سامانه های فناوری اطلاعات

سایت آسیاتک asiatech.ir

سایت آسیاتک، یکی از سایت هایی است که به عنوان اپراتور ارائه دهنده اینترنت و تلفن ثابت فعالیت می کند و سطح کیفیت آن پس از سال ها به حد مطلوبی رسیده است. شرکت آسیاتک خدمات زیادی را به کاربران ارائه می دهد، تلفن ثابت، اینترنت TD-LTE، سرویس هاست و دامنه، اینترنت عمومی و پهنای باند اختصاصی از جمله آن ها هستند. از میان آن ها اینترنت خانگی مهم ترین خدمات شرکت آسیاتک است و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال خرید اینترنت پرسرعت خانگی آسیاتک هستند.

شرکت آسیاتک برای ارائه خدمات خود سایت آسیاتک به نشانی اینترنتی asiatech.ir را ایجاد کرده است تا هم دسترسی به خدمات آسان شود و هم شما بتوانید از آن ها استفاده کنید. در حال حاضر افراد زیادی مشتری شرکت آسیاتک هستند و می توانند با ورود به سامانه آسیاتک از خدمات آن استفاده کنند. حال برای آشنایی بیشتر شما در ادامه قصد داریم سامانه آسیاتک را معرفی کنیم و نحوه خرید اینترنتی آن را آموزش دهیم.

معرفی سایت آسیاتک

شرکت آسیاتک به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت و تلفن ثابت است که به دلیل کیفیت خدمات بالا و پشتیبانی از مشتریان خود توانسته است به سطح اعتماد بالایی در سراسر کشور برسد. این شرکت در حال حاضر شعبه های زیادی دارد و در آن خدمات خود را به صورت حضوری به کاربران ارائه می دهد؛ اما با راه اندازی سامانه آسیاتک ارائه این خدمات بسیار آسان شده است و با مراجعه به این سایت می توانید از خدمات آسیاتک استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه بیمه توانیر کلیک کنید.

در سایت آسیاتک امکان دسترسی برای خدمات تلفن ثابت و اینترنت فراهم شده است. لذا در صورتی که قصد استفاده از این خدمات را دارید می توانید به این سامانه مراجعه کنید. استفاده از این خدمات هیچ گونه محدودیتی ندارد و شما با هر گونه شرایطی می توانید از این سامانه و امکانات آن استفاده کنید.

ورود به پنل کاربری سایت آسیاتک asiatech.ir

در صورتی که قصد استفاده از خدمات سامانه آسیاتک را دارید باید وارد پنل کاربری خود شوید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید؛ زیرا بسیاری از خدمات سایت آسیاتک اختصاصی هستند. در ادامه مراحل ورود به پنل کاربری سامانه مذکور را بیان می کنیم:
• در یکی از مرورگر های خود سامانه آسیاتک به نشانی اینترنتی asiatech.ir را جستجو کنید.
• پس از ورود به سامانه آسیاتک در منوی بالای آن روی گزینه «پنل مشترکین» کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه همتا کلیک کنید.

ورود به پنل کاربری سایت آسیاتک

• حالا وارد سایت asiatech.ir می شوید که باید روی گزینه «ورود به حساب» کلیک کنید.

راهنمای ورود به پنل کاربری

• نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به پنل کاربری درج کنید سپس بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید. در صورتی که تاکنون در سایت آسیاتک ثبت نام نکرده باشید می توانید ابتدا در آن نام نویسی کنید. در این سامانه نام کاربری شما شماره سرویس یا کد ملی‌تان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه سلب امتیاز سیم کارت کلیک کنید.

آموزش ورود به پنل کاربری سایت آسیاتک

ثبت نام اینترنت پرسرعت در سایت آسیاتک

در صورتی که قصد ثبت نام اینترنت پرسرعت در سامانه آسیاتک را دارید می توانید به یکی از شعب آن مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت حضوری ثبت کنید یا به صورت اینترنتی در سامانه آسیاتک آن را انجام دهید. باید محل سکونت شما تحت پوشش این شرکت باشد تا از امکانات آن استفاده کنید. حال در صورتی که محل زندگی شما تحت پوشش شرکت آسیاتک باشد می توانید برای ثبت نام اینترنت پرسرعت در سامانه آسیاتک طبق روش زیر به پیش بروید:

• به صفحه اصلی سامانه آسیاتک به نشانی اینترنتی asiatech.ir بروید.
• روی گزینه “اینترنت پرسرعت” کلیک کنید.

ثبت نام اینترنت پرسرعت در سایت آسیاتک

• در صفحه جدید باز شده تمامی اطلاعات مربوط به اینترنت پرسرعت مانند تعرفه، مدت زمان اعتبار اینترنت و غیره را مشاهده خواهید کرد.

لیست تعرفه ها

• حال از میان آن ها یکی را به دلخواه خود انتخاب کنید. سپس روی گزینه “ثبت نام” در پایین سایت کلیک کنید.

برای ورود به سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی کلیک کنید.

ثبت نام اینترنت پرسرعت

• در کادر مشخص شده اطلاعات لازم را بنویسید و با وارد کردن شماره تلفن ثابت و پیش شماره آن مراحل ثبت نام اینترنت پرسرعت در سامانه آسیاتک را انجام دهید. خوب است بدانید که پس از درج شماره تلفن و پیش شماره آن اگر تحت پوشش مناطق شرکت آسیاتک باشید می توانید به مراحل بعدی آن هدایت شوید.

شیوه ثبت نام اینترنت پرسرعت در سایت آسیاتک

شماره تلفن و پشتیبانی سایت آسیاتک asiatech.ir

در بسیاری از مواقع ممکن است که شما برای خرید اینترنت از سایت آسیاتک به مشکل برخورد کنید. در این گونه موقع نیاز دارید برای حل مشکلات خود با شرکت آسیاتک و پشتیبانی آن صحبت کنید. البته کارشناسان سامانه رسمی نیز در این گونه مواقع می توانند برای شما راهنمای خوبی باشند.

جهت اطلاع از سامانه اعزام به خارج از کشور کلیک کنید.

خوب است بدانید که شماره تلفن و پشتیبانی سایت آسیاتک در آدرس asiatech.ir درج شده است. لذا در صورتی که شما می خواهید از خدمات سامانه آسیاتک استفاده کنید در صورت بروز مشکل می توانید با یکی از شماره تلفن های آن تماس بگیرید که در زیر به آن ها اشاره کردیم.

پیش شمارهشماره تلفن
2191015555
2191011010
بدون پیش شماره1544

نحوه خرید سرویس adsl از سایت آسیاتک

خرید سرویس adsl یکی از خدماتی است که در سایت آسیاتک به کاربران ارائه می شود. لذا در صورتی که شما قصد خرید این سرویس را داشته باشید می توانید به سایت asiatech.ir مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا شرکت آسیاتک درخواست شما را بررسی کند. در حال حاضر امکان خرید سرویس adsl به صورت حضوری نیز در یکی از شعب آسیاتک وجود دارد. ولی اگر قصد خرید آن به صورت اینترنتی داشته باشید می توانید برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

• به صفحه اصلی سامانه آسیاتک به نشانی اینترنتی asiatech.ir وارد شوید. در منوی بالای صفحه روی گزینه “خرید سرویس ADSL” کلیک کنید.

نحوه خرید سرویس adsl از سایت آسیاتک

• در صفحه باز شده برای شما یک فرم ظاهر می شود که باید آن را پر کنید و روی گزینه “بررسی وضعیت” کلیک نمایید تا مراحل ثبت نام خود را به پیش ببرید.

برای ورود به سامانه جامع گارانتی کلیک کنید.

خرید سرویس adsl

دانلود برنامه آسیاتک asiatech.ir

شرکت آسیاتک برای جلب رضایت مشتریان خود، خدمات و سرویس هایش را از راه های مختلفی ارائه می دهد. به همین دلیل افراد زیادی در کشور مشتری این شرکت هستند. به دلیل حمایت بیشتر کاربران از خدمات سامانه آسیاتک این شرکت علاوه بر وب سایت خود، اپلیکیشن آسیاتک را نیز وارد بازار کرده است. به طوری که شما در صورت تمایل می توانید با دانلود برنامه آسیاتک آن را بر روی گوشی خود نصب کنید و برای همیشه از آن استفاده کنید.

با توجه به آن که اکثر کاربران با استفاده از نرم افزار سامانه آسیاتک راحت تر هستند می توانند با دانلود برنامه آسیاتک آن را بر روی گوشی خود داشته باشند و از خدمات آن راحت تر استفاده کنند. با نصب این نرم افزار بر روی گوشی خود می توانید از میزان حجم مصرفی و میزان حجم باقی مانده خود مطلع شده و از این طریق اینترنت خود را مدیریت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان کلیک کنید.

در حال حاضر شرکت آسیاتک نسخه موبایلی نرم افزار آسیاتک برای گوشی های اندروید و آیفون طراحی کرده است. به طوری که شما با دانلود آن ها می توانید مانند همه نرم افزارهای دیگر بر روی گوشی خود نصب کنید که در ادامه لینک دانلود را برای شما قرار می دهیم.

دانلود برنامه برای نسخه های متفاوت

دانلود نسخه iOS دانلود نسخه اندروید نسخه تحت وب


سوالات متداول

چگونه یک حساب کاربری در سامانه آسیاتک داشته باشیم؟

شما برای این که یک حساب کاربری در سایت آسیاتک داشته باشید باید در آن ثبت نام کنید که برای این کار می توانید از کارشناسان سامانه رسمی کمک بگیرید.

قیمت اینترنت پرسرعت در سایت آسیاتک چقدر است؟

قیمت اینترنت پرسرعت در سامانه آسیاتک متغیر است. به طوری که شما با توجه به مدت زمان اعتبار بسته، پهنای باند، حجم و غیره آن باید قیمت متفاوتی را پرداخت کنید.

شماره تلفن و پشتیبانی آسیاتک چه کارهایی را انجام می دهد؟

شما هر گونه سوال یا ابهامی داشته باشید می توانید برای راهنمایی بیشتر با شماره تلفن های درج شده در مقاله تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *