سامانه های اجتماعی

سامانه امدادیار emdad-yar.ir

سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان سامانه امدادیار را به منظور جمع آوری و دسترسی به اطلاعات داوطلبان و اعضاء این سازمان راه اندازی کرده است. در حال حاضر اکثر سازمان های کشور سامانه ای جامع را با هدف طبقه بندی و جمع آوری اطلاعات کارکنان خود فعال کرده اند تا در مواقع لزوم در کمترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند. جمعیت هلال احمر کشورمان نیز دارای تعداد بسیار زیادی امدادگر و همچنین داوطلب است، به همین علت وجود سامانه ای همچون امدادیار در سیستم اداری این سازمان ضروری است.

بنابراین اعضاء، امدادگران و همچنین داوطلبان جمعیت هلال احمر می توانند به سامانه مذکور مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز را به ثبت برسانند. باتوجه به اهمیت جمع آوری و ثبت اطلاعات اعضاء جمعیت هلال احمر، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سامانه امدادیار بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آشنایی با سامانه امدادیار

آشنایی با سامانه امدادیار

در جمعیت هلال احمر کشورمان که حدود یک قرن از تاسیس آن زمان می گذرد سازمانی به نام امداد و نجات تاسیس و فعال شده تا وظایف مربوط به عملیات های امداد و نجات را در مواقع بحران به انجام برساند. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه یا به عنوان امدادگر جزء کارکنان این سازمان محسوب می شوند و یا اینکه به عنوان نیروی داوطلب با سازمان امداد و نجات همکاری می کنند.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت لبیک عتبات دانشجویی بر روی لینک کلیک کنید.

این سازمان به منظور ثبت و سپس دسترسی به اطلاعات نیروهای خود اعم از سابقه، لیست دوره های آموزشی سپری شده، مهارت های ویژه امدادی، ارتقاء درجه امدادگران، سنجش سلامت جسمانی، نمرات کسب شده در آزمون درجات و… سامانه امدادیار را راه اندازی کرده است. ورود به سایت امدادیار برای تمامی افرادی که ثبت نام خود را به انجام رسانده و یک پنل کاربری ایجاد کرده اند فراهم می باشد.

ورود به سامانه امدادیار emdad-yar.ir

سایت امدادیار توسط سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر راه اندازی شده تا از این طریق یک بانک اطلاعاتی جامع در مورد اعضاء، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در دسترس باشد. برای ثبت نام و ورود به سامانه امدادیار تفاوتی میان کارکنان این سازمان و یا نیروهای داوطلب وجود ندارد، بنابراین همه افراد مرتبط با جمعیت هلال احمر می توانند بعد از ثبت نام در سامانه به پنل کاربری خود وارد شوند.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه رتبه بندی کسب و کارهای اینترنتی بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور چنانچه قصد ورود به سایت امدادیار را دارید ابتدا باید نشانی اینترنتی emdad-yar.ir را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی ورود به سامانه برای شما نمایش داده شود، سپس نام کاربری، رمز عبور و عبارت امنیتی که در تصویر مشاهده می کنید را در قسمت های مربوطه درج کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به سامانه امدادیار

برای اطلاع از خدمات سایت رجا بر روی لینک کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام در سامانه امدادیار emdad-yar.ir

همانطور که در قسمت های قبلی همین مقاله بیان کردیم تمامی اعضاء، امدادگران و نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر می توانند با مراجعه به سایت امدادیار فرم های مربوطه را تکمیل کرده و ثبت نام خود را به انجام برسانند. بعد از تکمیل فرم های مربوطه نام کاربری شما مطابق با کد ملی و رمز عبور را نیز به صورت دلخواه در فرم های ثبت نام انتخاب خواهید کرد. بنابراین چنانچه قصد ثبت اطلاعات خود در سامانه امدادیار را دارید باید از طریق نشانی اینترنتی emdad-yar.ir وارد صفحه اصلی ورود به سامانه شده و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “ثبت نام داوطلب امدادی” کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه امدادیار

اولین مرحله از ثبت نام در سامانه امدادیار مربوط به تکمیل فرم اطلاعات اولیه است، در قسمت ابتدایی این فرم باید مشخصات مربوط به تابعیت، استان و شهر محل سکونت و… را به ثبت برسانید.

ثبت اطلاعات در سامانه emdad-yar.ir

سپس در قسمت دوم فرم اطلاعات اولیه از شما خواسته می شود مشخصاتی از قبیل نام، تاریخ تولد و شماره موبایل خود را در سامانه درج کنید.

درج مشخصات در سامانه امدادیار

در نهایت باید نشانی پست الکترونیک خود را به همراه رمز عبور دلخواه در قسمت های مربوطه درج کرده و بر روی گزینه “ثبت و ادامه” کلیک نمایید.

مراحل ایجاد حساب کاربری در سامانه emdad-yar.ir

سپس چند مرحله دیگر که شامل تایید شماره تلفن همراه، اطلاعات تکمیلی، تکمیل اطلاعات سازمان داوطلبان یا جوانان، آپلود فایل های ضمیمه و تایید صحت اطلاعات را در پیش رو خواهید داشت.

برای اطلاع از امکانات سایت پلیس راهور بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه بازیابی رمز عبور در سامانه امدادیار emdad-yar.ir

یکی از امکاناتی که در سایت امدادیار در اختیار کاربران قرار می گیرد، امکان بازیابی رمز عبور است. بنابراین افرادی که رمز عبور سامانه را فراموش کرده اند می توانند در کمترین زمان ممکن رمز جدید را فعال کنند. به همین منظور ابتدا باید به صفحه اصلی ورود به سایت امدادیار مراجعه کرده و مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “فراموش کردن رمز ورود” کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور سامانه امدادیار

سپس باید کد ملی و یا شماره پاسپورت خود را در صورتی که تابعیت ایرانی ندارید در سامانه وارد کرده و گزینه “ارسال” را انتخاب کنید.

دریافت رمز جدید سامانه emdad-yar.ir

با انجام مرحله قبلی کد تاییدی به شماره موبایل شما ارسال می شود که با درج کد در مرحله بعدی امکان انتخاب رمز عبور جدید برای شما فراهم می شود.

برای اطلاع از نحوه ورود به درگاه واحد خدمات اینترنتی نیروی انتظامی بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سامانه امدادیار سازمان امداد و نجات وارد شد؟

برای ورود به سایت امدادیار باید از نشانی اینترنتی emdad-yar.ir استفاده کنید و مطابق با مراحل گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر نیز می توانند در سایت امدادیار ثبت نام کنند؟

بله، امکان ثبت نام و استفاده از خدمات سایت امدادیار برای نیروهای داوطلب نیز فراهم می باشد.

آیا برای ورود به سایت امدادیار باید رمز عبور در اختیار داشته باشیم؟

بله، ورود به سایت امدادیار با ارائه نام کاربری و رمز عبور انجام می شود.

آیا در سایت امدادیار امکان مشاهده عنوان دوره های آموزشی که امدادگران گذرانده اند نیز وجود دارد؟

بله، یکی از مواردی که در سایت امدادیار در دسترس است لیست دوره های آموزشی و امدادی سپری شده می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *