سامانه های مالی و سرمایه

سامانه پلکان کارگزاری مفید

کارگزاری مفید به منظور گسترش خدمات غیر حضوری خود، سامانه پلکان را به عنوان سایت باشگاه مشتریان راه اندازی کرده است. کارگزاری مفید یکی از کارگزاری های مطرح و مهم کشورمان است که خدمات گسترده ای را در اختیار کاربران خود در بازار سرمایه قرار می دهد. کارگزاری مفید علاوه بر وب سایت و سامانه های معاملاتی آنلاینی که در اختیار کاربران خود قرار داده، سامانه باشگاه مشتریان را نیز با ارائه خدمات ویژه و منحصر به فردی نسبت به سایر خدمات غیر حضوری با نام پلکان فعال کرده است.

در سامانه پلکان کاربران و مشتریان کارگزاری مفید می توانند با انجام فعالیت، امتیاز کسب کرده و با توجه به میزان امتیازات، از خدمات ویژه پلکان استفاده کنند. با توجه به اهمیت خدمات ارائه شده در باشگاه مشتریان کارگزاری مفید، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سایت پلکان بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سامانه پلکان کارگزاری مفید

معرفی سامانه پلکان

کارگزاری مفید به عنوان یکی از کارگزاری های رتبه الف کشور خدمات مختلف، گسترده و کارآمدی را به صورت آنلاین در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بهتر است بدانیم هر فردی که قصد ورود به بازار سرمایه و انجام معاملات بورسی داشته باشد ابتدا باید در سامانه سجام ثبت نام کرده، احراز هویت خود را به انجام برساند و در نهایت در یکی از کارگزاری های کشور نیز ثبت نام کند، بعد از ثبت نام در کارگزاری نیز کد معاملاتی برای افراد صادر می شود.

باتوجه به گسترش بسترهای الکترونیکی و آنلاین و ارائه خدمات غیر حضوری، کارگزاری مفید نیز در همین راستا وب سایت خود را فعال کرده و در اختیار مشتریان قرار داده است. در سایت کارگزاری مفید خدمات مختلفی اعم از دسترسی به سامانه های معاملاتی، بخش های آموزشی و باشگاه مشتریان امکان پذیر می باشد. سایت باشگاه مشتریان کارگزاری مفید، سامانه پلکان نامیده شده است.

برای اطلاع از امکانات کارگزاری بانک سپه بر روی لینک کلیک کنید.

نکته قابل توجه این است که افرادی می توانند از خدمات سایت پلکان استفاده کنند که علاوه بر ثبت نام در کارگزاری مفید، یک حساب مفید نیز در سایت این کارگزاری به صورت غیر حضوری ایجاد کنند. مشتریان کارگزاری مفید با اطلاع از خدمات و شرایط سایت پلکان می توانند امتیاز کسب کرده و سپس با توجه به امتیاز کسب شده از خدمات این سامانه استفاده کنند.

ورود به سامانه پلکان مفید pellekan.emofid.com

کارگزاری مفید در راستای ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد نسبت به سایر کارگزاری های کشور، اقدام به راه اندازی سامانه پلکان کرده است. در سایت پلکان که همان باشگاه مشتریان کارگزاری مفید است خدماتی همچون اعتبار، آموزش، کارت هدیه، سبد سهام پیشنهادی، پاداش و… در اختیار کاربران قرار می گیرند. بنابراین چنانچه قصد ورود به سایت پلکان را داشته و قبلا در سایت کارگزاری مفید ثبت نام کرده اید، دو راه برای ورود به پلکان برای شما وجود دارد.

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت کارگزاری بانک صادرات بر روی لینک کلیک کنید.

ورود به باشگاه مشتریان مفید علاوه بر اینکه از صفحه اصلی سایت این کارگزاری امکان پذیر است بلکه از طریق نشانی اینترنتی pellekan.emofid.com نیز می توانید به صورت مستقیم به صفحه اصلی پلکان وارد شوید. در این صفحه باید نام کاربری که همان شماره موبایل می باشد را به همراه رمز عبور خود در قسمت های مربوطه درج کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به سامانه پلکان

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در درگاه پرداخت نوین سیمرغ بر روی لینک کلیک کنید.

روش ثبت نام در پلکان مفید pellekan.emofid.com

همانطور که گفتیم افرادی می توانند به باشگاه مشتریان کارگزاری مفید وارد شوند که علاوه بر اینکه در کارگزاری مفید ثبت نام کرده و کد معاملاتی دریافت کرده اند، بلکه در سایت کارگزاری نیز یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده باشند. بنابراین ثبت نام مجزا برای سامانه پلکان انجام نمی شود، زیرا از همان نام کاربری و رمز عبور سایت کارگزاری برای ورود به پلکان نیز استفاده خواهد شد.

برای ثبت نام در سایت کارگزاری مفید و در نهایت ورود به سامانه پلکان می توانید از طریق نشانی اینترنتی pellekan.emofid.com وارد صفحه اصلی پلکان شده و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “ایجاد حساب” کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه پلکان

در مرحله جدید از شما خواسته می شود شماره موبایل خود را در قسمت مربوطه درج کرده و گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

ایجاد حساب در سایت پلکان

با انجام مرحله قبلی یک رمز یکبار مصرف برای شماره موبایل شما ارسال می شود. به محض دریافت رمز آن را در صفحه جدید وارد کرده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک نمایید.

مراحل ثبت نام در سایت پلکان

سپس باید مشخصات خواسته شده را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ایجاد حساب مفید” را انتخاب کنید.

ایجاد حساب مفید

برای اطلاع از خدمات اینترنت بانک مهر ایران بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه بازیابی رمز عبور در سامانه پلکان

طی چند سال اخیر که اکثر امورات زندگی شخصی، فعالیت های شغلی، اجتماعی و… به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه های آنلاین انجام می شوند، اغلب مردم چندین حساب کاربری ایجاد کرده و رمزهای عبور مختلفی را به ثبت رسانده اند. بنابراین فراموش کردن برخی از این رمزها موضوع دور از انتظاری نیست. کارگزاری مفید برای افزایش رفاه و رضایت کاربران خود امکان بازیابی رمز عبور سامانه پلکان را نیز فراهم کرده است. برای انجام این کار باید به صفحه اصلی سایت پلکان وارد شده و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده ام” کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور سامانه پلکان

در مرحله جدید باید کد ملی و شماره موبایل خود را در قسمت مربوطه درج کرده و گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

فراموشی رمز عبور سایت پلکان

با انجام مرحله قبلی یک رمز یکبار مصرف برای شماره موبایل شما ارسال خواهد شد، حال باید کد را در مرحله جدید وارد کرده و بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

نعیین رمز عبور جدید در سامانه پلکان

در نهایت وارد صفحه ای خواهید شد که امکان تعیین رمز جدید برای شما فراهم می شود.

برای اطلاع از امکانات اینترنت بانک پست بانک بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سامانه پلکان مفید وارد شد؟

برای ورود به سامانه مذکور باید از نشانی اینترنتی pellekan.emofid.com استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا افرادی که در سایت کارگزاری مفید ثبت نام کرده اند نیز باید نسبت به ثبت نام در پلکان اقدام کنند؟

خیر، ثبت نام در پلکان همان ثبت نام در سایت کارگزاری مفید است.

آیا در سایت پلکان مفید کاربران می توانند امتیاز کسب کنند؟

بله، مبنای ارائه خدمات در سایت پلکان، کسب امتیاز است.

آیا ثبت نام در سایت پلکان هزینه دارد؟

خیر، هزینه ای بابت ثبت نام از کاربران اخذ نخواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *