سامانه های فناوری اطلاعات

سامانه اعزام به خارج از کشور kariran.org + نحوه ثبت نام در آن

ممکن است هر فردی بنا به دلایل گوناگون جهت کار، ادامه تحصیل و یا به طور کلی قصد مهاجرت و سفر به خارج از کشور داشته باشد، سامانه اعزام به خارج از کشور یکی از مطمئن ترین راه های دریافت مشاوره، بررسی شرایط و همچنین معرفی به شرکت ها و موسسات اعزام به خارج از کشور می باشد. بدون شک هیچ فردی تمایل ندارد ریسک سفر او افزایش یافته و میزان موفقیتش کاهش یابد، به همین علت مراجعه به این سامانه می تواند از نگرانی های افرادی که قصد مهاجرت دارند کم کند.

لازم به ذکر است که این افراد نباید بدون دریافت مشاوره و بررسی شرایطی که دارند اقدام به پرداخت هزینه به شرکت ها و موسسات غیر معتبر کنند زیرا در این صورت ممکن است شانس پذیرش اقامت از راه های قانونی کاهش یابد و در نهایت مورد کلاهبرداری قرار گرفته و یا فکر خروج از کشور به صورت غیر قانونی را در ذهن افراد ایجاد کنند.

بنابراین موضوع اعزام به خارج از کشور بسیار مهم می باشد و جوانب مختلفی برای این اقدام باید بررسی شوند، به همین منظور ما در این مقاله به بررسی سامانه اعزام به خارج از کشور می پردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی سامانه اعزام به خارج از کشور

معرفی سامانه اعزام به خارج از کشور

بهتر است بدانیم این سامانه تحت نظارت مستقیم مرکز کار کشور می باشد و طراحی و راه اندازی سامانه به صورت مستقیم با نظارت این مرکز انجام شده است. همچنین سامانه اعزام به خارج از کشور مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و از لحاظ قانونی کاملا قابل اعتماد می باشد.

به همین علت توصیه می شود افرادی که بنا به دلایل گوناگون مانند ادامه تحصیل، ارتقاء جایگاه شغلی و یا برای زندگی همیشگی قصد خروج از کشور دارند بهتر است ابتدا در این سامانه ثبت نام کرده و مشاوره دریافت کنند تا شرایط فردی آنان مورد بررسی قرار گرفته و بهترین راه برای مهاجرت به این افراد پیشنهاد شود.

برای اطلاع از نحوه استعلام در سامانه ممنوع الخروجی بر روی لینک کلیک کنید.

در سامانه اعزام به خارج از کشور به صورت واقع بینانه شرایط متقاضی بررسی می شود، با بیان پیشنهادات متناسب با شرایط از میزان ریسک اعزام کاسته شده و در نهایت موسسات مورد اعتماد و قانونی جهت انجام امورات اعزام به فرد متقاضی معرفی می گردند. لازم به ذکر است در حال حاضر این سامانه دارای نمایندگی های فعال متعددی است که امورات مربوط به اخذ قرارداد را برای متقاضیان انجام داده و به موسسات اعزام معرفی می کنند.

ورود به سامانه اعزام به خارج از کشور

همانطور که گفتیم مهاجرت به خارج از کشور بنا به هر دلیلی که باشد نیازمند بررسی شرایط و عدم تصمیم گیری عجولانه یا احساسی خواهد بود زیرا این موضوع ساده نبوده و باید با انجام بررسی های تخصصی میزان احتمال عدم موفقیت کاهش یابد. سامانه اعزام به خارج از کشور که مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفته اجتماعی می باشد، در راستای کمک به بررسی شرایط افراد متقاضی، پیشنهاد بهترین راه مهاجرت و معرفی به موسسات معتبر اعزام به خارج از کشور طراحی و راه اندازی شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.

برای اطلاع از نحوه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه بر روی لینک کلیک کنید.

لازم به ذکر است برای دریافت مشاوره و بررسی شرایط در زمینه اعزام به خارج، متقاضیان ابتدا باید در این سامانه ثبت نام کرده، فرم های مربوطه را تکمیل نمایند و منتظر اعلام نتیجه بررسی ها باشد. به همین جهت برای ورود به سامانه اعزام باید نشانی اینترنتی kariran.org را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه ای مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده شود.

ورود به سامانه اعزام به خارج از کشور

نحوه ثبت نام در سامانه اعزام به خارج از کشور kariran.org

همانطور که گفتیم برای بررسی شرایط فرد متقاضی و دریافت مشاوره ابتدا باید در این سامانه ثبت نام انجام شود، به همین منظور بعد از درج نشانی اینترنتی kariran.org در مرورگر و جستجوی آن باید از سمت چپ صفحه اصلی، گزینه ثبت نام در سامانه را انتخاب نمایید.

ثبت نام در سامانه اعزام به خارج از کشور

در مرحله جدید اولین فرم جهت تکمیل در اختیار شما قرار می گیرد. بعد از تکمیل فرم اطلاعات فردی باید 3 فرم دیگر را نیز تکمیل نمایید تا فرآیند ثبت نام انجام شود.

تکمیل فرم فردی در سامانه kariran.org

مراحل پذیرش در سامانه اعزام به خارج از کشور

پذیرش در سامانه اعزام به خارج از کشور

بهتر است بدانیم تکمیل فرآیند پذیرش و انجام امورات مربوط به متقاضیان در سامانه اعزام به خارج از کشور چند مرحله ای می باشد تا از این طریق شرایط متقاضیان به بهترین نحو بررسی شده و دقیق ترین روش برای اعزام انتخاب شود. به همین منظور برای آگاهی بیشتر، در ادامه مطلب مراحل فرآیند گزینش در سامانه اعزام به خارج را توضیح می دهیم:

ثبت نام در سامانه

در مرحله اول باید اطلاعات خود را از طریق تکمیل فرم های مربوطه در سامانه به ثبت برسانید.

استعلام از موسسات اعزام

سپس اطلاعات متقاضی در جهت امکان سنجی اعزام به بیش از 80 موسسه اعزام به خارج از کشور که عضو سامانه هستند ارسال می شود.

دریافت پیشنهادات از موسسات

فرصت های شغلی، تحصیلی و… مختلف از موسسات اعزام دریافت شده و در قالب گزارش ارزیابی اولیه در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

معرفی به موسسات

یک جلسه تلفنی برای بررسی پیشنهادات بیان شده توسط موسسات با متقاضی برگزار می شود و در صورت علاقمندی به ادامه فرآیند برای دریافت مشاوره نهایی به موسسات اعزام معرفی خواهد شد.

عقد قرارداد

بعد از بررسی دقیق تمام گزینه ها و مشاوره با تمامی موسسات اعزام، تصمیم گیری عقد قرارداد با موسسه انتخاب شده انجام می شود.

پیگیری دائم

بعد از عقد قرارداد، سامانه به صورت دائم وضعیت پیشرفت پرونده را تا پایان مسیر پیگیری می کند.

برای اطلاع از بخش های سامانه سنهاب بیمه مرکزی بر روی لینک کلیک کنید.

اخذ نمایندگی از سامانه سراسری اعزام به خارج از کشور kariran.org

این سامانه شرایطی را فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند جهت اخذ نمایندگی آن اقدام کنند، لازم به ذکر است ثبت درخواست اخذ نمایندگی از طریق سامانه اعزام به خارج و به صورت غیر حضوری انجام می شود. به همین منظور بعد از درج و جستجو نشانی اینترنتی kariran.org در مرورگر از قسمت انتهایی صفحه اصلی سایت باید گزینه اخذ نمایندگی را انتخاب کنید.

اخذ نمایندگی در سامانه اعزام به خارج از کشور

در مرحله جدید مطابق با تصویر زیر از شما خواسته می شود فرم مورد نظر را تکمیل کنید.

دریافت نمایندگی در سامانه kariran.org

همچنین در این سامانه امکان همکاری با موسسات معتبر اعزام به خارج از کشور نیز وجود دارد، بنابراین موسساتی که تمایل به همکاری با سامانه اعزام را داشته باشند، می توانند بعد از ورود به صفحه اصلی سایت از قسمت انتهایی آن گزینه درخواست همکاری ویژه موسسات را انتخاب نمایند.

همکاری با سامانه اعزام به خارج از کشور

سایر امکانات سامانه اعزام به خارج از کشور

امکانات سامانه اعزام به خارج از کشور

همانطور که گفتیم سامانه اعزام به خارج از کشور توسط مرکز کار ایران طراحی و راه اندازی شده و مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز می باشد. در این سامانه شرایط افراد متقاضی بررسی شده، پیشنهادات و راه های مختلف برای افزایش میزان موفقیت به متقاضی توضیح داده می شود و در نهایت برای عقد قراداد به موسسات اعزام معرفی خواهد شد. با توجه به گسترده بودن خدمات و امکانات این سامانه در ادامه مطلب به برخی از مهم ترین موارد اشاره می کنیم:

  • ثبت اطلاعات و رزومه افراد متقاضی جهت بررسی های تخصصی
  • ارسال اطلاعات به موسسات اعزام به خارج از کشور برای ارائه پیشنهادات
  • جمع آوری و ارسال پیشنهادات مختلف به فرد متقاضی
  • برگزاری جلسات مشاوره ای برای صحبت با افراد متقاضی
  • معرفی به موسسات اعزام جهت عقد قرارداد
  • پیگیری روند اعزام تا زمان به نتیجه رسیدن مهاجرت
  • کاریابی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور
  • اخذ نمایندگی به متقاضیان
  • امکان همکاری با موسسات معتبر اعزام به خارج از کشور

برای اطلاع از بخش های سامانه پیچک بر روی لینک کلیک کنید.

آیا ثبت نام در سامانه اعزام به خارج از کشور هزینه دارد؟

خیر، ثبت نام اولیه در این سامانه رایگان انجام می شود.

آیا سامانه اعزام به خارج از کشور متقاضیان را به موسسات اعزام نیز معرفی می کند؟

بله، یکی از اقدامات مهم این سامانه معرفی متقاضیان به موسسات اعزام معتبر و مورد تایید می باشد.

چگونه می توان به سامانه اعزام به خارج از کشور وارد شد؟

با درج و جستجو نشانی اینترنتی kariran.org در مرورگر.

آیا سامانه اعزام به خارج از کشور بعد از عقد قرارداد با موسسات اعزام پیگیری را ادامه می دهد؟

بله، این سامانه روند کار متقاضیان را تا به نتیجه رسیدن پیگیری می کند.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *