سامانه های اجتماعی

ثبت نام وام ناباروری www.1542.ir

بنیاد 15 خرداد از طریق سایت خود اقدام به ثبت نام وام ناباروری کرده تا از این طریق به زوجین نابارور که برای تامین هزینه های درمانی با مشکل مواجه هستند کمک کرده و از دغدغه های چنین زوجینی بکاهد. متاسفانه در کشور ما کم نیستند تعداد زوجینی که بعد از گذشت سال ها از ازدواج و اقدام به فرزندآوری متوجه ناباروری یکی از طرفین و یا در برخی از موارد هر دو نفر شده اند.

بهتر است بدانیم هزینه درمان ناباروری و رفع مشکلات جسمی زوجین در اکثر مواقع بالا بوده و به همین دلیل افرادی که تمکن مالی خوبی ندارند توانایی تامین هزینه های درمان را نداشته و با حسرت فرزندآوری عمر خود را سپری می کنند. بنیاد برکت که با هدف کمک در زمینه های مختلف به مستضعفین کشور تاسیس شده اقدام به ثبت نام و ارائه وام ناباروری به زوجین متقاضی و واجد شرایط کرده است.

ثبت نام وام مذکور از طریق سایت بنیاد 15 خرداد انجام می شود، بنابراین ضروری است متقاضیان دریافت تسهیلات با نحوه ثبت نام آشنا شوند. به دلیل اهمیت دریافت وام ناباروری برای بسیاری از زوجین، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سایت ثبت نام وام ناباروری بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ورود به سایت ثبت نام وام ناباروری www.1542.ir

مرجع ثبت نام وام ناباروری

طرح ارائه وام ناباروری به زوجین توسط بنیاد 15 خرداد کشورمان به مرحله اجرا سازی رسیده، بنابراین ثبت نام متقاضیان دریافت این وام نیز توسط بنیاد مذکور به انجام می رسد.

در همین راستا سایت ثبت نام وام ناباروری همان سایت بنیاد 15 خرداد می باشد که علاوه بر متقاضیان دریافت این وام، خیرین و مراکز خدماتی نیز برای کمک به تحقق این طرح امکان ثبت نام در سایت نامبرده را دارند.

برای اطلاع از امکانات سایت صندوق بازنشستگی کشوری بر روی لینک کلیک کنید.

در مورد بنیاد 15 خرداد بهتر است بدانیم این بنیاد در سال 1360 به دستور امام خمینی در راستای کمک در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و… به مستضعفان کشورمان تاسیس شده است.

بنیاد 15 خرداد در حال حاضر بعد از اقدامات گسترده ای که انجام داده به ستاد اجرایی فرمان امام منتقل شده و برای ایجاد شفافیت، یکپارچه سازی و خدمت رسانی بهتر به متقاضیان، خیرین و مراکز خدماتی داوطلب اقدام به راه اندازی “سامانه جامع خدمات بنیاد 15 خرداد” کرده که این سامانه از طریق نشانی اینترنتی www.1542.ir در دسترس می باشد.

برای اطلاع از خدمات سامانه ساجون بر روی لینک کلیک کنید.

یکی از مشکلاتی که درصدی از زوجین با آن مواجه هستند، ناباروری و عدم توانایی در فرزندآوری است. متاسفانه کم نیستند تعداد مواردی که یکی از زوجین و یا هر دو نفر به واسطه مشکلات جسمی قادر به فرزندآوری نبوده و در این میان برخی از افراد توانایی مالی درمان نیز ندارند.

بهتر است بدانیم در حال حاضر اکثر مشکلات و بیماری هایی که سبب ناباروری می شوند در کشور ایران قابل درمان هستند ولی بدون شک مستلزم پرداخت هزینه های مالی سنگین می باشند. بنابراین برخی از زوجین به دلیل عدم تمکن مالی قادر به پرداخت هزینه های درمان نبوده و برای مدتی طولانی امید خود را جهت فرزندآوری از دست می دهند.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه جامع تجارت بر روی لینک کلیک کنید.

همانطور که گفتیم یکی از وظایف بنیاد 15 خرداد کمک مالی به اقشار کم درآمد جامعه می باشد، به همین دلیل این بنیاد اقدام به اجرا سازی طرح ثبت نام وام ناباروری کرده تا از این طریق زوجین ناباروری که جزء اقشار کم درآمد جامعه هستند برای رفع مشکل خود وام دریافت کنند.

البته ارائه وام ناباروری به زوجین مستلزم برخورداری از شرایطی خاص و تعیین شده می باشد، بنابراین تمامی زوجین نابارور کشور مشمول دریافت این وام نخواهند بود.

برای اطلاع از امکانات سامانه رهتاب بر روی لینک کلیک کنید.

با توجه به توضیحات گفته شده چنانچه قصد ورود به سامانه ثبت نام وام ناباروری دارید ابتدا باید نشانی اینترنتی www.1542.ir را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی سایت برای شما نمایش داده شود، سپس مطابق با تصویر زیر از کادر بالایی صفحه سایت بر روی گزینه “سامانه جامع خدمات 15 خرداد” کلیک نمایید.

ورود به سامانه ثبت نام وام ناباروری

بهتر است بدانیم ورود به سامانه مذکور و استفاده از خدمات آن مستلزم ثبت نام و ایجاد حساب کاربری است، بنابراین چنانچه قبلا در سایت بنیاد 15 خرداد ثبت نام کرده و رمز عبور فعال دارید با ورود به صفحه ای مطابق با تصویر زیر باید نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت های مربوطه درج و گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

رمز عبور سایت ثبت نام وام ناباروری

ثبت نام وام ناباروری 1401

درگاه های ثبت نام وام ناباروری

بهتر است بدانیم هزینه های درمان ناباروری در حال حاضر بسیار بالا می باشند و در عین حال شرکت های بیمه ای کشورمان نیز در مورد پرداخت هزینه های درمان ناباروری در مقابل بیمه شدگان متعهد نمی شوند. در نتیجه بسیاری از زوجین نابارور با مشکلات مالی مواجه شده و برخی از انجام درمان خود منصرف خواهند شد.

قطعا فرزندآوری برای افراد شیرین بوده و همین موضوع سبب ناراحتی و از دست دادن امید به زندگی زوجین نابارور می شود. به همین منظور بنیاد 15 خرداد برای رفع مشکلات مالی زوجین ناباروری که قصد درمان مشکلات خود را دارند، سایت ثبت نام وام ناباروری را فعال کرده تا از این طریق متقاضیان ثبت نام را به انجام رسانده، منتظر بررسی شرایط باشند و در صورت تایید دریافت وام، ادامه مراحل را طی کنند.

برای اطلاع از روش های رهگیری تیپاکس بر روی لینک کلیک کنید.

لازم به ذکر است علاوه بر ثبت نام متقاضیان در سامانه وام ناباروری امکان ثبت نام خیرین و مراکز خدماتی که تمایل دارند در کنار بنیاد 15 خرداد به مردم خدمت رسانی کنند نیز فراهم می باشد. درگاه ثبت نام هر یک از سه مورد نامبرده مجزا بوده و بدون انجام ثبت نام امکان استفاده از خدمات، ثبت درخواست و… برای افراد فراهم نمی باشد.

شرایط ثبت نام در سایت وام ناباروری www.1542.ir

همانطور که گفتیم تمامی زوجین نابارور مشمول دریافت وام ناباروری نبوده و برای ارائه این وام شرایط و ضوابط خاصی تعیین شده است. برای مثال یکی از معیارهای ارائه وام به زوجین نابارور دهک اقتصادی آن ها می باشد، بر اساس شرایط طرح مذکور زوجینی که در دهک های اقتصادی 1 تا 5 جامعه قرار دارند مشمول دریافت وام ناباروری هستند.

همچنین بهتر است بدانیم ثبت نام وام ناباروری از طریق درج مشخصات سرپرست خانوار انجام خواهد شد، بنابراین به هنگام وارد کردن اطلاعات در سامانه وام ناباروری باید نهایت دقت را به کار گرفته و از درج اطلاعات اشتباه خودداری نمایید.

برای اطلاع از خدمات سامانه برق من بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام متقاضیان در سایت ثبت نام وام ناباروری

همانطور که گفتیم بدون ثبت نام در سایت مذکور امکان ثبت درخواست وام ناباروری فراهم نمی باشد، بنابراین متقاضیان ابتدا باید نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام سرپرست خانوار اقدام کرده و رمز عبور دلخواه خود را برای ورود به سامانه ثبت نام وام ناباروری انتخاب کنند.

به همین منظور چنانچه قصد ثبت نام در سایت وام ناباروری را دارید ابتدا باید از طریق نشانی اینترنتی www.1542.ir مطابق با قسمت های قبلی همین مقاله وارد صفحه اصلی “سامانه جامع خدمات بنیاد 15 خرداد شده” و سپس از میان گزینه های مشاهده شده بر روی گزینه “ثبت نام متقاضیان” کلیک نمایید.

ثبت نام متقاضیان وام ناباروری

در مرحله جدید باید کد ملی سرپرست خانوار را در قسمت مربوطه درج، تیک مربوط به “من ربات نیستم” را تایید کرده و در نهایت گزینه “ثبت” را انتخاب کنید.

ثبت مشخصات سرپرست خانوار

با انجام مراحل قبلی وارد صفحه ای خواهید شد که باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از هویتی و محل سکونت را در قسمت های مربوطه درج و بر روی گزینه “ثبت” کلیک نمایید.

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه جامع انبارها بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام خیرین در سایت وام ناباروری www.1542.ir

بهتر است بدانیم افراد زیادی در کشورمان هستند که در زمینه درمان بیماری ها و مشکلاتی که سبب ناباروری زوجین شده اند به آنان کمک های مالی می کنند. بنیاد 15 خرداد شرایطی را فراهم کرده تا خیرینی که تمایل به ثبت نام در این بنیاد و کمک مالی به زوج های نابارور دارند بدون نیاز به مراجعات حضوری در سامانه ثبت نام وام ناباروری به عنوان خیرین حساب کاربری ایجاد کنند.

به همین منظور چنانچه به عنوان یکی از خیرین کشورمان قصد ثبت نام در سایت مذکور را دارید باید بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه جامع خدمات بنیاد 15 خرداد مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه “ثبت نام خیرین” کلیک نمایید.

ثبت نام خیرین وام ناباروری

سپس با ورود به مرحله جدید فرم مربوطه را تکمیل، تیک مربوط به “من ربات نیستم” را به تایید رسانده و در نهایت گزینه “ثبت” را انتخاب کنید.

فرم ثبت نام خیرین

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه سیب بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام مراکز خدماتی در سایت ثبت نام وام ناباروری www.1542.ir

یکی دیگر از درگاه های ثبت نام در سایت بنیاد 15 خرداد مربوط به ثبت نام مراکز خدماتی می باشد، زیرا مراکز مختلف و متعددی قصد همکاری با این بنیاد جهت کمک به متقاضیان را دارند.

در همین راستا بخشی با عنوان ثبت نام مراکز خدماتی در سامانه جامع خدمات بنیاد 15 خرداد قرار داده شده تا مدیران عامل مراکز مختلف بدون نیاز به مراجعات حضوری یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنند.

برای اطلاع از نحوه پیگیری وام ودیعه مسکن بر روی لینک کلیک کنید.

به همین منظور باید از طریق نشانی اینترنتی www.1542.ir وارد صفحه اصلی سامانه جامع خدمات بنیاد 15 خرداد شده و بر روی گزینه “ثبت نام مراکز خدماتی” کلیک نمایید.

ثبت نام مراکز خدماتی وام ناباروری

با ورود به مرحله جدید باید فرم مربوطه را تکمیل کنید، قسمت ابتدایی فرم مربوط به درج مشخصاتی همچون استان، عنوان مرکز، نام مدیر عامل و… می باشد.

تکمیل فرم ثبت نام مراکز خدماتی

قسمت میانی فرم نیز مطابق با تصویر زیر مختص “انتخاب نوع سطوح خدمات” مرکز مورد نظر است.

انتخاب نوع سطوح خدمات

در نهایت با انتخاب نوع سرویس و تایید گزینه “من ربات نیستم” فرم ثبت نام تکمیل خواهد شد، حال باید بر روی گزینه “ثبت” کلیک نمایید.

انتخاب نوع سرویس

برای اطلاع از خدمات سامانه جامع قبول پست بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سایت ثبت نام وام ناباروری وارد شد؟

برای ورود به سامانه مذکور باید از نشانی اینترنتی www.1542.ir استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا تمامی زوجین نابارور، مشمول دریافت وام ناباروری می شوند؟

خیر، یکی از شروط اصلی وام ناباروری دهک اقتصادی زوجین می باشد. زوجین نابارور متقاضی دریافت این وام باید جزء یکی از دهک های درآمدی 1 تا 5 جامعه محسوب شوند.

خیرین چگونه می توانند به زوجین نابارور کمک مالی کنند؟

خیرین متقاضی این امر می توانند با ثبت نام در سامانه وام ناباروری بنیاد 15 خرداد به زوجین نابارور کمک مالی کنند.

آیا امکان بازیابی رمز عبور در سامانه وام ناباروری وجود دارد؟

بله، این امکان در سایت مذکور فراهم شده است.

4.1/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *