سامانه های مالی و سرمایه

اینترنت بانک گردشگری ibank.tourism-bank.com

بسیاری از خدمات بانکی به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت بانک گردشگری در اختیار مشتریان این بانک قرار گرفته اند. در حال حاضر تمامی بانک های کشور اعم از دولتی و خصوصی بخش گسترده ای از خدمات خود را در بستر اینترنت بانک به مشتریان ارائه می دهند. بدون شک راه اندازی سامانه اینترنت بانک اقدام مهمی در جهت افزایش میزان رفاه و رضایت مشتریان بانک گردشگری است.

در حال حاضر اغلب امورات بانکی مورد نیاز مشتریان بانک گردشگری از طریق ورود به سامانه اینترنت بانک قابل انجام هستند. با توجه به اهمیت خدمات و امکانات اینترنت بانک مذکور، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف سامانه اینترنت بانک گردشگری بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی اینترنت بانک گردشگری

امکانات اینترنت بانک گردشگری

بانک گردشگری یکی از بانک های خصوصی کشور است که در سال 1389 با کسب مجوز از بانک مرکزی تاسیس شده است. خدماتی که در بانک گردشگری به مشتریان ارائه می شوند تفاوتی با سایر بانک های کشور ندارند، به استثنا خدماتی که هر بانک به صورت مجزا و در قالب طرح های اختصاصی خود ارائه می دهد. تنها تفاوت اصلی بانک گردشگری با سایر بانک های کشور توجه و اهمیت بیشتر این بانک به صنعت گردشگری است.

برای اطلاع از خدمات سامانه پلکان کارگزاری مفید بر روی لینک کلیک کنید.

بانک گردشگری در کنار سایر خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد سامانه اینترنت بانک را نیز راه اندازی کرده تا مشتریان این بانک برای انجام اغلب امورات بانکی مورد نظر خود نیازی به مراجعات حضوری نداشته باشند. در حال حاضر امکانات مختلف و کاربردی از قبیل انتقال وجه ساتنا، مدیریت سپرده ها، پرداخت قبوض و… از طریق ورود به سامانه اینترنت بانک مذکور قابل دریافت هستند. بنابراین چنانچه مشتری بانک گردشگری هستید بهتر است نسبت به فعال سازی اینترنت بانک خود اقدام کرده و میزان مراجعات حضوری به شعب بانک را کاهش دهید.

نحوه ورود به اینترنت بانک گردشگری ibank.tourism-bank.com

بانک گردشگری با در نظر گرفتن اهداف مهمی همچون افزایش رفاه و رضایت مشتریان، کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک، تسریع روند انجام امورات بانکی و به طور کلی گسترش خدمات غیر حضوری، سامانه اینترنت بانک گردشگری را راه اندازی کرده است. مشتریان بانک گردشگری که قصد استفاده از خدمات اینترنت بانک را دارد باید یکبار به شعب این بانک مراجعه کرده و رمز عبور اینترنت بانک را دریافت کنند.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در کارگزاری بانک سپه بر روی لینک کلیک کنید.

بعد از انجام این کار دیگر نیازی به مراجعه حضوری جهت دریافت خدمات اینترنت بانک وجود ندارد. با توجه به توضیحات گفته شده چنانچه قصد ورود به اینترنت بانک مذکور را دارید ابتدا باید از طریق نشانی اینترنتی ibank.tourism-bank.com به صفحه اصلی اینترنت بانک وارد شده و بعد از درج نام کاربری، رمز عبور و عبارت امنیتی، شیوه ورود را انتخاب کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به اینترنت بانک گردشگری

برای ورود به اینترنت بانک چهار روش یا شیوه ورود وجود دارد، شما می توانید مطابق با تصویر زیر از روش رمز ثابت، رمز یکبار مصرف، شناسایی دو عاملی (sms) و یا شناسایی دو عاملی (همراه بانک) استفاده کنید.

نحوه ورود به سامانه اینترنت بانک گردشگری

برای اطلاع از خدمات سایت کارگزاری بانک صادرات بر روی لینک کلیک کنید.

سایر امکانات اینترنت بانک گردشگری ibank.tourism-bank.com

بانک گردشگری اغلب خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان که بسیار کاربردی بوده و بیشتر از سایر خدمات بانکی مورد استفاده قرار می گیرند را از طریق سامانه اینترنت بانک گردشگری در اختیار مشتریان خود قرار داده است. از جمله امکانات این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مدیریت سپرده ها و افتتاح حساب غیر حضوری
  • انتقال وجه به روش کارت به کارت
  • انتقال وجه با مبالغ بالا به روش ساتنا و پایا
  • انتقال وجه مستمر و یا گروهی
  • پرداخت قبوض مختلف
  • انتقال وجه پایا و ساتنا مستمر
  • تغییر مشخصات سپرده از قبیل مسدودی و رفع مسدودی سپرده
  • مدیریت کارتابل سپرده های حقوقی و مشترک

باتوجه به توضیحات گفته شده افتتاح حساب در بانک گردشگری و سپس فعال سازی اینترنت بانک آن تاثیر مهمی بر روند انجام امورات بانکی عموم مردم دارد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در درگاه پرداخت نوین سیمرغ بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان به سایت اینترنت بانک گردشگری وارد شد؟

برای ورود به سایت مذکور باید از نشانی اینترنتی ibank.tourism-bank.com استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا ثبت نام در اینترنت بانک متعلق به بانک گردشگری به صورت غیر حضوری انجام می شود؟

خیر، برای دریافت رمز عبور اینترنت بانک باید به صورت حضوری به یکی از شعب بانک گردشگری مراجعه کنید.

آیا از طریق اینترنت بانک می توانیم انتقال وجه با مبالغ بالا برای حساب های بانک گردشگری را انجام دهیم؟

بله، این امکان برای مشتریان بانک گردشگری از طریق ورود به اینترنت بانک فراهم است.

آیا برای ورود به اینترنت بانک گردشگری فقط باید از رمز ثابت استفاده کنیم؟

خیر، چهار شیوه ورود به اینترنت بانک وجود دارد که در همین مقاله توضیح داده شده اند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *