سامانه های اجتماعی

سامانه فروش بلیت ملی ticket.ffiri.ir

سامانه فروش بلیت ملی، یکی از سامانه های جدیدی است که برای فروش انواع بلیت های مسابقات ملی فوتبال و فوتسال راه اندازی شده تا علاقه مندان به این بازی ها بتوانند از این طریق بلیت خود را خریداری کنند. شما می توانید با یک سیستم متصل به اینترنت به راحتی از سایت فروش بلیت ملی، بلیت های خود را خریداری کنید.

همان گونه که می دانید مشاهده بازی های ملی فوتبال و فوتسال در باشگاه های مختلف نیاز به بلیت دارد تا شما بتوانید وارد استادیوم شوید. اگر قصد ورود به استادیوم فوتبال و فوتسال را دارید باید قبل از آن اقدام به تهیه بلیت در سامانه فروش بلیت ملی کنید. این سامانه در حال حاضر به تازگی مرجع تهیه بلیت های مسابقات جام جهانی قطر نیز شده است.

بنابراین در این مقاله سعی می کنیم در مورد سامانه فروش بلیت ملی، مراحل ورود و ثبت نام در آن صحبت کنیم تا علاقه‌مندان به بازی های ملی بتوانند با خرید بلیط، در بازی ها حضور داشته باشند و با مشاهده بازی از نزدیک، تیم ملی منتخب خود را تشویق کنند.

معرفی سامانه فروش بلیت ملی

معرفی سامانه فروش بلیت ملی

فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش های جهان است که همیشه هواداران زیادی در سراسر جهان دارد. برخی از این هواداران قصد دارند بازی تیم منتخب خود را به صورت حضوری در باشگاه دنبال کنند تا با هیجانات بازی بتوانند تیم منتخب خود را تشویق کنند. حضور تماشاچیان در باشگاه علاوه بر این که لذت بخش است می تواند با تشویق های خود به تیم مسابقه دهنده انرژی بدهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق بازنشستگی کشوری کلیک کنید.

این دسته از افراد برای این که بتوانند وارد استادیوم فوتبال یا فوتسال شوند باید به همراه خود بلیت داشته باشند زیرا ورود بدون بلیت به باشگاه های ورزشی ممنوع است.

در گذشته افرادی که قصد تهیه بلیت های مختلف را داشتند با مشکلات زیادی مواجه بودند. این مشکلات در بازی های حساس تیم ملی و آسیایی بیشتر احساس می شد. در این گونه مواقع اکثرا باجه های فروش بلیت شلوغ بودند و احتمال تمام شدن بلیت ها وجود داشت. بنابراین ممکن بود در برخی مواقع افرادی که از شهرهای دور برای مشاهده بازی فوتبال ملی می آمدند نتوانند بلیت تهیه کنند.

لذا در این گونه مواقع احساس می شد که یک سامانه برای خرید اینترنتی بلیت بازی های ملی ایجاد شود تا تمام علاقه مندان به بازی های ملی در سراسر کشور به صورت یکسان به آن دسترسی داشته باشند. سپس با ورود به سامانه بتوانند با خیال راحت بلیت تهیه کنند.

برای کسب اطلاعاتی در مورد نحوه استعلام سابقه جبهه، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

در همین راستا سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با همکاری شرکت های متخصص سامانه فروش بلیت ملی به نشانی اینترنتی ticket.ffiri.ir را ایجاد کرد تا بتوانند از این طریق بلیت های مسابقات ملی فوتبال و فوتسال را در کشور ارائه دهد. بنابراین بعد از راه اندازی این سامانه، همه علاقه مندان به این بازی ها از سراسر کشور بدون هیچ گونه مشکلی می توانند وارد سامانه فروش بلیت ملی شوند و با خرید بلیت بازی مدنظر خود، در آن حضور داشته باشند.

خوب است بدانید که در سامانه فروش بلیت ملی امکان تهیه بلیت بازی های ملی فوتبال و فوتسال وجود دارد اما در آینده قرار است امکان تهیه بلیت همه مسابقات برای علاقه مندان فراهم شود.

ورود به سامانه فروش بلیت ملی ticket.ffiri.ir

همان طور که بیان کردیم شما به عنوان یکی از هواداران بازی های ملی فوتبال و فوتسال با ورود به سایت فروش بلیت ملی می توانید بلیت بازی های مختلف را تهیه کنید. برای این کار لازم است بعد از مشخص شدن تاریخ شروع بازی تا نیم ساعت قبل از شروع آن در صورتی که ظرفیت خالی در باشگاه وجود داشته باشد با ورود به سامانه فروش بلیت ملی اقدام به تهیه بلیت کنید اما با توجه به این که هواداران حضور در استادیوم بسیار زیاد است، شما در اسرع وقت اقدام بلیت تهیه کنید.

برای آشنایی با نحوه ورود به سامانه ساجون روی لینک کلیک کنید.

حال برای آشنایی بیشتر در ادامه نحوه ورود به سایت فروش بلیت ملی را بیان می کنیم:
• در یکی از مرورگرهای خود آدرس اینترنتی ticket.ffiri.ir یا «سامانه فروش بلیت ملی» را درج و جستجو کنید.
• در نتایج نمایش داده شده گوگل روی صفحه اصلی سایت فروش بلیت ملی کلیک کنید.

ورود به سایت فروش بلیت ملی

• در بالای سایت، روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

مراحل ورود به سامانه ticket.ffiri.ir

• حالا شماره موبایل و رمز عبور خود را در کادرهای مشخص شده وارد کنید سپس بر روی گزینه “ورود به سایت” کلیک نمایید تا بتوانید به پنل کاربری خود در سامانه فروش بلیت ملی دسترسی داشته باشید.

آموزش تصویری ورود به سامانه فروش بلیت ملی

ثبت نام در سامانه فروش بلیت ملی ticket.ffiri.ir

شما به عنوان یکی از طرفداران تیم ملی فوتبال ایران برای اینکه بتوانید بازی این تیم با کشور های خارجی را مشاهده کنید باید برای تهیه بلیت آن به سایت فروش بلیت ملی وارد شوید. می توانید این کار را به صورت غیرحضوری و در خانه انجام دهید. برای این کار لازم است پس از ورود به پنل کاربری خود از بین لیست مسابقات موجود، مسابقه مدنظر خود را انتخاب کنید و با پرداخت اینترنتی آن را تهیه کنید.

جهت اطلاع از سامانه جامع تجارت و مزایا آن روی لینک کلیک کنید.

خوب است بدانید که در برخی مواقع به دلیل محدود بودن ظرفیت استادیوم، بلیت ها با قرعه کشی ارائه می شود. در این گونه مواقع لازم است با ورود به سایت فروش بلیت ملی در قرعه کشی بلیت آن ثبت نام کنید تا در صورتی که در قرعه کشی برنده شدید، بلیت آن را تهیه کنید.

شما برای انجام کلیه مراحل بالا باید یک حساب کاربری در سامانه ticket.ffiri.ir داشته باشید. برای این کار لازم است اقدام به ثبت نام در سامانه فروش بلیت ملی کنید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با نحوه ثبت نام در سامانه فروش بلیت ملی را بیان می کنیم:
• ابتدا سایت ticket.ffiri.ir را در مرورگر خود جستجو کنید تا وارد صفحه اصلی آن شوید.
• حالا در صفحه باز شده روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک نمایید.
• در اینجا روی گزینه “ثبت نام” در سایت کلیک کنید.

ثبت نام در سایت فروش بلیت ملی

• حالا به صفحه ثبت نام در سامانه فروش بلیت ملی هدایت خواهید شد که در آن باید نام، آدرس و موارد دیگر را درج کنید.

مراحل ثبت نام در سامانه فروش بلیت ملی

• مدارک خواسته شده را در انتهای فرم ثبت نام بارگذاری کنید و روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه رهتاب کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام در سایت فروش بلیت ملی

با انجام مراحل بالا شما می توانید به راحتی در سامانه ticket.ffiri.ir ثبت نام کنید. اگر به هنگام درج اطلاعات در سایت فروش بلیت ملی به هر گونه مشکلی برخورد کردید می توانید برای کسب راهنمایی بیشتر با کارشناسان سامانه رسمی صحبت کنید.

ثبت نام در قرعه کشی بلیت های بازی های ایران در سامانه فروش بلیت ملی

همان گونه که در بالا بیان کردیم در برخی از مسابقات ملی به دلیل بالا بودن تعداد علاقه مندان به حضور در استادیوم بلیت های بازی به صورت قرعه کشی در اختیار هواداران قرار می گیرد. شما برای این کار باید در سایت فروش بلیت ملی ثبت نام کنید و وارد صفحه اصلی سایت ticket.ffiri.ir شوید.

برای اطلاع از سامانه اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی روی لینک کلیک کنید.

با ورود به این سایت در جدولی نوع بازی، روز، تاریخ، ساعت، مسابقه و خرید بلیط را مشاهده خواهید کرد که در آن با توجه به اطلاعاتی که در سایت قرار داده شده است می توانید تیم منتخب خود را به همراه بازی های آن به دقت مشاهده کنید. سپس برای ثبت نام در قرعه کشی بلیت های آن در سامانه فروش بلیت ملی اقدام کنید.

در بازی های جام جهانی تنها افرادی می توانند در مسابقات تیم ملی ایران حضور داشته باشند که تشویق کننده باشند زیرا تعداد بلیت ها در جام جهانی برای هواداران بسیار محدود است. شما در صورتی می توانید در آن شرکت کنید که تیم ایران را در این مسابقات تشویق کنید.

حال شما برای تهیه بلیت می توانید بلافاصله پس از مشخص شدن تاریخ آن در سامانه ticket.ffiri.ir ثبت نام کنید. برای راهنمایی بیشتر شما جهت شرکت در بازی های تیم ملی نحوه ثبت نام در قرعه کشی بلیت های بازی های ایران در سامانه فروش بلیت ملی را بیان می کنیم:
• ابتدا وارد صفحه اصلی سایت ticket.ffiri.ir شوید.
• از میان مسابقات موجود مسابقه مد نظر خود را انتخاب کنید و روی گزینه “شرکت در قرعه کشی” کلیک کنید.

ثبت نام در قرعه کشی بلیت های بازی های ایران در سامانه فروش بلیت ملی

• حالا کادر ورود برای شما باز می شود که برای ادامه فرآیند ثبت نام در قرعه کشی بلیت بازی های تیم ملی ایران باید شماره موبایل و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد پنل کاربری خود در سایت فروش بلیت ملی شوید. سپس مراحل آن را طبق روش خواسته شده در سایت انجام دهید.

ثبت نام در قرعه کشی بلیت های بازی های ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه سوت زنی کلیک نماید.

تهیه بلیت یکی از مشکلات مهم هواداران تیم های مختلفی است که قصد دارند با تهیه آن به صورت حضوری در استادیوم، تیم منتخب خود را تشویق کنند. برای همین فدراسیون و سازمان لیگ کشور اقدام به راه اندازی سامانه فروش بلیت ملی به نشانی اینترنتی ticket.ffiri.ir کرده است. در این سامانه امکان تهیه بلیت بازی های ملی فوتبال و فوتسال وجود دارد اما به زودی امکان تهیه بلیت سایر بازی ها فراهم خواهد شد.

امکان خرید بلیت بازی های ملی در سامانه ticket.ffiri.ir هم‌زمان با مشخص شدن تاریخ مسابقات فراهم می شود. در برخی مواقع نیز به دلیل زیاد بودن تعداد علاقه مندان به حضور در بازی های ملی بلیت ها را به صورت قرعه کشی در اختیار آن ها قرار می دهند.

برای ورود به رهگیری تیپاکس کلیک نمایید.

برای آشنایی بیشتر شما در این مقاله در مورد مراحل ورود و ثبت نام در سایت فروش بلیت ملی صحبت کردیم اما در صورتی که باز هم هر گونه سوالی در مورد این سامانه و مراحل دریافت بلیت ملی آن داشته دارید کارشناسان سامانه رسمی در خدمت شما هستند.

سوالات متداول

چگونه مطمئن شویم که از طریق سامانه فروش بلیت ملی، بلیت بازی مد نظر خود را خریداری کردیم؟

در صورتی که شما بلیت بازی مد نظر خود را خریداری کرده باشید با ورود به پنل کاربری خود کد رهگیری خرید آن را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که بلیت بازی های خود را از طریق سامانه ticket.ffiri.ir خریدار کرده باشیم به هنگام مراجعه به باشگاه چه چیزهایی را به همراه ببریم؟

بعد از آن که شما بلیت بازی های ملی خود را از طریق سایت فروش بلیت ملی خریداری کردید باید با در دست داشتن پرینت بلیت و کارت ملی در تاریخ شروع بازی به استادیوم مراجعه کنید.

چه افراد می توانند با ثبت نام در سایت فروش بلیت ملی اقدام به تهیه بلیت کنند؟

هیچ گونه محدودیتی در ثبت نام سامانه فروش بلیت ملی وجود ندارد. لذا همه افراد می توانند در این سامانه عضو شوند.


5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *