سامانه های اجتماعی

سامانه مهندسی مشاغل structure.behdasht.gov.ir

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت را به منظور ثبت و پیگیری درخواست ارتقاء جایگاه کارکنان تمامی بخش های این وزارتخانه راه اندازی کرده است. در سایت مهندسی مشاغل بخش های مختلفی طراحی شده تا تمامی کارکنان وزارت بهداشت ابتدا نسبت به ثبت درخواست مورد نظر خود اقدام کرده و سپس نتیجه درخواست را نیز پیگیری کنند. البته بخش های دیگری نیز به منظور رفاه کاربران این سامانه فعال هستند.

با راه اندازی سامانه مهندسی مشاغل، کارکنان وزارت بهداشت نیازی به مراجعات حضوری جهت ثبت درخواست ارتقاء جایگاه شغلی ندارند. با توجه به اهمیت خدمات ارائه شده در سامانه مذکور، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سایت مهندسی مشاغل وزارت بهداشت بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آشنایی با سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت

معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت به منظور گسترش خدمات غیر حضوری این وزارتخانه اقدام به راه اندازی سامانه مهندسی مشاغل کرده است. کارکنان وزارت بهداشت می توانند با ورود به سامانه مهندسی مشاغل نسبت به ثبت درخواست و ارائه مستندات ارتقاء جایگاه شغلی خود اقدام کنند. بعد از طی کردن مراحل ثبت درخواست، امکان پیگیری نتیجه نیز به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت فراهم شده است.

برای اطلاع از بخش های سامانه کارمند ایران بر روی لینک کلیک کنید.

در سایت مذکور امکانات و بخش های مختلفی وجود دارند تا از این طریق کارکنان وزارت بهداشت برای ثبت و پیگیری درخواست خود نیازی به مراجعات حضوری نداشته باشند. بخش های سایت مهندسی مشاغل شامل موارد زیر هستند:

ثبت نام: در بخش ثبت نام سایت مذکور گزینه های مختلفی قرار داده شده تا کاربران متناسب با نوع درخواست خود گزینه مناسب را انتخاب و مراحل ثبت نام و ثبت درخواست را به انجام برسانند.

ورود و پیگیری: افرادی که درخواست ارتقاء جایگاه شغلی خود را در سایت مهندسی مشاغل به ثبت رسانده اند می توانند با ورود به این بخش، نسبت به پیگیری نتیجه درخواست اقدام کنند.

برای اطلاع از خدمات سامانه سازندگان بر روی لینک کلیک کنید.

سوالات متداول: یکی دیگر از بخش های سامانه مهندسی مشاغل مربوط به درج سوالات متداول است. در این بخش سوالاتی که به طور معمول برای کاربران ایجاد می شوند، بیان شده و پاسخ آن ها نیز درج شده اند.

تماس با ما: چنانچه برخی از کاربران به ارتباط مستقیم با پشتیبانی سامانه نیاز داشته و یا سوال مورد نظر آن ها در بخش سوالات متداول درج نشده باشد، می توانند از طریق این بخش با پشتیبانی سامانه ارتباط برقرار کنند.

ورود به سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت structure.behdasht.gov.ir

جایگاه ارتقاء شغلی برای هر فردی اهمیت دارد، بدون شک همه ما تمایل داریم در موقعیت شغلی خود پیشرفت کرده و به جایگاه بهتری دست پیدا کنیم. وزارت بهداشت این فرصت را برای کارکنان خود فراهم کرده تا با ثبت درخواست و ارائه مستندات لازم به صورت غیر حضوری نسبت به ارتقاء جایگاه شغلی خود اقدام کنند. تمامی مراحل ثبت و پیگیری درخواست در سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت انجام می شوند و متقاضیان نیازی به مراجعات حضوری ندارند.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه رفاه ایرانیان بر روی لینک کلیک کنید.

چنانچه قبلا در این سامانه ثبت نام کرده و حال قصد ورود به پنل کاربری خود را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی structure.behdasht.gov.ir وارد صفحه اصلی سایت شده و بر روی گزینه “ورود به سامانه” و سپس گزینه “ادامه” کلیک نمایید.

ورود به سامانه مهندسی مشاغل

در مرحله جدید باید نام کاربری و کلمه عبور خود را در قسمت های مربوطه درج و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

ورود به پنل کاربری سامانه مهندسی مشاغل

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه چهره صدا و سیما بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام در سامانه مهندسی مشاغل structure.behdasht.gov.ir

چنانچه جزء کارکنان بخش های مختلف وزارت بهداشت هستید و حال قصد ثبت درخواست جهت ارتقاء جایگاه شغلی خود را دارید باید از طریق سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام و ارائه مستندات اقدام کنید. به همین منظور از طریق نشانی اینترنتی structure.behdasht.gov.ir وارد صفحه اصلی سایت شده و ابتدا بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید، سپس از میان عناوین مختلفی که نمایش داده می شوند گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت بر روی گزینه “ادامه” کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه مهندسی مشاغل

با انجام مراحل قبلی وارد صفحه ای خواهید شد که باید فرم مربوطه را به صورت کامل تکمیل کنید، بنابراین مطابق با تصویر زیر مشخصات خواسته شده در قسمت ابتدایی فرم را در سامانه وارد کنید.

ثبت درخواست در سامانه مهندسی مشاغل

در ادامه، قسمت دوم فرم که مربوط به اطلاعات شغلی است را تکمیل کرده و گزینه “ثبت درخواست” را انتخاب کنید.

مراحل ثبت نام در سایت structure.behdasht.gov.ir

برای اطلاع از خدمات سامانه جانا بر روی لینک کلیک کنید.

پیگیری درخواست از سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت

در سامانه مهندسی مشاغل امکانی فراهم شده تا افرادی که نسبت به ثبت درخواست ارتقاء جایگاه شغلی خود اقدام کرده اند، پیگیری نتیجه را نیز به صورت غیر حضوری انجام دهند. به همین منطور چنانچه قصد پیگیری نتیجه درخواست را دارید باید بعد از ورود به صفحه اصلی سایت بر روی گزینه “ورود و پیگیری” کلیک نمایید، سپس در کادر نمایش داده شده کد ملی و کد پیگیری که در اختیار دارید را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

پیگیری درخواست در سامانه مهندسی مشاغل

برای اطلاع از نحوه استعلام در سامانه تیتک غذا و دارو بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سامانه مهندسی مشاغل وزارت بهداشت وارد شد؟

برای ورود به سامانه مذکور باید از نشانی اینترنتی structure.behdasht.gov.ir استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا امکان پیگیری درخواست در سایت مهندسی مشاغل وجود دارد؟

بله، این امکان در سامانه مذکور فراهم است.

آیا ثبت درخواست در سایت مهندسی مشاغل فقط مختص کارکنان وزارت بهداشت است؟

بله، خدمات این سامانه برای کارکنان وزارت بهداشت طراحی شده است.

آیا می توان در سایت مهندسی مشاغل حساب کاربری ایجاد کرد؟

بله، به هنگام ثبت درخواست، حساب کاربری برای شما ایجاد می شود.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *