کار می توانید با ورود به سایت اسنپ به نشانی اینترنتی snapp.ir روی لینک مستقیم آن کلیک کنید و آخرین نسخه بروزرسانی شده برنامه اسنپ را دانلود کنید. حال در صورتی که دسترسی به سایت برای شما سخت باشد می توانید به روش های زیر آن را برای گوشی آیفون خود دانلود کنید:

برای آشنایی با سامانه سلب امتیاز سیم کارت، بر روی لینک کلیک کنید.

دانلود برنامه اسنپ برای آیفون به کمک نرم افزار آی اپس:

یکی از روش های رایج دانلود برنامه اسنپ برای گوشی آیفون استفاده از اپلیکیشن آی اپس است. این نرم افزار مخصوص نسخه iOS است و در گوشی های اندروید کاربردی ندارد؛ بنابراین شما با مراجعه به این نرم افزار می توانید نسبت به دانلود برنامه اسنپ برای آیفون اقدام کنید.

دانلود برنامه اسنپ برای آیفون به کمک اپلیکیشن سیب آپ:

اپلیکیشن سیب آپ یکی از نرم افزار های دیگر گوشی های آیفون است که در آن می توانید نسخه iOS اسنپ را برای گوشی خود دانلود و نصب کنید. سپس در مواقع مختلف از آن برای گرفتن تاکسی اینترنتی استفاده کنید.

برای آشنایی با نحوه ورود و ثبت نام در سامانه یکتا مسکن، بر روی لینک کلیک کنید.

دانلود برنامه اسنپ برای آیفون به کمک اپلیکیشن سیبچه:

در صورتی که شما به کمک روش های بالا نتوانستید برنامه اسنپ را برای گوشی آیفون خود دانلود و نصب کنید می توانید به کمک نرم افزار سیبچه نیز شانس خود را امتحان کنید؛ زیرا در این اپلیکیشن دسترسی مستقیم به برنامه اسنپ وجود دارد. لذا شما با مراجعه به این برنامه می توانید از این نرم افزار و مزایای آن استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با کارشناسان سامانه رسمی تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از نحوه دانلود برنامه پارس آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

نصب برنامه اسنپ

در قسمت های قبلی همین مقاله روش های مختلفی را برای دانلود اپلیکیشن اسنپ توضیح دادیم. بعد از دانلود برنامه اسنپ از طریق ورود به سایت اسنپ یا هر روش دیگری روی گزینه install کلیک کنید تا ورود به مراحل بعدی آن برای شما امکان پذیر شود.

• بعد از نصب برنامه بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود حال باید مراحل ایجاد حساب کاربری را طی کنید. برای انجام این کار بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

نصب برنامه اسنپ


•سپس مطابق با تصویر زیر نام کامل خود را در سایت اسنپ به فارسی در قسمت مربوطه تایپ کرده و بعد از درج نشانی ایمیل و انتخاب رمز عبور دلخواه، گزینه “عضویت” را انتخاب کنید.

آموزش نصب برنامه اسنپ

جهت اطلاع از سامانه سنام کلیک نمایید.

نصب برنامه اسنپ با لینک مستقیم

همان گونه که بیان شد در سایت اسنپ آخرین نسخه بروزرسانی شده برنامه اسنپ برای گوشی های مختلف وجود دارد. لذا چنانچه قصد نصب برنامه اسنپ با لینک مستقیم را دارید می توانید وارد این سامانه شوید. بهتر است بدانید که نصب برنامه اسنپ با لینک مستقیم نیز مانند مراحل بالا انجام می گیرد. به طوری که در آن کافی است لینک ارسال شده به گوشی خود را لمس کنید تا برنامه اسنپ برای گوشی شما دانلود شود. برای دریافت راهنمایی در این مورد می توانید با کارشناسان سامانه رسمی تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از خدمات سایت اینترنت مخابرات بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه ثبت نام راننده اسنپ

اگر ماشین شخصی داشته و قصد درآمدزایی از طریق آن را دارید، می توانید برای فعالیت در مجموعه اسنپ در این سایت ثبت نام کنید. برای انجام این کار باید بعد از ورود به صفحه اصلی سایت اسنپ از قسمت بالایی صفحه بر رو گزینه “ثبت نام راننده اسنپ” کلیک نمایید.

ثبت نام راننده در سایت اسنپ

بعد از آن لازم است اطلاعات خواسته شده را در مراحل جدید درج کنید و منتظر تایید شرکت اسنپ برای کار در این مجموعه باشید. چنانچه مراحل ثبت نام را با موفقیت پشت سر بگذارید می توانید به عنوان راننده اسنپ در این مجموعه مشغول به فعالیت شوید.

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت آسیاتک بر روی لینک کلیک کنید.

آیا امکان دانلود برنامه اسنپ برای آیفون وجود دارد؟

بله، در حال حاضر کلیه دارندگان گوشی های اندروید و آیفون می توانند از نسخه موبایلی این نرم افزار استفاده کنند. در بالا روش های متعدد دانلود این برنامه را برای گوشی های را مختلف بیان کردیم.

برای نصب برنامه اسنپ چه کارهایی را باید انجام دهیم؟

برای نصب برنامه اسنپ تنها کافی است روی عضویت در نرم افزار آن کلیک کنید تا در صفحه جدید باز شده با درج شماره تلفن یا ایمیل خود بتوانید در آن عضو شوید.

آیا همه رانندگان می توانند در سایت اسنپ ثبت نام کنند؟

بله، همه رانندگانی که دارای خودروی شخصی هستند می تواند با ثبت نام در این سامانه اقدام به فعالیت در اسنپ کنند.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *