سامانه های مالی و سرمایه

اینترنت بانک سرمایه ebanking.sbank.ir

دریافت و استفاده از خدمات بانکی غیر حضوری از طریق ورود به اینترنت بانک سرمایه برای مشتریان این بانک امکان پذیر شده است. بانک سرمایه یکی از بانک های خصوصی کشور است که همانند سایر بانک ها، خدمات گسترده ای را به صورت حضوری در اختیار مشتریان قرار می دهد. حال با راه اندازی سایت اینترنت بانک، بخشی از خدمات این بانک به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز برای مشتریان بانک سرمایه قابل استفاده هستند.

خدماتی همچون انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم کارت، انتقال چک های صیادی و… در اینترنت بانک مذکور قابل دریافت هستند. باتوجه به کاربرد خدمات نامبرده برای عموم مردم، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف اینترنت بانک سرمایه بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آشنایی با اینترنت بانک سرمایه

آشنایی با اینترنت بانک سرمایه

بانک سرمایه ششمین بانک خصوصی کشور است که خدمات گسترده ای را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در حال حاضر همه بانک های کشور، بخش بانکداری اینترنتی یا همان اینترنت بانک خود راه اندازی کرده و در دسترس مشتریان قرار داده اند. به همین منظور اینترنت بانک سرمایه نیز فعال شده و در حال خدمت رسانی به مشتریان بانک سرمایه می باشد. بنابراین عموم مردم برای استفاده از خدمات غیر حضوری بانک سرمایه به واسطه اینترنت بانک، ابتدا باید در این بانک افتتاح حساب کنند.

برای اطلاع از نحوه ورود به اینترنت بانک سپه بر روی لینک کلیک کنید.

ورود به اینترنت بانک سرمایه ebanking.sbank.ir

مشتریان بانک سرمایه برای استفاده از خدمات اینترنت بانک نیازی به مراجعات حضوری ندارند. در واقع راه اندازی اینترنت بانک به منظور کاهش مراجعات حضوری و انجام امورات بانکی به صورت آنلاین، انجام شده است. البته برای ورود به اینترنت بانک علاوه بر افتتاح حساب در بانک سرمایه، باید نسبت به ثبت نام در اینترنت بانک نیز اقدام کنید.

چنانچه تمامی این مراحل را انجام داده و نام کاربری و رمز عبور فعال دارید، حال باید نشانی اینترنتی آن را در مرورگر درج و جستجو نمایید تا صفحه اصلی اینترنت بانک برای شما نمایش داده شود، سپس نام کاربری، رمز عبور و عبارت امنیتی را در قسمت های مربوطه درج کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به اینترنت بانک سرمایه

همانطور که در تصویر قبلی مشاهده می کنید، با انتخاب نوع رمز می توانید از رمز ایستا و یا رمز یکبار مصرف که از طریق پیامک در اختیار شما قرار می گیرد، برای ورود به اینترنت بانک سرمایه استفاده کنید.

برای اطلاع از امکانات اینترنت بانک تجارت بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام در اینترنت بانک سرمایه ebanking.sbank.ir

استفاده از خدمات اینترنت بانک تمامی بانک های کشور مستلزم ثبت نام مشتریان در اینترنت بانک می باشد. بسیاری از بانک ها امکان ثبت نام در اینترنت بانک را فقط به صورت غیر حضوری فراهم کرده اند ولی برخی از بانک ها مانند بانک سرمایه انجام این کار را به صورت غیر حضوری نیز برای مشتریان خود امکان پذیر کرده اند. بنابراین چنانچه مشتری بانک سرمایه هستید، برای ثبت نام در اینترنت بانک سرمایه باید به صفحه اصلی این سایت وارد شده و از قسمت انتهایی تصویر، بر روی گزینه “ثبت نام اینترنت بانک” کلیک نمایید.

ثبت نام در اینترنت بانک سرمایه

در مرحله جدید از شما خواسته می شود کد ملی و شماره کارت بانک سرمایه خود را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

فعال سازی ebanking.sbank.ir

برای انجام ادامه مراحل ثبت نام در اینترنت بانک باید با توافقنامه بانک موافقت کرده، شماره موبایل و شماره کارت خود را به تایید رسانده و در نهایت اطلاعات کاربری خود را انتخاب کنید.

برای اطلاع از خدمات اینترنت بانک پاسارگاد بر روی لینک کلیک کنید.

بازیابی رمز ورود در اینترنت بانک سرمایه ebanking.sbank.ir

تعداد سامانه های آنلاینی که عموم مردم از آن ها برای دریافت خدمات غیر حضوری استفاده می کنند، افزایش یافته است. در چنین وضعیتی فراموشی رمز عبور برخی از سایت ها و سامانه ها، امری عجیب نیست. به همین علت بانک سرمایه امکان بازیابی رمز عبور اینترنت بانک را به صورت غیر حضوری برای مشتریان خود فراهم کرده است. برای انجام این کار باید به صفحه اصلی اینترنت بانک وارد شده و از انتهای صفحه بر روی گزینه “بازیابی رمز عبور” کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور اینترنت بانک سرمایه

در مرحله جدید باید کد ملی و شماره کارت بانک سرمایه خود را در قسمت های مربوطه درج کرده و گزینه “ادامه” را انتخاب کنید.

فراموشی رمز عبور ebanking.sbank.ir

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در اینترنت بانک پارسیان بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات اینترنت بانک سرمایه

همانطور که گفتیم بانک سرمایه، سایت اینترنت بانک خود را به منظور ارائه خدمات غیر حضوری به مشتریان و در نتیجه کاهش میزان مراجعات حضوری به شعب این بانک راه اندازی کرده است. در حال حاضر امکانات گسترده و کارآمدی از طریق ورود به اینترنت بانک سرمایه برای مشتریان این بانک قابل دریافت هستند. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتقال وجه با انواع روش های مختلف
  • پرداخت قبوض
  • مدیریت سپرده ها
  • پرداخت اقساط تسهیلات
  • مدیریت چک های صیادی
  • خرید شارژ سیم کارت
  • دریافت گزارش تراکنش ها
  • اعلام موجودی حساب

بنابراین چنانچه قصد دریافت چنین خدماتی را به صورت غیر حضوری دارید، ابتدا باید در بانک سرمایه افتتاح حساب کرده و سپس نسبت به ثبت نام در اینترنت بانک اقدام کنید.

برای اطلاع از امکانات اینترنت بانک اقتصاد نوین بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توانیم به اینترنت بانک سرمایه وارد شویم؟

برای ورود به اینترنت بانک مذکور باید از نشانی اینترنتی آن استفاده کنید و مطابق با توضیحات گفته شده در همین مقاله پیش بروید.

آیا ورود مشتریان بانک سرمایه به اینترنت بانک به ثبت نام نیاز دارد؟

بله، تمامی مشتریان بانک سرمایه برای ورود به اینترنت بانک به ثبت نام و فعال سازی اینترنت بانک نیاز دارند.

آیا به عنوان مشتری بانک سرمایه می توانیم در اینترنت بانک، انتقال وجه انجام دهیم؟

بله، یکی از امکانات اینترنت بانک مذکور، انتقال وجه است.

آیا در اینترنت بانک متعلق به بانک سرمایه، امکان بازیابی رمز عبور وجود دارد؟

بله، این امکان در اینترنت بانک مذکور فراهم است.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *