سامانه های اجتماعی

سامانه باربرگ baarbarg.ir + راهنمای تصویری ورود و ثبت نام

یکی از دغدغه های افرادی که قصد انتقال بار درون شهری دارند نگرانی درمورد ارسال به موقع بار، سالم ماندن، اطلاع از مشخصات راننده و وسیله حمل و نقل می باشد. متاسفانه در حمل و نقل های درون شهری که صورت می گیرد امکان آسیب رسیدن به بار و یا تعدیل در دریافت آن وجود دارد، در این میان ممکن است دریافت کننده یا ارسال کننده و راننده مورد نظر نیز با یکدیگر دچار اختلاف شوند. سامانه باربرگ یا همان “سامانه هوشمند صدور سند حمل و نقل بار درون شهری” به همین منظور طراحی و راه اندازی شده تا ارسال کنندگان و دریافت کنندگان بارهای درون شهری با اطمینان بیشتری بار خود را به شرکت های حمل و نقل بسپارند.

از طریق سایت باربرگ، بارنامه به صورت غیر حضوری صادر می شود، بار مورد نظر بیمه شده و در صورت وارد شدن صدمه به بار، دریافت کننده یا ارسال کننده خسارت دریافت می کنند.

همچنین در سامانه مذکور امکانات و امتیازاتی نیز به رانندگانی که ثبت نام کرده و جزء رانندگان سایت باربرگ قرار گرفته اند تعلق می گیرد. به همین منظور برای افزایش اطمینان به حمل و نقل های بار درون شهری، ما در این مقاله قصد داریم به بررسی جوانب مختلف سامانه باربرگ بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سامانه باربرگ

معرفی سامانه باربرگ

قبل از اینکه به معرفی سامانه مذکور بپردازیم بهتر است بدانیم باربرگ همان بارنامه ای است که فرد ارسال کننده بار از شرکت حمل و نقلی که به آن مراجعه کرده، دریافت می کند.

معمولا در باربرگ باید مشخصات بار، دریافت کننده، ارسال کننده، راننده و وسیله نقلیه درج شود ولی متاسفانه در اغلب موارد چنین کاری انجام نمی شود، به همین علت نیز ممکن است اختلافاتی میان ارسال کننده یا دریافت کننده بار با راننده و یا شرکت حمل و نقل ایجاد شود.

برای اطلاع از بخش های سامانه تخصیص تایر بر روی لینک کلیک کنید.

در این میان ممکن است بار به موقع تحویل داده نشود، آسیب فیزیکی به کالا وارد شده باشد و یا اینکه در شناسایی فرد دریافت کننده اشتباه رخ دهد. سامانه باربرگ برای رفع چنین مشکلاتی و نظم دادن به حمل و نقل بار درون شهری راه اندازی شده است.

از طریق این سامانه افراد می توانند بار مورد نظر خود را با اطمینان تحویل راننده داده، به صورت غیر حضوری باربرگ خود را دریافت کنند و نگرانی از بابت تاخیر در ارسال و یا وارد شدن صدمات فیزیکی به کالا نداشته باشند.

در سایت باربرگ رانندگان و شرکت های حمل و نقل می توانند برای ارائه خدمات ثبت نام کرده، پروانه کسب و اشتغال خود را تحویل دهند و در نهایت بارهای مشتریان را تحویل گرفته و به مقصد برسانند. لازم به ذکر است علاوه بر ارائه خدمات و ایجاد اطمینان برای صاحبان بار، در سایت باربرگ امتیازاتی همچون سوخت و لاستیک یارانه ای نیز به رانندگان تعلق می گیرد.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه سماس بنزین بر روی لینک کلیک کنید.

بنابراین چنانچه شما نیز قصد ارسال بار درون شهری دارید و یا حوزه فعالیت شما نیازمند استفاده از چنین سیستمی است توصیه می کنیم با بخش های مختلف سامانه باربرگ آشنا شوید.

ورود به سامانه باربرگ baarbarg.ir

بخش های سامانه باربرگ

باربرگ سامانه هوشمند صدور سند حمل و نقل بار درون شهری است که خدمات گسترده ای را در اختیار صاحبان بار و رانندگانی که عضو این سامانه هستند قرار می دهد. بدون شک افرادی که بار و کالایی را به رانندگان و شرکت های حمل و نقل تحویل می دهند از بابت تاخیر در ارسال، آسیب فیزیکی به کالا و تحویل اشتباه به دریافت کننده و… نگران هستند.

برای اطلاع از امکانات سامانه خودروهای گازسوز بر روی لینک کلیک کنید.

متاسفانه کم نیستند تعداد مواردی که در حمل و نقل بار درون شهری اختلافاتی میان صاحبان بار و رانندگان و شرکت های حمل و نقل درون شهری رخ داده است. به همین علت نیز سامانه باربرگ جهت ارائه خدماتی در این مورد راه اندازی شده است.

سامانه مذکور با ارائه بارنامه یا باربرگ به صورت غیر حضوری این اطمینان را به صاحبان بار می دهد که کالای مورد نظر طی حداکثر 24 ساعت و به صورت سالم به دریافت کننده تحویل داده خواهد شد. چنانچه بار دچار آسیب فیزیکی شود به دلیل بیمه بودن تمامی بارهایی که توسط این سامانه منتقل می شوند، به صاحبان بار خسارت تعلق می گیرد.

جهت آشنایی با نحوه ورود و ثبت نام در سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

همچنین برای افزایش اطمینان ارسال کننده و دریافت کننده بار در باربرگ یا همان بارنامه، مشخصات ارسال کننده، دریافت کننده، راننده، وسیله حمل و نقل و بار مورد نظر درج می شوند.

لازم به ذکر است برای استفاده از خدمات سایت باربرگ باید حساب کاربری ایجاد کنید، چنانچه قبلا در سایت مذکور ثبت نام کرده اید می توانی از طریق درج و جستجو نشانی اینترنتی baarbarg.ir در مرورگر وارد صفحه اصلی سایت شده، سپس مطابق با تصویر بر روی گزینه “ورود به سامانه باربرگ” کلیک نمایید.

ورود به سامانه باربرگ

در مرحله جدید باید شماره موبایل، گذرواژه و کد امنیتی مشاهده شده را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

وارد شدن به سامانه baarbarg.ir

ثبت نام در سامانه باربرگ

همانطور که گفتیم سامانه باربرگ جهت ارائه خدمات به متقاضیان ارسال بار درون شهری راه اندازی شده تا از این طریق اطمینان خاطر افراد افزایش یابد. زیرا چنانچه بار مورد نظر خود را در سامانه مذکور به ثبت برسانید باربرگی کامل که مشخصات ارسال کننده، دریافت کننده، راننده، وسیله حمل و نقل و بار مورد نظر در آن درج شده است را به صورت غیر حضوری دریافت می کنید.

بار مورد نظر بیمه شده و در صورت ایجاد آسیب فیزیکی در حین حمل و نقل به شما خسارت تعلق می گیرد. همچنین علاوه بر ارائه امتیازات و خدمات به صاحبان بار، رانندگانی که در سامانه باربرگ ثبت نام کرده اند متناسب با تعداد سرویس هایی که ارائه می دهند، سوخت و لاستیک یارانه ای به آنان تعلق می گیرد.

برای اطلاع از خدمات سامانه سامد بر روی لینک کلیک کنید.

همانطور که گفتیم برای استفاده از خدمات سایت باربرگ ابتدا باید ثبت نام خود را در سامانه انجام داده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. به همین منظور باید از طریق نشانی اینترنتی baarbarg.ir وارد صفحه اصلی سایت شده سپس گزینه “ثبت نام” را انتخاب نمایید.

ثبت نام در سامانه باربرگ

در مرحله جدید از شما خواسته می شود شماره موبایل، کد ملی و کد امنیتی مشاهده شده در صفحه را در قسمت های مربوطه درج کرده، تیک مربوط به موافقت با قوانین را تایید کنید و در نهایت بر روی گزینه “دریافت رمز عبور” کلیک نمایید.

ایجاد حساب کاربری در سامانه baarbarg.ir

بازیابی رمز عبور در سامانه باربرگ baarbarg.ir

باربرگ “سامانه هوشمند صدور سند حمل و نقل بار درون شهری” است که به صورت غیر حضوری باربرگ یا بارنامه ای کامل را برای صاحبان بار صادر می کند. ثبت درخواست انتقال بار درون شهری از طریق سایت مذکور به دلیل ارائه باربرگ کامل و بیمه کردن کالای مورد نظر به صاحبان بار اطمینان خاطر می دهد.

سایت باربرگ علاوه بر ثبت نام و صدور بارنامه معتبر امکانات دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله این امکانات می توان به بازیابی رمز عبور در صورت فراموشی آن اشاره کرد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه یارانه دستمزد بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور برای دریافت مجدد رمز عبور پنل کاربری خود ابتدا باید از طریق نشانی اینترنتی baarbarg.ir وارد صفحه اصلی سایت شده و گزینه “ورود به سامانه باربرگ” را انتخاب کنید.

بازیابی رمز عبور سامانه باربرگ

در مرحله جدید مطابق با تصویر زیر باید بر روی گزینه “اینجا” کلیک نمایید.

دریافت رمز عبور جدید

سپس باید کد ملی خودتان و کد امنیتی مشاهده شده در صفحه را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “دریافت رمز عبور” را انتخاب کنید.

فراموشی رمز عبور

دانلود برنامه سامانه باربرگ

دانلود برنامه باربرگ

امروزه بسیاری از مردم تمایل دارند برای استفاده از خدمات سامانه هایی که در آن ها حساب کاربری ایجاد کرده اند به جای نسخه تحت وب از برنامه یا اپلیکیشن آن ها استفاده کنند. به همین منظور برای رفاه حال کاربران سایت باربرگ علاوه بر دسترسی به نسخه تحت وب، اپلیکیشن آن نیز طراحی شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.

چنانچه قصد دانلود فایل این برنامه را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی baarbarg.ir وارد صفحه اصلی سایت شده و مطابق با تصویر زیر گزینه “دریافت نرم افزار” را انتخاب کنید.

نصب برنامه باربرگ

همچنین برای دسترسی راحت به فایل برنامه باربرگ در ادامه مطلب لینک دانلود آن را قرار می دهیم:

اپلیکیشن باربرگدانلود فایل

نصب برنامه باربرگ baarbarg.ir

بعد از اینکه فایل برنامه باربرگ را دانلود کردید همانند دیگر برنامه ها و اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی هوشمند خود تا به حال نصب کرده اید، می توانید این برنامه را نیز نصب کنید. به همین منظور مراحل نصب برنامه باربرگ را در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد:

  • دانلود فایل برنامه باربرگ
  • مراجعه به قسمتی که فایل بعد از دانلود در آن قرار گرفته
  • کلیک بر روی نام برنامه باربرگ
  • تایید نصب
  • بازکردن برنامه و ثبت اطلاعات خواسته شده

چگونه می توان به سامانه باربرگ وارد شد؟

برای ورود به سایت باربرگ باید از نشانی اینترنتی baarbarg.ir استفاده کنید و مطابق با مراحل گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا برای دریافت بارنامه از سایت باربرگ باید به صورت حضوری به مرکزی خاص مراجعه کنیم؟

خیر، بارنامه یا باربرگ به صورت غیر حضوری صادر می شود.

آیا برای استفاده از خدمات سایت باربرگ باید در این سامانه حساب کاربری ایجاد کنیم؟

بله، بدون ایجاد حساب کاربری امکان استفاده از خدمات این سامانه فراهم نمی باشد.

آیا دسترسی به سایت باربرگ برای عموم مردم فراهم است؟

بله، عموم مردم می توانند از خدمات و امکانات سایت باربرگ استفاده کنند.

3.6/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *